Aşk-ı Memnu Kanal D

yaaaa kızlar aşkı memnucular bu elbiseyi nerden bulucam ben kafayı yicem yaaa :)))
lütfen yardım siz bilirsinizzzz lütfennnn :))))

valla ben bilmiyom :umursamaz: rengi çok güzel de modelini çok beğenmedim ben aslında.ama rengi çok güzel gerçekten.. olumunekankayizsmile

elbise cok hos bende bir aralar biraz eski boludu boyle mormuydu omuzunda iki aciklik kollara yarasal galiba cok hos bir buluzdu yaa bulamiyorum

beren saatin dizinin veda gecesine gelişini izledim allahıım o ne havalardı sanki paris hilton gazeteciler geçmiş olsun diyorlar yüzlerine bile bakmıyor sanki merhaba dese incileri düşücek böyleleri hızlı yükselir çok çabuk inişe geçerler sonra uyuz ukala kadın sevişe sevişe şöhret oldu resmen

feng shui ye göre eğer yatak odasında ayna varsa, o çift hayatta huzurlu olmazmış, bence yatak odasındaki ayna yüzünden oldu bunlarsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

bugun toys story 3 e gittik oğlanla, ordada anneyi firdevs seslendirmiş, barbi ve ken i de kıvançla beren seslendirmişkaydirigubbakcemile3

küçük çocuğunuz varsa tavsiye ederim:hulya:

aynen katılıyorum bişi sanıyor kendini iki dizide sevişti diye ne güzellik var ne oyunculuk kabahat onu böyle abartıyıp kendini bişi zannetirenlerde çok kalmaz aynı hızla bulur layık olduğu yeri:umursamaz:

bugun toys story 3 e gittik oğlanla, ordada anneyi firdevs seslendirmiş, barbi ve ken i de kıvançla beren seslendirmişkaydirigubbakcemile3

canım sanki firdo mu seslendirdi kadının gerçek hayattaki sesi o kadar betkikaydirigubbakcemile3 tabi senin ne manada söylediğini anladım aman yarabbim birde oyuncaklara el attılar oyuncak dünyasıda karışacak bez bebek bihterrkaydirigubbakcemile3 bu arada bilmeyenler için firdoyu seslendiren kavak yellerinde aslının ilk sevgilisi denizmiydi neydi o kadın güler kahraman seslendiriyor kadının ses tonu buram buram aşk kokuyor yahu

feng shui ye göre eğer yatak odasında ayna varsa, o çift hayatta huzurlu olmazmış, bence yatak odasındaki ayna yüzünden oldu bunlarsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
behlülün hediye ettiği ayna yüzündende olabilir AYNA AYNA SÖYLE BANA VARMI BENDEN BAŞKA SEVEN BEHLÜLÜ kadın aynalara baka baka saçıyla oynaya oynaya bi hal olmuştu zaten

ay sormaa canim kendinii dunyaa guzeli saniyor once gitsin o iki disinin arasini kapattirsin bence okadar sohretse disine bir tel taktirsin bence guzeldee asiri da degil hava insanlari hic sevmem
:1no2::jeyyar: hele murat diye biriyle bir filmi var youtubedan gezinirken gordum resmen soyunuyor memeleri gorunuyodu aynadan utanmaz

kız o firdevsin kendi sesi değilki..firdevsi de kavak yellerindeki deniz oğlanın kıvırcuk saçlı anası seslendiriyor..yerimseniben

ikoncanda yazmış..pişti olduk..kaydirigubbakcemile5

her yatak odasında ayna var...kafamçokkarıştılaelaelaelaelae

:roflol::roflol:

yaaaa kızlar aşkı memnucular bu elbiseyi nerden bulucam ben kafayı yicem yaaa :)))
lütfen yardım siz bilirsinizzzz lütfennnn :))))

düz,sıradan bir saks mavisi elbise üzerine , eskiden perdelere ve koltuk uçlarına konan püskülleri dikmişler.. olay bu..yine o iki stil danışmanının marifetleridir.:umursamaz:.bir numara yok yani..:1closedeyes:

kız o firdevsin kendi sesi değilki..firdevsi de kavak yellerindeki deniz oğlanın kıvırcuk saçlı anası seslendiriyor..yerimseniben

anaaaaa rezil oldum ya la
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
behlülün hediye ettiği ayna yüzündende olabilir AYNA AYNA SÖYLE BANA VARMI BENDEN BAŞKA SEVEN BEHLÜLÜ kadın aynalara baka baka saçıyla oynaya oynaya bi hal olmuştu zaten

allam neleri hatırlıyon ya, benim jeton yeni düştü valla, ayna hediye ettiydi dimi

her yatak odasında ayna var...kafamçokkarıştılaelaelaelaelae

:roflol::roflol:

onu feng abiye anlatcan kızım
sempatiksalakcinni

dizi bitti geyikleri bitmez valla kaydirigubbakcemile yeni sezonda behlulu goremicezz dizide oynamayacakmis 1 yil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…