Aşk-ı Memnu Kanal D

ağlıyo bi de ya :1hug:
ben 14.11 görüyorum, senin için iyi haber mi kötü haber mi bilmiyorumkismile :roflol::roflol::roflol:
o heralde sadece bihterin de değil berenin de doğum günü galiba :1rolleyes: :jeyyar:

kaydirigubbakcemile3 ben aralik dogumluyum. oh neyse degilmis 11 ise..
yok canim ben onunla ortak hicbirseyim olmasini istemem

annesi hazırlanmıcakmısın düğüne dediği zaman çok iyi hazırlancam, şimdi çok güzel bi banyo yapcam dedi ya, cünüp gitmesin diye herhal, sempatiksalakcinni bence o an karar vermişti intihara:hulya:

evet ...pihter kararını düğün günü sabahı verdi ...en son pehlülü arayıp cevap vermedi

evleneciğini iyice kesinleştirdi kafasında ...en son salonda pehlülün fotoğrafına bakdı hatta

o an nesrin elbiseniz geldi dedi...tepki bile vermedi her şeyi boşvermişdi...

ve en son annesiyle vedalaşdı hiç öpmeyen bihter annesini öptü son kez ona bakdı...

banyosu ve seçtiği kıyafet de sona hazırlıkdı..

en son pehlülle konuşduğunda da bu kararını ona kanıtlmak için silahı tutuyordu..

zaten vuracakdı kendini ...adnanın öğrenmesiyle kararı iyice netleşdi

bither 14.11.1983 doğumluymuş yani akrep burcu

adnan bey çıtırla evlendi derken bihterin bu kadar kart olduğunu sanmamıştım :teytey:

beren saat ve nebahat çehre ayrı ayrı yeni diziye başlayacakmışlar..adnan bey (adı aklıma gelmedi) kesinlikle ezelde oynamayacam projeleri değerlendiriyorum demiş..kıvanç sevgilisi ile 6 ayluğına londraya oyunculuk kursuna gidiyormuş..

b uarada intihar sahnesini seyrederken kıvanç ağlarken sevgilisi cep telefonuyla oynuyormuş resim altında yazıyordu..ne duygusuz ruhsuz bir kadın hiçte yakışmıyor kıvanca :dilcikar:

bihter banyosunu yaptıktan sonra silahı almaya gidiyo ya.o arada odadan çıkmadan elini kendini vurduğu yere,göğsüne götürmüş.o sahne nasıldı tam olarak ya.. kendini vuracağını mı ima ediyodu ki.. netten bakııym en iyisi.. ben hala etkisindeyim yaa...

:a015:aa ben burayı görmemişim ya.aynanın karşısında napıyo öyle yaaaaa off bihter behlülde ölmeliydiiii

Kizlar,

benim anlam veremedigim sahne:

Behlül mezarligin basinda ve "ben seni, hep seni" diyor ama hic "SEVIYORUM" demiyor..??!! Dogru´mu? Yalnis´mi? Yoksa benmi kacirdim?? CADIARZU

Benim bittigim sahne: Bihter & Behlül oda´da...Adnan bey iceri daliyor ve "Sen benim oglum´dun" diyor...:gitme:

Ne demis atalaramiz...

Zina bina yikar...!

Besle kargayi, oysun gözünü..!

ay evet yaaa..ama matmazel baraj kurar önüne yine göstermez artık adnancığına bihteri..
kelebekler uşuşuyordur matmazelde..:dilcikar:
gökten 3 elma düştü, 3 ü de matonun kafasına..:dilcikar:B]

Dilanaz arkadaşımız bazı yorumlaro eklemiş ben de bu yorumları daha doğrusu eleştrileri okudum ama çoğuna hal verdiğim söylenemez çoğu kişinin hala dikkat etmediği birşey var. Demişler ki Bihter mezar taşını önceden ısmarlamış mı... Yaa dizi zaten Bihter'in intiharındna sonra birkeç ay ileri gitti sonbahar gelmişti bunu fragmanda da gördük yerde sarı yapraklar vardı ev boşken.. Ayrıca altında oturdukları ağaçta da sonbaharı resmetmişler.. Hiç olmazsa yaz sonu yani bir iki ay geçmiş üzerinden... Yoksa Behlül'ün sakallar hemen nasıl uzayacak öyle.. Matmazele de gelen eleştiriler var. Matmazel zaten birşeylerden şüpheleniyordu ama koru da gözden uzak iki insan be konuşabilir öyle hararetli uçak biletleri de bunu kanıtladı kadın zaten birşey demedi Ednan'a Beşir'e sorun dedi. Hatta kadın aslında hiç karışmayacaktı şehir dışında olduğunu söyledi. Onun elinde çok koz vardı.. Hizmetli kızın anlattıkları felan.. Ama bunlar kullanmadı.. O hep içten içe sevdi ancak hiç Bihter'e saygısızlık yapmadı onun önüne geçmeye çalışmadı birşeyler yarıştırmadı onunla Bihter'in yaptığı gibi. Ama Bihter hep onunla uğraştı durdu son bölümlerde nasılda çemkirmişti ama kazanan Matmazel oldu Bihter çemkirdiğiyle kaldı. Ben evin hanımıyım herkes bana itaaat edecek herkess diyordu.. Ama kendi sonunu hazırladı işte..

Cemile matoyu uyardı korudan gelme..bihter orada filan diye ..
taksiden inince behlülün arabasını gördüğünde neme gerek sütlü börek demedi,CADIARZU
üzerine vazife olmayan işlere kalkıştı..gitti beşir gibi gizli gizli izledi.şutarafagitti
olmadı bi de biletlerin parçalarını aldı, bari puzzle gibi birleştirseydi..sengözlerimebaksanab
madem o bir güccük hamfendü..ne diye izleme gereği duydu..o hiç yakışmadı hamfendülüğüne..:1closedeyes:
sessiz kalsaydı acıkın çenesini tutup,zaten bihter dünya değiştirdiğinde.adnan ona kalcaktı..
yani her halükarda ön koltuk onun olcaktı..:1rolleyes::1rolleyes:

ben son bölümden ve arkadaşlarımızın yakaladığı ayrıntılardan şöyle sonuçlara ulaştım:

-bihter karakteri annesine inat olsun diye adnanla evlenmiş, adamın iyiliğinden dolayı onu bir miktar sevmiş, ama behlülün genç hallerinin, heyecanının ve tutkusunun etkisine girmiştir. behlül için her şeyi göze almış ve aldatmayı annesine benzemek olarak gördüğünden yedirememiş, defalarca kaçmayı istemiştir. bu isteklerinin behlülce geri çevrilmesi, ortada bırakılması yüzünden zaten hırslanan bihter, bir de olay ortaya çıkacak derken behlülün nihale yamanmasıyla iyice kafayı yemiştir. kendi evliliğinde de artık hiç muhabbet kalmamış, ona da dönememiş, bu arada iki çocuk kaybetme acısını da yaşamıştır. nihal olayının ilerlemesiyle ve behlülün ortada bırakmalarıyla da kendini bence peykerle özdeşleştirmiş, behlül tarafından başkası için terk edilemeyeceği, mesela ablası gibi gelgeç bir heves olamayacağı, behlülün onu cidden sevdiği takıntısına saplanmıştır. bu takıntının sevgi mi hırs mı olduğu bence halen muğlaktır. ikisi karışık muhtemelen. en sonunda da, behlülün herşey ortaya çıkıp bu durumda bile elinden tutmaması sonucu, biraz da adnanın odaya dalmasının verdiği refleksle, blöf için kendine tuttuğu silahın patlamasıyla ölmüştür.

