askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Dün kontrolüm vardi, doktor göbek deliginden ve Iz kismini cok begendi yani iyi iyilesiyor dedi doktorum.ve en güzeli de sporuma artik basliyabilirim dedi:KK76::KK9::KK73:
Bugün 45 dak cardio yaptim yani kostum. Oh beee ne cok özlemisim yaaa! Yarin pilatesime de basliyacagim yaz yaklasti!!!

Yeni resim yüklemeye calisacagim gelecek günlerde...
ooo Çok iyi... Demekki önümüzdeki kontrolde doktor banada izin verir artık spora başlamama :KK73:

Dün kontrolüm vardi, doktor göbek deliginden ve Iz kismini cok begendi yani iyi iyilesiyor dedi doktorum.ve en güzeli de sporuma artik basliyabilirim dedi:KK76::KK9::KK73:
Bugün 45 dak cardio yaptim yani kostum. Oh beee ne cok özlemisim yaaa! Yarin pilatesime de basliyacagim yaz yaklasti!!!

Yeni resim yüklemeye calisacagim gelecek günlerde...
Cok guzel haber canim cok mutlusundur simdi spora basladin ya :KK66:
Masallah 45 dk cardio supersin
Merakla yeni foto lari bekliyorum

Arkadasla nihayetinde yeni Fotolar ekliyebildım!!
4 ay oldu! Şişlikler çok olmasada yınede devam edıyor.
Bakin bakalim...:KK66:

merhaba kizlar...
ameliyatimdan tam 3 ay gecti resmi ekledim... kizlar nasil bi bakarmisiniz? karnimda hala biraz sislik ve hissizlik var normalmi bu acaba? bide rengi hala böyle koyu

merhaba kizlar...
ameliyatimdan tam 3 ay gecti resmi ekledim... kizlar nasil bi bakarmisiniz? karnimda hala biraz sislik ve hissizlik var normalmi bu acaba? bide rengi hala böyle koyu
Merhaba çok geçmiş olsun ne güzel 3 ay geçmiş darısı başıma benim 10. Gün daha ....benide izlemeye alırsan sevinirim....

FatiFat FatiFat ... Bak burda
image.jpg

Parmaklarına bak kadın zayıflamamıs resmen Iskele olmus,

bır derı ve kemık bu olsa gerek!!

Ilk resımdekı freshlıği görüyormusun?? Bu resımlerın arasında 1,5 sene varmıs!!!!!

FatiFat FatiFat ... Bak burda Eki Görüntüle 1500438

Parmaklarına bak kadın zayıflamamıs resmen Iskele olmus,

bır derı ve kemık bu olsa gerek!!

Ilk resımdekı freshlıği görüyormusun?? Bu resımlerın arasında 1,5 sene varmıs!!!!!
Haklidin canim zaten zayiflayinca ilk yüzü gidiyor insanin :KK12: gecen sene emzirdigim siralar 62 kiloydun resimleri karsilastirinca inanamiyorum 5 kilo bu kadarmi fark eder:KK14: hos gecen sene bu siralar dis tedavim basladi ondanda yüzüm baya degisti, 4 dis sökülüp tel takildi ve disler arkaya dogru kaydirildi felan ondanda olabilir ama yanaklar gitti kesinlikle, ben yinede memnunum artik yanakli sirin degil yasima uygun hatun oldum :KK70::KK70:

X