askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Yalnız dikkatimi çektide göğüslerine müdahale ettirmesi şart olmuş artık :p
Öncesi ve sonrasına bakın!
image.jpg
Bu öncesi ...

image.jpg

Buda sonrası :KK53:
Zayıflayınca memelerde erimiş sanırım :KK14:

herkese selam nereye yazacağımı şaşırıyorum bazen önümüzdeki hafta karın germe komple lipo olucam forumları devamlı okuyup durdum çok teşekkür ederim beni izlemeye alanlar için en azından fikir de elde etmiş oldum ki hepsi çok güzel duruyordu umarım benimki de ve yaprıcak olanlarında sonuçlar iyi olur
beni de izlemeye alırsanız sevinirim teşekkürler

merhaba kizlar...
ameliyatimdan tam 3 ay gecti resmi ekledim... kizlar nasil bi bakarmisiniz? karnimda hala biraz sislik ve hissizlik var normalmi bu acaba? bide rengi hala böyle koyu
merheba bende önümüzdeki hafta içerisinde olucam izlemeye alırsanız çok sevinirim teşekkürler

Slm askitabi burda yeniyim nereye ne yazicam bilemiyorum cok karisk bi site ama neyse orenicem bende karin germe yada lazer lipo bilemiyorum Dr.karar verir heralda 2 cocuk annesiyim malum dogumlardan sonra gitmeywn bir gobeyim kendimle cok mutsuzum diyet spor hic bir ise yaramiyor artik biktim yani piskolesim cok kotu her goren 3 ye hamilemisin demelerinden usandim 3 hafta sonra trk gidicem ins ve 4 hafta iznim var bu zaman zarfi icinde amaliyat olmak istiyorum uzun zamandir arastitiyordum fakat bu siteyi yeni buldum bana tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar cok korkuyorum cok ta istiyorum bilmiyorum bana yardim edin istanbula gidiyorum avrupa yapasi uzman bi dr.ismi ve tecrubeleriniz ltf benimle paylasin ozelden yazabilirsiniz

Slm askitabi burda yeniyim nereye ne yazicam bilemiyorum cok karisk bi site ama neyse orenicem bende karin germe yada lazer lipo bilemiyorum Dr.karar verir heralda 2 cocuk annesiyim malum dogumlardan sonra gitmeywn bir gobeyim kendimle cok mutsuzum diyet spor hic bir ise yaramiyor artik biktim yani piskolesim cok kotu her goren 3 ye hamilemisin demelerinden usandim 3 hafta sonra trk gidicem ins ve 4 hafta iznim var bu zaman zarfi icinde amaliyat olmak istiyorum uzun zamandir arastitiyordum fakat bu siteyi yeni buldum bana tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar cok korkuyorum cok ta istiyorum bilmiyorum bana yardim edin istanbula gidiyorum avrupa yapasi uzman bi dr.ismi ve tecrubeleriniz ltf benimle paylasin ozelden yazabilirsiniz
Karariniz hayirli olsun insallah ben istanbulda karin germe icin onerecegim drun biri dr ercan karacaoglu sonuclarini gordugum icin cok begeniyorum ve bende ona olmak istiyorum acikcasi :KK66:

X