askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

peki nasil yatiyorsun?? yani sadece yürümekte mi sorun? Dusunu alabiliyormusun? saclarini yikiyabiliyorumusun?
Cnm suan başimin arkasinda 4 tane yastik v bacaklarimin altinda 2 yastikla uyuyorum birçok uyuma şekli denedim böyle rahat oluyoo ama 2gecedir sag tarafimada dönebiliyorum, ama yüz ustu uyumayi çook özledim sanirim bu birkaç hafta daha hayal gibi görunuyoo :-(
Hafif eyik yuruyunce sorun yok ama dik durmaya çalisinca karin kaslarimda ağri oluyoo,
Birhaftadan sonra banyo serbestti ama ben hala uzun sure suyun altinda kalmaktan korkuyorum bu yuzden vucudumu çabukcana yikiyorum saçlarimida ayri yikiyorum, sanki suyun altinda çok kalirsam dikişlerime zarari olicak gibi hissediyorum ,

Serbest dedigine göre sorun olmaz, ama tabi kendini daha rahat hisediyorsan öyle yap... Bu yatma olayi cok kötü ya ben meme ameliyatindan biliyorum! Insan gercekten dogru dürüst yatmayi özlüyor..
Ya buarada ben hastalaniyorum galiba bogazim kötü, hapsirik da tutu

Ya su göbek fitigi tam olarak nasil birsey ki? Yani agrisi falan oluyormuydu? Nasil anlasiliyor??

Ya su göbek fitigi tam olarak nasil birsey ki? Yani agrisi falan oluyormuydu? Nasil anlasiliyor??
Genelde bayanlarda hamilelikte çıkıyormuş.Aşırı karım büyümesi,gerginlikten dolayı fıtık oluşuyormuş.Ağrı oluyor tabi ama şişlik oluyor,özellikle o bölgeye parmak,el koyup öksürünce daha belli oluyor..

Günaydin askkitabi az kaldi simdi gün yaklastikca heycanin artiyordur insallah hersey cok güzel olucak

Canim cok gecmis olsun ben senin ameliyat oldugunu unuttum ama kesin cok güzel olmussundur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…