Aşk-ı Memnu Kanal D

diziyi hiç izlemediğim için beni çok etkilemedi evet hanımlar nasıldı anlatın bakalım bu arada amma çok okuyan var 146 kişi :1shok:

Bu arada gündüz okuduğum final tiyosu birebir doğru çıktı şaşırarak izledim. Finalin fragmanını bile vermediler bu özet nasıl nete sızdı anlamadım valla. ızledikçe işt bu sözlerde bugün okuduğum tüyoda vardı dedim.. Hatta çoğunda ne söyleneceğini biliyordum...

ya bişi dicem bu nihalin kına sahnesindeki herkezde behlül maskesi neydi öyle koptum resmen manyakmıdır nedir sırnaşık şey

ehehe evet aynen bende:roflol:
çalan müziklerde çok komikti
ve behlülün bekarlığa veda gecesinde dansöz yokken
kına gecesinde 3 tane vardı
o kadar kız oynamayı bilmiyo mu canım alla allaa :roflol::roflol:

Bihter de yalan oldu:çok üzgünüm:
meğer içimde bastırılmış bi Bihter sevgisi varmış :)
ayy nasıl trajik bi sondu ya, çok fena,
o değilde behlülün sakalları hemen nasıl öyle mağara adamı olmuş, cenazeler kaldırılıyodu daha, en fazla bi hafta geçsin üstünden hadi, damat traşını yeni olmuş bi adamın sakalları bi haftada orman olur muymuşsempatiksalakcinni

Bunlara ek olarak adnanın bihtere boşanmak istemesini söylemesi üzerine bihterin küçük bir kız çocuğu edasıyla saçma sapan gülüşmeleri bu gülüşmelerin ardından adnanın sessiz kalması.Demiyor ki neden gülüyorsun.

diziyi izleyemedim sürekli internet donuyordu ama yorumlarınızı okumak çok eğlenceli kaydirigubbakcemile3

Onda o yürek nerde... Bitter büyük hatalar yaptı ama en azından yürekli kızmış, sonuna kadar gitti.... Behlül dangozu da halen behlül kaçar... ulen bu erkek milleti.. ayy sinir yaptım şimdi...

BıHTER : Nihali terk etmek istemediğin için beni terk ediyorsun....
:
...BıHTER : O ölmesin diye beni öldürüyorsun.Niye ben?

BEHLