Aşk-ı Memnu Kanal D

ne güzel anlatmışsın öyle.. alkisalkisalkis

pelinnnn
bu bir dizi behlül ,şu an köprü altında saç sakal karışık gezmiyor.bilmem hangi barda idilinin kollarında..üzülme bu kadar..sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

şaka bi yana başta ben olmak üzere, dizi gerçekmiş gibi sıyırık yazılar yazıyoruz.anamm kendimize gelek bihter ölmedi yaşıyor.biz hale yas tutuyoz:gitme::gitme:.

süpper saptamaaa sırnaşık şey

Ekşide de şunlar yazılmış...Koptum resmen ya sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

-Behlülün hanelere transfer olması bekleniyor.Yabana kardeş geliyor sempatiksalakcinni

-Bihter' in intihar etmeden önce gusül abdesti alması gözlerden kaçmamıştır.sempatiksalakcinni

-dizi bitti diye üzülmeyin. bihterim öldü diye harab olan, evinde helva kavuranlar için aşk-ı memnu pusu çekilcekmiş

-"insan gelinliğin altına bi jartiyer felan giyer"

-bihtoş mekanın cennet olsun seni seviyoruz ((

-çetin özder;

senin verilmiş sadakan varmış abicim, zaten sana karı mı yok. alırsın cemiyetten başka birini daha, müzayede salonu kılıklı köşkünde yaşar gidersiniz

deniz hanım;

hadi yine iyisin, kışın sonu sana bahar oldu. nihal'den de kıyak geldi, adnan bey'in yanındaki koltuğun sahibesi sensin artık.

nihal;

al babasını vur kızına. malgil sülalesi, matmazel çok yakışıyo bence bu aileye

-son sahnelerde, malgiller evi kapatırken duyulan ayak sesleri sanırım bihter'in hayaletinindi

-bu diziden çıkardığım sonuç şu oldu sevgili bihterseverler;

'evde silah bulundurmayacaksın' sempatiksalakcinni

-behlül malağı,
"çok canlar yakacağım,
diskolarda dımtıs dımtıs oynayacağım
bihter bihter diye zırlasam da
ben büyüyünce damat olacağım" (23 nisan 1989-okuma bayramı)
sempatiksalakcinni

kızlar etkilendiğim sahneleri söylemiştim ama adnan gelince firdevsin o eşyalarını apar topar dolaptan çıkarmasıda çok etkileyiciydi.yazık oldu firdoya :a015: aslında bir bölüm daha çekselerdi ama o bölümde bihter olmasın.o öldükten sonra millet haberi nasıl aldı ne tepki gösterdi sonra hayatlarını nasıl devam ettirdiler gibi...firdo herhalde amerikaya peykerin yanına gitmiştir CADIARZU

rahmetli Cem Karaca bir kez daha haklı çıktı
namıs belasına gardaş verdiğimiz can bizim

kızlar behlül çalışamazda şimdi ne yiyo ne içiyo acep bana gelsin ben bakayım ona krallar gibim canım bende teeselli bulsun bihterden çok mutlu edecem sözzzzzz

hööö:1shok: evli barklı kadınsın bacım

ayy bencedee...ben ilk bölümleri izlememiştim hiç...sonradan bu sezon bakmaya başladım biraz...şimdi ilk bölümden itibaren izliyorumda zaten başından beri behlül yavşamış bihtere...ne uyuzmuş yaaa....mezar başında bile diyemedi gerçekten....şerefsiz.....daha adam evleneceğini söylediğinde eski sevgilisi elifin yatağında resimlere bakarken bihteri kuruyo kafasında adiiii

evet bencede askıda kaldı bişiler.....

nihale çok üzüldüm ben....valla psikopat gibi yorum yapmışsınkaydirigubbakcemile3

hele o merdivende bağırması çok etkileyiciydi....birde bazı arkadaşlar matmazel için kötü şeyler yazmış ama o kadın çok asil bi kadındı...ve başından beride hak ediyodu adnan beyle mutlu olmayı...layıkını buldu sonunda....

beşire,nihale çok üzüldüm....birde cemilenin beşirin tabutunun başında ağlamasına...

o kızcağızda yıllarca içinde yaşadı sevgisini...tıpkı matmazelin adnan beye olduğu gibi...tıpkı beşirin nihale olduğu gibi....hep behlülün mok yemesi....s...tı batırdı ortalığı düdük makarnasıkötükedihüso

e bu behlülün kendine ait bi banka hesabı vardır herhaalde.ee köşkten de yaya kaçmayacağına göre....merak etmeyin hiç çalışmasa da hayatını devam ettirir o...öf be sanki gerçekmiş gibi bi de gelecekleri hakkında yorum da bulunuyorum delikafadulden

bir bölümde behlüle miras kalmıştı.unuttunuz heralde.hatta taş evide o parayla almıştı.parası var yani merak etmeyin

Cemile de ne gıcık bir karakterdi.Kendine bakmıyor,Bihter'in makyajına dil uzatıyor.Beşir'in cenazesinde sürdüğü kırmızı ruja ne demeliydi ?!..ırezil.naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…