Aslan erkeği arkadaşıma aşık oldum

Sabırlı değil rahat
1 hayran eklendi haznesine
Bekletiyor egosu tavan nasılsa 😀
Maalesef yaaa. Gülüyoruz falan ama Esra açısından zor. Ama tabii ki destek veriyoruz gulmemiz de konunun ilgi alanımız olması :))

Yakinlast
ilk açılan sen miydin lütfen benim de😀

Biraz öyle oldu ama ben 15 yaşındaydım o zaman sene 2009 😂 bı sure platonik takıldım, sonra bak ben seni sevdim suratıma bakmadın artık bende seni sevmeyeceğim yakın arkadaş olmaya devam edelim demiştim. Eşimin kafasına o zaman dank etti sanırım. Bir sene sürüncemede yakın arkadaş olarak devam ettik, 2010 da o açıldı hiç ayrılmadık

Doğum haritasi, kisilerin bilinçaltı, aurasi, enerjisi falan etkiliyor tabii, benzer kisileri çekiyoruz bu yüzden de.
Bence hala giyinişimden sexi giyinirim😀 Şimdi bu kadar şey yazmışsın burdan cevap vermicem arıcam işlerim bitsin konuşucaz mesajı açtım attıgı mesaja bak ya ayar oldum iyi mi

Amaaaan be Esraaaa ne iş yapıyor bu enişte😄
İnsaatlarda elektrik döşüyor patronu ile keske enişte olsa keske amaa tığı mesaja baktım da bacım Şimdi bu kadar şey yazmışsın burdan cevap vermicem arıcam işlerim bitsin konuşucaz pek enişte olacak gibi degil bu öküz

Yakinlast

Biraz öyle oldu ama ben 15 yaşındaydım o zaman sene 2009 😂 bı sure platonik takıldım, sonra bak ben seni sevdim suratıma bakmadın artık bende seni sevmeyeceğim yakın arkadaş olmaya devam edelim demiştim. Eşimin kafasına o zaman dank etti sanırım. Bir sene sürüncemede yakın arkadaş olarak devam ettik, 2010 da o açıldı hiç ayrılmadık
Helal be sana kız

Maalesef yaaa. Gülüyoruz falan ama Esra açısından zor. Ama tabii ki destek veriyoruz gulmemiz de konunun ilgi alanımız olması :))
Çocuk elektrik vermiş esra da voltu fazla aldı duygusala bağladı demek ki 🥴
Yay, akrep, koç çekiyorum ben de 🥲 Gerçekten evlerden ırak.
Aynen yaa bi ikizler bi terazi bi yengeç bi balık denk gelmez hic 😀

İnsaatlarda elektrik döşüyor patronu ile keske enişte olsa keske amaa tığı mesaja baktım da bacım Şimdi bu kadar şey yazmışsın burdan cevap vermicem arıcam işlerim bitsin konuşucaz pek enişte olacak gibi degil bu öküz
Esra onun mesajını az çok tahmin ediyorum ben. Senin bu olay yılan hikayesine döner. Eğer sen gizemini korursan. Aha da yazdım 🫡

X