Aşk-ı Memnu Kanal D

matmazel,nihal ve beşir
üçünede sinir oldm hep
nihal mutlu olamadı ohh olsn:sm_cool:
matmazel,ednanı kaptm diyede sevinmesn.ednan pihter seviyo ve unutamaz:umursamaz:
saftırik ailesi nolcak

matmazel,nihal ve beşir
üçünede sinir oldm hep
nihal mutlu olamadı ohh olsn:sm_cool:
matmazel,ednanı kaptm diyede sevinmesn.ednan pihter seviyo ve unutamaz:umursamaz:
saftırik ailesi nolcak

al benden de o kadar zeboş.kaydirigubbakcemile5.ama nihal 3.sıradaydı bende..kaydirigubbakcemile3

Behlülün hatrına acıkın sevmiştim..
İki zalak,matoyla beşir bi çuval inciri uçurumdan aşşa attılar resmen..hadi mato adnanı kaptı,beşire nooldu tahtalıköye giderken alsanaalsanasmile

hayır nihalin ne suçu var onu anlamadım..behlülü sevmekmi ???
matmazelin ne suçu var...iyi izlediyseni eger ....hala konuşmayacaktı gördüklerinden sonra bile ..ama nihalin annesi ölürken...emanat etmişti...ve onu hatırladıktan sonra söylemeye karar verdi.....ki yine kendi söylemedi

beşir ne yapsın çocuk sonuçların buraya varacağını biliyormuydu..netice oda tek taraflı bir sevginin peşinden..kendini ölüme terk etmedimi

onu bunu bırakın kızlar bu işten yine en karlı behlül çıktı...elif,bilter,nihal..sonra barda tanıştığı kız..önüne geleni götürdü

offf kızlar hala atlatamadım ben yaaa aklım fikrim ziyagillerde sanki gerçekte kafa patlatıyorum keşke 1 sene sonra diye falan atlatıp gösterselerdi yaaa behlüllllllllllll beş parasız kaldı annemmm

offf kızlar hala atlatamadım ben yaaa aklım fikrim ziyagillerde sanki gerçekte kafa patlatıyorum keşke 1 sene sonra diye falan atlatıp gösterselerdi yaaa behlüllllllllllll beş parasız kaldı annemmm
ya bizde birşeyden memnun olalım yaf :) yaprak dökümünü uzattılarda ne oldu cılkı çıktı..bu ne güzel tatında biitti..ama yeni bir dizi yapabilirler BEHLÜL ün hayatı diye...adam kesin oradada geleni geceni götürür :roflol: :roflol: :roflol:

hiç işte
o beşirin salaklığı.git tedavini ol :mymeka:
o zenginlikt çekmediği kalmadı
saplantı anacım bunların ki
nihal desen baş delü
belüll yhaaaa dedi durdu

kız ne parasız kalcak
ednanın sadece karısıyla kızını mı aldı sandın delikafadulden :roflol::roflol::roflol:
parada tırtıklamıştır:roflol::roflol::roflol::roflol:
o behllül varya oo az değil o sarı kafa
kaydirigubbakcemile3

izledikçe matoya sarıyo hala :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
gacım sana göre hakkaten katil uşak delikafadulden
Yalnız Kıvanç ın İdil Fırat ı bildiğimiz oyuncu İdil Fırat değil, galada yanındaki kız başka manken sanırım...
yapma ya sempatiksalakcinni ben de diyorum bu alımlı kız hiç o karıya benzemiyo
yaa bacım biz üzüntüden ne dediğimizi biliyor muyuz delikafadulden
kendi kendimize eğleniyoruz şurda klasik türk usulü sempatiksalakcinni :roflol::roflol::roflol::roflol:

bin tane bihter feda olsun benim sarı kuçu kuçuma:roflol: helal olsunnnn

kız onda o kafa o zeka ne arar
bi lokma aklı vardı o da şeyindeydi :roflol::roflol::roflol::roflol:

valla kız ööle bööle diila.sa.s:icecream:..mıçtı batırdı caaanım aşkı memnuyuu..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nihalin suçu yok canım..pek bi şaşkolozdu halleri dizi boyunca,
sevgisine bi dediğimiz yok..zaten finalde ona üzüldüm en çok..
hastane odasında donuk gözlerle bakıyorken tavana..mafoldumben

Mato da maşallah ne vasiyete itaat eden kadınmış..:umursamaz:
konuşmasaydı..beşirinde kafasına ekşiyip, o gün dırdır edip, teşvik etmeseydi Beşir de konuşmayacaktı..
O bunalttı beşiri,iyice bilinçaltına işledi ondan sonra sayıklamaya başladı beşir..a.s

Bihter bi güzel intihar edecekti..bülentin yakaladığı mesajlara da bi hikaye uydurup..düğün olacaktı..ver elini amerika..zaten behlül pişman olmuştu yaptıklarına korudaki son konuşmalarında bunu söyledi bihtere..bihter saplantılı hırsları sebebine intihar etti..
ahanda bööle olsaydı iyi olurdu..opuyorumnanaktan

bencedeee...bu nihale matmazele sinir olanları anlamıyorum bende:umursamaz:

nihal tertemiz sevdi behlülü sadece sevdi....çok saf bi kızdı.....matmazel asil kadın bi kere....çirkeflik yapmadı hiç....tabiki söyliyceklerdi beşirde matmazelde...böyle bi şerefsizlik saklanırmı? o zaman ne farkı kalırdı onların behlülden bihterden....söylememekle onlarda sırtından vurmuş olurdu adnanla nihali....

ki zaten beşir artık buna dayanamadığı için söyledi...o söyleyene kadar ben çatladım burda....ben olsam çoktaaan söylemiştim vallaa...öyle kolay değil :dilcikar:

tatlı gacı; bihter intihar edecektide sonra düğünmü olacaktı?? bihterin neden intihar ettiği ortaya çıkmıycaktı yani....nihal ve adnan gözgöre göre şerefsizliğin parçası olacaktı öylemi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…