Aşk-ı Memnu Kanal D

oooo sen perşembe psikolojisinden çabuk çıkmışsın sempatiksalakcinni
ben dün bile hala yaprak dökümünü bekliyordum acaba Ali Rıza bey bu bölüm felç olur mu diordum :nazar:
:roflol:
Çıktım Allah'a şükür ya, yabancı dizilere verdim kendimi, çarşamba lost perşembe heros :roflol: Türk dizilerinden sonra anca geldi sıra onlara.
Ali Rıza amcama gelince; o daha 3-5 sezon daha yıkılmaz :icecream:

eyy gidi aşkı memnu.. ey gidi perş.. :KK1:
ne hale düştün :gitme:
3 bilemedin 4 kayıtlı kullanıcı kaydirigubbakcemile :KK1:

Son düzenleme:
:roflol:
Çıktım Allah'a şükür ya, yabancı dizilere verdim kendimi, çarşamba lost perşembe heros :roflol: Türk dizilerinden sonra anca geldi sıra onlara.
Ali Rıza amcama gelince; o daha 3-5 sezon daha yıkılmaz :icecream:

aman bitseydi artık ya.hiç sevmiyom zaten o diziyi... sempatiksalakcinni
deli deli gülcek şimdi... bihter yani... :1shok:
adnan ayrılalım deyince başka biri mi var diyo ya çok garip geldi ya.delüüüüüüüü :roflol:

aman bitseydi artık ya.hiç sevmiyom zaten o diziyi... sempatiksalakcinni
deli deli gülcek şimdi... bihter yani... :1shok:
adnan ayrılalım deyince başka biri mi var diyo ya çok garip geldi ya.delüüüüüüüü :roflol:
O gülüşüne kopmuştum yaaa :roflol:
Şu an izleyemiyorum ben tekrarını mı veriyor?

başından olmasada ben yine izledim veda bölümünü :1rolleyes:

alel acele çekmişler montajı sanki kontrol etmemişler..tamam başroldeki oyuncuların mimiklerine, oyunculuklarına sözüm yok ama gözüme çarpan şeyler oldu:

Bither ölüp yere düştüğünde ellleri yumuktu ama sonraki gösterimde tırmakları görünüyordu (ayrıca oje ve adnanla yemekteki ruj rengini beğendim bilen varsa yazsın :eek: )

ikicisi adnan bey ne ruhsuzdu öyle..ihanette etse bir insan gözü önünde kendini öldürüyor hiç tepki yok ,o tarafa bakış yok saçma geldi..sanki iki kez çekilmiş o kısım

üç, cemile beşirin cenazesinde neden ciğer gibi kırmızı dudaklarla geldi çok aptalcaydı iki dirhem bir çekirdek..insan aşkı ölmüş öylemi olur perişan gelir yahu..katya bile daha inandırıcıydı..

dört :KK43: P ) : birherin cenazesinde adamlarla imam neden sırıtıyorlardı komik olan ne? ben iki kez izlediğimde de buna takıldım..imam zaten dizi arkası görüntülerde çok eğleniyordu gülüyordu hadi çekim sonu anladıkta rolünü iyi becerememiş figüran..peykerin kocası da sırıtıyordu babası daha üzgündü..diğer adamlara da dikkat edin..

firdevs hanım 2. seferinde yüzünü tam çarpıtamadı unuttu herhalde bir an normale döndü..ayrıca merak ettiğim nokta; çetin özdene "gelme" şeklinde başını mı salladı arabaya binerken? arabada yaptığı hareket neydi anlamadım?

bihterin intiharında elinin hareketi söylendi daha önce.dikkat etmemiştim ben.burada okuyunca baktım.cemilenin rujuda aynı şekilde.. saçma evet..
imam gülüyo muydu ya :1shok: hiç farketmedim adnan ne yapsın ya behlülde çok duygusuzdu..insan dizleri üstüne düşer sarılır filan aman neyse işte.. bende baktım çoğuna bu akşam.kızların söylediklerinin haricinde bişey göremedim... :1no2:

hepsini izlemesemde ednanın öğrendikden sonraki şeyleri ..ve intiharı izledim...
ve eksik bittiğini gene farkettim ...bihterin intiharından sonra olanları göstermemekle
çok havada kalmış her şey...ben hala o evden pehlül nasıl çıkdı?ednanın yüzüne nasıl bakdı?
nihal ne yaptı?fridevs nasıl felç geçirdi?
oraları görmeyi çok isterdim...
bir de bugün farkettim çetin cenaze namazına katılmıyor terk edeceği firdonun elinden tutuyor
o esnada...

Artik tekrarini´da izledik...Ne olcak sincik....Bitti mi simdi?? Hmmmm, sanirim öyle...:sinifsinif:

hepsini izlemesemde ednanın öğrendikden sonraki şeyleri ..ve intiharı izledim...
ve eksik bittiğini gene farkettim ...bihterin intiharından sonra olanları göstermemekle
çok havada kalmış her şey...ben hala o evden pehlül nasıl çıkdı?ednanın yüzüne nasıl bakdı?
nihal ne yaptı?fridevs nasıl felç geçirdi?
oraları görmeyi çok isterdim...
bir de bugün farkettim çetin cenaze namazına katılmıyor terk edeceği firdonun elinden tutuyor
o esnada...

evet havada kalmış yani o esnada ne oluyor ednan nihalin yanına mı koştu behlül ne yaptı ambulansı kim çağırdı yada bıraktılar gebersin gitsin mi dediler delikafadulden

bu arada hazal kayanın merdivendeki sahnesi çok güzeldi genç yaşında bu oyunculuk ayy yavrum gelinlikle yıkıldı senağlamasenağlama

X