Aşk-ı Memnu Kanal D

mezar taşının onunde kurumuş güller var demekki behlül bikaç kere daha gelip gül bırakmış..

bide yöreoğlu diye defnettiler adnan ziyagilin karısıydın hani bihter neoldu soyadını bıle vermedı sana..haketmedınde ztn.

ohaoldumsmile ya 14 kasim mi aralik mi onu cozemedim. mafoldumben
ağlıyo bi de ya :1hug:
ben 14.11 görüyorum, senin için iyi haber mi kötü haber mi bilmiyorumkismile :roflol::roflol::roflol:
o heralde sadece bihterin de değil berenin de doğum günü galiba :1rolleyes: :jeyyar:

Bihter imkansız aşkınla kara toprağın oldu :çok üzgünüm:

Behlül yalan ve yaban oldu -tatlicadiarzu-

Adnan matmazelin maması oldu cokacimcoook

Firdevs yamuldu kafamçokkarıştı

Ay dede cool ve klas duruşuyla delikanlılara taş çıkarttı :smiley-cool:

Matmazel ön koltuğa kuruldu :mymeka:

Nihal 12 den vuruldu alsanaalsanasmile

Peyker 3.çocuğu doğurmaktan son anda kurtuldu

Ahsen hanım koca gözlüklerinle kafamıza kafamıza vurdu :bbo:

Bülent hippilik yolunda koşturup durdu Çok üzgünüm çoook

Beşir mahzun aşık olarak finale kadar ölmemeyi başardı

Katya kovuldu amma iyi kocayı da buldu

Cemile kör aşkı yüzünden mahvoldu süprizzzzz

Şayeste ve süleyman çifti mutfak takımının temel taşı oldu boshayallersmile

Nesrin rıza kaptan ikilisi saf aşık olarak gönüllere taht kurdu olumunekankayizsmile

Hilmi kötü günde varlığını göstererek en ön sırada durdu şakkıdı

Ve imkansız aşk hikayesi aşk-ı memnu perşembe günü final oldu

bide yöreoğlu diye defnettiler adnan ziyagilin karısıydın hani bihter neoldu soyadını bıle vermedı sana..haketmedınde ztn.

Ayrıca da Ednan'ın eski karısının mezarı da Melih Bey'in mezarının ilerisindeydi. Şimdi Bihter de oraya gömülmüş olunca Ednan eski karısının kabrine gittiğinde Bihter'i de görcek hep!!??! -tatlicadiarzu-

bihter kendini vurup yere düştüğünde el tırnakları görünmüyordu...kamera behlüle dönüp tekrar bihteri gösterdiğinde ..tırnakları görünüyordu...o 1 saniyede bihter canlandımı ne :)

merhabalar fınalde calan klasık muzık kımındı bılen varsa ozelden mesaj atabılırlermı sımdıden tesekkurler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…