Aşk-ı Memnu Kanal D

hakkaten okısa sürede hemen çıkmaz sakal kaydirigubbakcemile3 amaan dizinin içine ettin sende :tomato:

ya bihter hakkaten en iyisiydi. son birkaç bölümdür döktürüyor beren oyunculukta. bu gün de ne inişler ne çıkışlar yaşattı bize. bir umutlanıyor, bir çöküyor tam histerik haller filan. helal olsun kesinlikle harika performans sergiledi.

asıl suçlu da behlüldür bu dizide. hem bihteri baştan çıkardı, hem de son teklifleriyle birlikte sayısız kez birlikte kaçma tekliflerini reddederek bu ilişkiyi gizli olarak sürdürdü.

olan da bihtere oldu...

.

185 Kisi konuyu takip ediyor

131 kayitli 54 misafir
parlayanyildizim, merveeee., _ALmiNa_, KK Pro Üye Eylul, sseverina, stelina, burcuduru, bahar27, nepertes, dudu8683, Mavi, _laylaylom_, ilksubahar, bitter41, saturnn, zuzum24, Setrinisa, KK Pro Üyezeytin gözlü, nesokos, viva la vita, LOCA, simla03, ___Mina___, smyraaa, poti, benzuzu, meliike, NisaNurum, portakal_suyu, emk87, sudeyoncaa, albeni, LadySun, Gurbet_gelini, lawyersss, MonaPisa, daisy_81, jennifer1905, mel_ay, **LiL@**, 1ey, angelika3535, nisanur_25, ayşel, zencefil26, .asi., zeynep_67, elixsir, Nurdan70, elfkaya, hatice1, e_pack, April, rockerx, sarissa, minenes, dusunmemlazim, misspinky, esma09, manikk, cilekw, keri34, ilarzu, jeesy, nesquik_24, evdefnaz, mydecember, b3bish, gdmt, yasnurrr, Denmur, f.ebrar, ferhunde06, acı_hatıralar, psikolojik_danishman, ysm_ysm, kaiti, kocasinatapiyo, balperisi, ezgi42, carefully, erenimm5, sude32, chloes, dimple2, dopiez, electra_, kipacu, smgeozergen, silent.scream..., alici_bjk, hamis, sürmeli88, yagmurlinka, AnGeL3432, mavissu, NIKITA, ballicorekotu, Rosem, t002, zazez, DilaNaz, grübchen, nkb, serap_resat, love27, hacopoli, Ebruli84, youthanasia7, prensesin.uykusuyum, AyTanem, pashaa, sinannuray, Pink_U, fatosbrn, KK Pro ÜyeKIRMIZIdonluKIZ, sayemu, bersu_791, madre, kondu, epokhe, oykullua, cemilebozoklu, demrecan, leylaaa07, nurdannurdan, MnKS

fınalı ayrı ayrı cekıp bırlestırmısler gıbı dandık bıseydı.bıse oluo o bıtmeden dıgerıne gecıo.sahneler ne kadar kısaydı.

Nihalin hastane sahnelerinde hep nihal delirdi mi acaba diye baktım
Bankta otururkende hep delirmiş olmasını bekledim nedense..

o sakal olayı bitirdi zaten behlül düldül olmuşş:) saçı pek uzamamış ama at kuyruğu falan olsaydı..

bi seviyorum diyemedi

Düşünsene ne acı bişey... karısından hesap bile sormuyor, bakmıyor bile... o kadar değersizleşmiş gözünde... kim olsa o anda çekerdi o tetiği.... keşke önden Behlülü de serseydi yere...

Aslında olması gereken oydu önce behlülü sonra kendini vurabilirdi ve hilmi önalın tek faydalı işi katyaya koca buldu

ben firdevsi görmek isterdim silah sesini duyunca ne yaptı nasıl felç oldu...
askıda kaldı malesef...

hic bekledigim gibi bir final degildi.cok basitti.detaylara inilmemis hic,en can alici sahnede kestirip atmislar ,gözümde finali o kadar cok büyütmüsümki umdugumu bulamadim.ama bihter her zamanki gibi harikaydi.

ya bidaha zizlemek istiyorum yaaaaaaaaaaa
kızlar bu arda nihal behlülün hayalini neden görmedi

ama yani mezarlıkta onca duygusal konuşmanın üzerine hala yıllardır eskitemediğin aptal "behlül kaçar" geyiğini yapmana ne gerek vardı behlülcüğüm?

kafamçokkarıştı

behlül yeni sezon bir dizide oynayacakmi acaba ,ben birkac gün etkisinde kalacagim kesin,hatirla sevgilidede öyle olmusdum

Final bölümünde dikkatimi çekenler ve hatalar;

1. Bihter'in doğum günü 1. sezonda nisan ayı içindeydi. Mezar taşında ise 11. yada 12. ay doğum tarihinde yazıyordu.

2. Bihter'in saçları lüle lüle olduğu halde uzundu. Banyodan sonra ise lüle lüle saçın düz haline göre oldukça kısaydı. Normal de saçlar ıslakken daha uzun olur. Bihter'in ki drsi galiba. Onun saçları ıslakken çekiyor anlaşılan.

3. Ben olaydan sonra Nihal'in daha çok yıkılacağını düşünüyordum. Çünkü Behlül'ü çok sevmişti. 2 günde herkes nasıl toparlandı böyle.

4. Dolunay cumartesi gecesi olacak. Adnan bu gece dolunay vari dedi. 2 günde Behlül'ün sakalları hemen nasıl uzadı? Bunlar hemen evi, kendini nasıl toparladı?

Ayrıca final sahnesinde matmazelin arabaya binerken gülümsemesi beni rahatsız etti. Hadi Bihter'e üzülmedin, Beşir öldü yada o ailenin acısına ortak ol, biraz hüzünlü ol.
Galiba bunların yası sadece cenaze defnedilene kadar. Sonra herşey normale dönüyor.

Benden bu kadar...

ayy cok agladim ya cok olmasada agladm:Sbence finali olmus ne bekleniyorduki yani kitaba uygun böyle yapabilmisler gerci sanki besir ölmüyodu yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…