askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Tskler canim...

Sibel benim yakın arkadasım askkitabı aynı yerde yasıyoruz . Maşallah ameliyatını oldu geldi . Cok iyi görünüyor maşallah diyeyim gene:) memisleri gordum cok guzel olmus karnını göremedim henüz ona fırsat olmadı ama eminim oda guzel olmuştur .

Öyle mi?? Sen bitr güzel olarak güzel diyorsan, kesin harika olmustur!!! Kimde yaptirdi o??

Cnm, benim dr hasan findik'di gercekten cook memnun kaldim, cok ilgili guler yuzlu bir doktor.
Cnm resim yollamayi beceremedim bi turlu ama yarin berrati yardimci olucak bana,☺
Benim karnimda çok fazla çatlak vardi v resmen kırış kırışdi bende sizin gibi cok egzersiz yapmistim ama ne yazikki fayda goremediydim,
ameliyat çantamda terlik, picama, sabahlik, makyajlarim cikarken giymek icin eşofman takimi üstü önden fermuarli ,
Cnm ben ameliyat oncesi saglikli beslenmeye ozen gosterdim protein agirlikli, 4gundur vitamin e capsul kullaniyorum izler icin cok faydaliymis ,

Tamam sorun degil, yarina kadar dayanirim taniyorum Dr Hasan Findiki, gecen sene bende görüsmüstüm onunla, evet güleryüzlü ve cana yakin. Ama kismet degilmis ona yaptirmak. Ama sonuclarini begenirim, mesela Arzum77 sonuclari süper!! E Capsul mü??

Hayırlısı olsun arkadaşım;sormuşsun ödem çayı evet kullandım ama dr verdi 7.8.bitki onları demledim içitim inan adları aklımda değil zaten her doktorun tekniği farklı kimi hiç bişey vermiyor; iz kremi valla doktor anamı ağlatmıştı o dönem kremdi silikon banttı batmıştı bütçem faydası var gerçekten doktorun verir sorarsın

Ay gördümmmm süper olmusss!!!! Peki kas onarimi da oldun mu? Birde göbek deligi etrafinda dikis mi var tam görünmüyor canim...

Ayyy buraya yazdim Londrasibel... Sorun degil dimi?? Bir yerden biryer atliyorum bende

Tabiiki sorun degil cnm, kas onarimi yapildi , gobek deligimin etrafinda dikis var .
Bende buradan yazayim sana sorun olmassa canim.bende karin germe istiyorum ve benim karinda kirisiklik var, birde göbegim yapilmasi lazimmis.sen hasan beye olmussun sanirim? Beratzi beni bilir, bana meme konusunda cok yardimci olmustu.resmin varsa görebilirmiyim? Ben bu konuda daha cok yeniyim burada

Tabiiki sorun degil cnm, kas onarimi yapildi , gobek deligimin etrafinda dikis var .

Ay ama gercek süper görünüyor. Simdiden incecik bir iz... Capsül e nerde bulabilirim ki?
Hasan bey neler önerdi biraz anlatirmisin... Nasil gecti ameliyat? Ne kadar sürdü ne bileyim analat yeterki anlat

Ay ama gercek süper görünüyor. Simdiden incecik bir iz... Capsül e nerde bulabilirim ki?
Hasan bey neler önerdi biraz anlatirmisin... Nasil gecti ameliyat? Ne kadar sürdü ne bileyim analat yeterki anlat
Cnm ameliyatim 3.30 saat surdu , vitamin e capsul butun eczanelerde var kolaylikla bulbilirsin, ama ameliyattan 10gun sonra başla zaten ilk bir hafta agri kesici v antibiyotik kullanimi olucak, hasan beyin bana onerdigi bide cream var oda gerek duymayada bilirsin dedi ama ben yinede aldim 1ayim dolunca kullanmaya başlicam , ameliyattan uyanir uyanmaz biraz agri hissettim oda dikilen kaslarimin agrisiydi ama 2saat bile surmedi,

Krem ne verdi??

Ben izlerini begendim..incecik yapmis, cok güzel..senden yag alindimi germe yapilirken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…