Aslan erkeği arkadaşıma aşık oldum

Düz bir şekilde senden hoşlanıyorum diyeceğim olursa olurnolmazsa olmaz diye devam edeceğim ozaman

neeeeee en iyi anlaştığı burç Aslan be asıl yayın mükemmel ilişki diye gecer
Ikisi de ateş burcu da ondan dibine kadar aslan kadınıyım ne yay ile ne koç ile anlaşabiliyorum.. Huyların çoğu aynı olunca itiyor çekmiyor..

Tatlılık abidesiyim zaten ben de bayılır benle uğraşmaya. Ekran görüntüsü aldım bacım da benim bu heyecanı ne yapcaz
Heyecanlanman normal, gereksiz telaşı bırak sadece
Kafanda kurdugun icin de gerginsin, tetiktesin, anlıyorum.
Akışa bırak, onun konuşmasını bekle, o konuşmaya göre şekillenir.
Olmazsa da olmaz yani, aşkından ölmüş değilsin, geçer bi zaman sonra, yay gamsizligi olsun biraz ustunde

27 yaşındayım aslında net oldum zaten konuşurken de ya yanımda sevgilim olacaksın ya arkadaş kalamayız mı diym ne yapayım daha ne kadar net olabilirim ben
Lütfen beyninizdeki açık olan 1000 sekmeyi kapatıp sakinleşin
Önce cidden sakinleşin duş filan alın hatta ,giderek daha da panikliyorsunuz
Hata yapma oranınız yükseliyor tek yapmanız gereken sakinleşmek

Ikisi de ateş burcu da ondan dibine kadar aslan kadınıyım ne yay ile ne koç ile anlaşamıyorum.. Huyların çoğu aynı olunca itiyor çekmiyor..
Aya yay ılıman bir kadındır yani kadını en azından. Söz dinler vs. Eğlenceliyimdir de. Ama malesef realist kısmı doğru sürekli gerçekçi düşünmeye çalışırım.

Böyle konular tam benlik su an kendimi bir yatağın üstünde oturmuş kız grubu içinde kankasina akıl verenlerden biri olarak görüyorum yorumlar çok destekleyici ve mantıklı. Keşke önce nasıl mesaj atayım diye sorup o mesajı kopyalayıp gönderseydin. İlk hamlede belki de sevgili olmuştun ama sen de heyecan var. Kadınlar hep böyle. Zor duruma düşmemek için lafı dolandiriyor. Halbuki kısa sorularla niyetini anlaşan iş bitecekti. Ama olan oldu. Merakla bekliyorum

Olmazsa 2 hafta da toplarım zaten kendimi ben heyecan yapınca saçmalıyorum ama olmayan şeyleri de zorlamak pek tarzım degil takmam takılmam uzun süre hiç bir şeye. Benden değerli bir şey yoktur dünyada hayatı böyle yasarım. Yeterki sonuca bağlansın ben bu arada kalmalarda heyecan yapıyorum sadece. En karakteristik özelliğim bilirsin ya hep ya hiç

Çekirdek de lazım mı

Mesajları begenmekten yoruldum, herkes aşırı mantıklı.

Yalnız adam ararım demiş bı de muhtemelen mesajı görünce bu ne yaa yazmış da yazmış demiştir. Odaklanamamistir işte o yüzden çoğu zaman gol yeniliyor. Şimdi arayacak. Sorular soracak. Niyetini diyecek. O kadar yazılan şey boşa gidecek. Her halükarda üzülürsün.

Tamam da, adama da bi firsat ver, duzgunce konusun, kocaman insanlarsınız. Diyorum ya, sacma gorunuyor buradan bakinca tavrin, tatli ve cool kal öyleysen, emin ol daha etkileyici olur.

Bi sey diyim mi ben de öyle hissediyorum su an Wp kanka grubumda olay değerlendirmesi yapiyoruz sanki

Bi sey diyim mi ben de öyle hissediyorum su an Wp kanka grubumda olay değerlendirmesi yapiyoruz sanki
Kadınız işte.. Genel özelliklerimiz aynı. Zaten attığı mesajı okur okumaz eyvaaah dedim çünkü acemice.. Demek ki duyguları çok yoğun üzülmemek icin yazdı da yazdı. ( Her ne kadar inkar etse de böyle)

Aya yay ılıman bir kadındır yani kadını en azından. Söz dinler vs. Eğlenceliyimdir de. Ama malesef realist kısmı doğru sürekli gerçekçi düşünmeye çalışırım.
Kız kardeşim yay aşırı dominant, iş arkadaşım olan kız da yay aşırı panik..Alın size yayın iki hali.. Şu an iş arkadaşımı gördüm siz de.. Sakin olun.. Realist kısmı başa bela oluyor bu uyumda ama bazen denge de kurabiliyor ilişkide tabi aslan buna izin verirse..

Bende yüzümde gülümseme ile okuyorum yazılanları

Yay sevgilim oldu 1 hafta anca sürebildi
Hiç anlaşamam yaylarla koç akrep vs
Ayrıca çocuk muhtemelen msjı uzun bulup okuyamadı arayacak noluyor diye soracak
Kusura bakma alkol aldım biraz saçmalamışım dikkate alma, bi duş alıcam sonra konuşuruz olur mu de 20 saat iletişim kurma

Yok be yoğun yalan yok aşamayacağım için yazdım zaten. Arkadaşlıkta sürekli düşünecektim geçmişte sırf düşünerek kendimi birine Asım etmişligim var. Her şeyin sonuca bağlanmasını seviyorum ne yalan söyleyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…