-behlül karakteri aslen bihteri baştan çıkarmayı istemiş, hatıralar yaşandıkça bihteri sevmiştir, onun için özel kadın bihterdir. ancak çok korkak olduğu ve amcasının imkanlarından vazgeçmek istemediği için kaçmayı defalarca reddetmiş, hep yollardan dönmüştür. bu aralarda bihterle olan yakınlığının hilmi önalca kurcalanması sonucu kıçı tutuşmuş ve firdevsin kızının evliliğini kurtarmak için kurduğu tuzağa düşmüştür. sonradan bu tuzak hoşuna gitmiş, bihterin ortada kalmaları sonucu vahşileşip hırçınlaşmaları sonucu bihterden bir miktar soğuduğu, kendini vermeye yalvaran nihalde ısındığı için oyuna dahil olmaya karar vermiştir. bu aralarda, neden bilmem bir suçluluk dalgası onu sarmiş, bu bihterden tamamen kurtulmalıyım moduna girmiş bu moddan mezarlık sahnesine kadar da bir daha çıkamamıştır. yaptığının ortaya çıkmasından o kadar korkmuştur ki bihterin son zamanlardaki çok mantıklı kaçma tekliflerini reddetmeye devam etmiş ve kendini nihali sevdiğine inandırmaya çalışmıştır. olaylar hiç bozulmasın, herşey aynı gitsin istemiş fakat bihterin duygularını göz ardı etmiştir. onu baştan çıkarıp başka kadınlar gibi isteyince ayrıldığını anlayıp özür dilemesi de bir işe yaramamıştır. bu özrü dilerken bile hala rahatlık düzeninin bozulmasından korkmaktadır çünkü. Sonunda, planlayamadığı şey kendini bulmuştur, utancından susar diye beklediği Bihter, kaybedecek hiçbir şey kalmaması sonucu son bir blöf yapmış, bu blöfte bile, adnanı duymasına rağmen Bihter'e tamam, kaçalım zaten herşey ortaya çıktı diyememiş, bunu anlayan Bihter'in kendini öldürmesine neden olmuş ve hayatını hem imkanları olmadan hem de Bihter olmadan yaşamaya mahkum olmuştur...

ya kızlar ben veda bölümünü izleyemedim internette tamamını bulamadım mafoldumbenmafoldumbennasıl izliycem bilmiyorumkismiletekrarı çıkarmı acepmafoldumbenmafoldumben

ya kızlar ben veda bölümünü izleyemedim internette tamamını bulamadım mafoldumbenmafoldumbennasıl izliycem bilmiyorumkismiletekrarı çıkarmı acepmafoldumbenmafoldumben

nasi bulamadin heryerde var :ecrin_bebek:

misal burdaAşk-ı Memnu Final Bölümü ızle, Aşk-ı Memnu Final Bölümü ızle izle, Aşk-ı Memnu Final Bölümü ızle full izle, Aşk-ı Memnu Final Bölümü ızle DiziFRM

buda hd daha kaliteli
http://www.izletime.com/ask-i-memnu-finali-full-hd-izle.html

Son düzenleme:
çok tatlı şirin olmuş mavicim :lepi: ben çok beğendim smillerle çok güzel anlatmışsın :dance::dance: olumunekankayizsmile
bihter ziyagilim demekle olmuyorki ziyagil olunmaz doğulur.:roflol:
vaay loca delikafadulden :roflol::roflol::roflol::roflol:
kaydirigubbakcemile3 ben aralik dogumluyum. oh neyse degilmis 11 ise..
yok canim ben onunla ortak hicbirseyim olmasini istemem

b uarada intihar sahnesini seyrederken kıvanç ağlarken sevgilisi cep telefonuyla oynuyormuş resim altında yazıyordu..ne duygusuz ruhsuz bir kadın hiçte yakışmıyor kıvanca :dilcikar:
zaten idil fırat mıdır nedi çok soğuk bir oyuncu gelmiştir bana :dilcikar:
ben de bekledim ama demedi şerepsiz, gözü yemedi
ay evet yaaa..ama matmazel baraj kurar önüne yine göstermez artık adnancığına bihteri..
kelebekler uşuşuyordur matmazelde..:dilcikar:
gökten 3 elma düştü, 3 ü de matonun kafasına..:dilcikar:B]

bu da taktı kafayı matoya :mymeka:ne ne gerek sütlü böğrek :roflol::roflol::roflol::roflol:
ben de bu topike göz atmaktan net izleyemedim delikafadulden yarın ve haftaya tekrarı muhakkak olur o zaman ben de gözümü kırpmadan izlicem ki kim ne giymiş ne sürmüş görim :dance::dance:

aşkı memnu bitti ama biz hala burdayız
çok alıştm boşluk oluştu şimdisempatiksalakcinni

son bölümlerde iyice gözüme batmaya başlamıştı mato zatii..
şimdi netten bende tekrar izliyom kaçırdığım sahneler vardı..
misal korudan geçerek beşir zalaanın yanına gelince ,nasıl ölüm döşeğinde beşirin kafasını bulandırmaya çalışıyordu..hadi son dakka golü atalım mantalitesiyle...
hala elinde biletin parçası..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…