Aşk-ı Memnu Kanal D

kızlar ya şu senaristlere nasıl ulaşırız??yazık bize ya aklımızda sorularla kaldık öylece eyvahedigeldismile bir bölüm daha yapsınlar.o bölüm de bihterin intiharıyla başlasın.behlülün odadan çıkışı merdivenlerde nihalle karşılaşması.firdevsin silah sesini duyup geri dönmesi.bihterin otopsisi.beşirin olayı öğrenip ölmesi hilminin peykerin olayı öğrenmesi hatta daha sonrası...firdevs kimle yaşamına devam etti matmazel adnan beyle evlendimi behlül nereye gitti yaşamına nasıl devam etti....ooff bitmez bu sorular sempatiksalakcinni acil bir bölüm daha ya da en azından bi sinema filmi istiyoruz delikafadulden

bence de bundan sonrası için sinema filmi çok mantıklı. hem onlar kazanır hem de bizim merakımız gider sempatiksalakcinni

kızlar dün daha dikkatli izledim . bihter intihar ediceğinin sinyallerini vermiş zaten

annesine bugün bu evde büyük bi olay olucak kaç durma burda

sonra annesi ömrünün sonuna kadar seninle konuşmam derken bihterin pis pis sırıtması

annesi ona hadi hazırlanmıyomusun dediğinde hazırlanıyorum şimdi güzel bi banyo yapıcam demesi
(ve üzerine beyaz elbiseyi giymesi) bunların hepsi kendini öldüceğinin sinyalleri

ve birde en çok uyuz olduğum nihal safının yaptıkları bülent bile 1 msjda anladı durumu o hala bihter neyi itiraf edicekmiş behlülle ne ilgisi var diye soruyo saf

Evet buradan Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu' na sesleniyoruz.Lütfen bu görüşlerimizi değerlendirin ve Aşk-ı memnu karakterlerinin sonraki hayatlarını bize bir film senaryosu yazıp beyaz perdeye aktararak gösterin.Rica ediyoruz.

Eveeeetttt :lepi::lepi:

dün akşam tekrarını izledim. geçen hafta izlerken ağlamamıştım öyle bakakalmıştım.
bu sefer sonlara doğru bihterin intiharından sonra gözyaşlarım süzüldü.
evet kafamızda bir sürü soru kaldı.
bihterin kasadan silahı alışını göstermedi.
adnan bihter silahı çektiğinde tepkisi neydi.
nihal silah sesini duyduğunda kimin öldüğünü sandı.
behlül evden çıkıp nereye gitti.
beşir ne zaman öldü.
peyker intihar haberini nasıl aldı.
hilmi bihterin intiharını duyunca nasıl bir yorum yaptı.
neden bihter ziyagil değil yöreoğlu soyadıyla gömüldü.
çetin özderin yorumu.

kafamda bir sürü soru kaldı.
bence bunu keşke asmalı konak gibi son bölümü sinema filmi şeklinde yapsalardı.

Son düzenleme:
kızlar birde bihterin cenaze namazında önde duranlardan birini behzat uygura çok benzettim eşime de gösterdim.

Gece rüyamda bihteri gördüm,ben behlüldüm bihterle birlikte kaçıyordukkaydirigubbakcemile3
Ednan ve firdo da bizi takip ediyordukafamçokkarıştı
Kafayı aşkı memnuyla bozdum sanırım

bende izledim aklımda sorular kaldı veda bölümü çok kötüydü yeniden çeksinler bari adnan ya behlül berbattı. behlül kaçar ııııı.....

behlül kaçar kesinlikle berbattı.
kızlar bihterin intihar sahnesi çalıntı mı diye haber gördüm bugün nette. :1shok:
yabancı bi film varmış oradaki bi sahneye çok benziyomuş.ama bulamadım o sahneyi. filmin adınıda hatırlamıyom şimdi.netten bakınca çıkarda
duydununuz mu öyle bişey :mymeka:

baktım.bencede hiç alakası yokmuş ya.uydurmuşalr yani.sadece beyaz olması aynı kıyafetin.sempatiksalakcinni

ne alaka beee bu benzettkleri filmin görüntüsüyle bihterin ölüm sahnesi, amma atmışlar :)
şimdi herkes amcasının karısına aşık olur, sonra yengeler intihar eder, bak artıksempatiksalakcinni
genç wertherin acıları kitabı çıktığında intihar edenler olmuş ya kitaptan etkilenip, silahta çıktı artıkın, bu da moda olmasa bari-tatlicadiarzu-

yaaaa kızlar aşkı memnucular bu elbiseyi nerden bulucam ben kafayı yicem yaaa :)))
lütfen yardım siz bilirsinizzzz lütfennnn :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…