askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Hayirlisi olsun arzumcum , destekliyorum artik seni . bu aml. sonucunu gordukten sonra .

vallah aklima geldikce hem sevinc hem
1 ay ise gitmiyeceim, onun icin cok yogunum bu ara, ofiste hersey bitirmeye calisiyorum. cok düsünme zamanim olmuyor. ama aksamlari takiliyorum buraya, birde burda alman forumlara, o zman heyecanlaniyorum..

Cnm normalde 1 gece kalicaktim ama tansyonum dusuktu v kanim dusuk oldugu için 2 gece kaldim, ilk 3 saat biraz agri oldu ama dayanilmayacak kadar çok degil , 3 vya 4 saat sonra ayağa kalktim normalde yurumem gerekiyordu biraz ama başim çok dönduğu icin çok az yurudum, cnm bide dren takiliyo,böyle bişey:)

Hakkinizda hayirlisi cnm inshaallah ikinizde cooook cooook gűzel sonuçlar alirsinizz

insallah canim yaaa...seninkini gördükten sonra vallah daha da motive oldum! simdiye kadar sen birde benim Doktorumun 2 hastasini gördüm ve sonuclari en cok begendiklerimdensiniz.
Aslinda badem göz de aklimdaydi, ama Doktorum gerek yok, abartma dedi ve susturdu beni
neyse onuda artik seneye, belki artikde Hasan beyde yaparim

Ayyyy...Drenler çok fena... Bem en çok ağrıdan korkuyorum,inşallah fazla olmaz

ay 3 tane dren mi?? benim memedeki dren siseler farkliydi, biberon siselerine benziyordu..

Bu arada Leggings baktikca bunu söylemek aklima geldi
"Jingle bells, jingle bells
Jingle all the way
Oh, what fun it is to ride
In a one horse sleigh, hey"

cnm o benim picamam :) renkde direnlerle cook uyumlu olmuş degilmi :)

Hayirli olsun arzum77 , ne cabuk oldu kararin..bence sen mutlu olacaksan vede doktoruna güveniyorsun zaten , ol derim..sevindim senin icin..keske bende hemen olabilsem..kendi konunu ac ama, bizi bilgilendir.sana cok güveniyoruz ona göre..

Hayirlisi olsun , canim benim . sen doktorunu ikna ettiysen bu konuda . bana da hayirli olsun demek duser:)
mm

Bugün göbek fıtığından ultrason çekildim canım.Cerrahım ameliyat şart dedi.Madem böyle bir operasyon var,onunla ol yoksa göbekten kesi olacak tekrardan. Iki kere amelşyat olma dedi.Hadan hocaya gittim öğleden sonra,değerlendirdik konuştuk uzun uzun.. Tam karın germe ile fıtık amelşyat yapacak.. Daha güzel olacak göbek deliğin ve karnın dedi.İz farkı az dedi,sonuç güzel olsun madem dedi.Okey dedim,naapim
Konu açarım tabi...İnşallah güzel haberlerle canım :*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…