askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Aşkkitabı.. Her doktorun hasta şen önerileri farklı oluyor biliyorsun.Özellikle iz kremleri konusunda.Kimi doktor farklı krem kullan diyor,kimi silikon bant,kimi hayır kullanma diyebiliyor.O yüzden bazı öneriler içşn bekle,doktorun neyi önerirse onu alır kullanırsın
Valla sabah kalkınca bile ilk Londonsibel in fotolarına baktım.Maşallah ne kadar güzel bir sonuç İnşallah sende en az bu kadar kıssa zamanda,bu kadar güzel bir sonuca ulaşırsın :)

Cok haklisin canim
Bende merak etim simdi Londonsibel ´i :) bir de hasan beye yaptirmis yani sonuc cok guzel olmustur eminim

Dogru... Benim Dr meme büyütmede Tape kullanmisti, ama silikonbandi degil! Hem dikislere destek veriyormus, bu tapeleri haftada bir degistiriyordum 3 ay boyunca yaptim düzenli bir sekilde. Sonra da aklima geldikce Bepanthen sürüyordum. Yani benim izlerim gecen resim koymustum gördün, dümdüz hic bir cikintili/ kabarma olmadi. Doktorum meme izleri gördü ve bana, böylede karninizda izleriniz iyilesirse, cok ince bir dikis izi kalir demisti.
Ne kadar dinlenir ve yavas hareket ederseniz ve karniniza yüklenmeseniz, izin rahat iyilesmesinede katkida bulunursunuz ama buna ragmen herkeste farkli oluyor demisti. Bazen iylesme sürecinde hersey süper gecer ama biranda bir iltihap hersey mahfedebilir. Yani izin güzel olabilmesi icin birkac seye bagli ve herseyden önce vücuta!
.....ayyyy kiz insallah ya Londonsibel süper görünüyor, hemde 2 haftalik!!! Gercekten Hasan beyin ellerine saglik!!!
Contratubex silikon krem mi??

Ben krem hiç kullanmadım,o yüzden içeriğini bilemiyorum . Tape nedir? Nasıl birşey yani? Bende onu bilemiyorum :)

Ben dermatixsi kullanıyorum silikon jel skarların yükseltisini alıyormuş faydası var mı biraz var gibi birde saf e vitamini çok iyi geliyo
bende contractibex kullaniyorum.ilk zaman kasinti yapti ama simdi gecti..sanki bana fayda ediyor ibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…