askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

iyi iste birbirinize destek olursunuz her sey gonlunuzce olsun . insallah ikinizin birbirinden guzel sonuclari olur .

Birde düsünsene ayni yerde ve ayni Dr olsaydi?? Vallah Londonsibelin resimlerini gördükten sonra ve Ist olsaydim, Hasan beyi düsünürdüm!!

Hayirlisi artik....

Evet aynı gün,ama farklı ülkeler ve doktorlar... Olsun,hayırlısı olsun

Bu arada arzum, Hasan bey sana önerdigi birsey oldu mu? yani ameliyat öncesi/sonrasi? Yiyecek harket.. yani karin germe öncesi sonrasi kisacasi???

Benim Dr. bana bir Dosya verdi, birkac öneri vardi.. Dosya ya bakayim bir

Sibel gayet iyi , ama forumda yeni oldugu icin henuz bilmiyor .? ne yazmasi gerektigini . ama resimlerini yukletiyor. ben
im gibi bu konuda caresiz arkadaslar varsa resimlerimi yukleyim , surecimi anlatayim diyor. onumuzdeki gunlerde konu acacak . gogus diklestirme ve karin germe ameliyati olarak .

Tamam canim...

iyi iste birbirinize destek olursunuz her sey gonlunuzce olsun . insallah ikinizin birbirinden guzel sonuclari olur .
Beratti ... Tam karın germeye karar verdik bugün .. göbek fıtığım tam göbek deliğimin altındaymış.Doktorum göbek deliğinde iz olur yuvarlak dedi,kesi olacak dedi mecburen.. Mini karın ile tam karın germe arasında az bir fark var zaten gel tam yapalım daa güzel olur dedi.. Hem fıtığıda daha iyi hallederiz dedi.. Kabul ettim,hayırlısı :)

Bu arada arzum, Hasan bey sana önerdigi birsey oldu mu? yani ameliyat öncesi/sonrasi? Yiyecek harket.. yani karin germe öncesi sonrasi kisacasi???

Benim Dr. bana bir Dosya verdi, birkac öneri vardi.. Dosya ya bakayim bir
Yoo,asistanı bir hafta öncesi aspirin bitki çayı yasak dedi o kadar.. Yüzüm için arnica krem kullanmaya başlayacağım yine,morluk olmasın fazla diye.. Karnım için birşey önermedi.Sende öneri barsa yapalım ama zararı olmaz sonuçta

Boydan boya iz mi olacak? Ya arzum sana hiç gerek yok benceee..

Hakkinizda hayirlisi cnm inshaallah ikinizde cooook cooook gűzel sonuçlar alirsinizz
Valla seninki gibi olsun başka birşey istemem maşallah izlerin süper duruyor Bu arada okumuşsundur muhakkak,tam karın germeye karar verdik bugün.Fıtıgım için daha iyi olacak dedi.. Ameliyattan sonra çöl ağrın oldumu canım? Ilk ayağa ne zaman kaldırdılar,çok zor oldumu? Iki gecemi yattın hastanede?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…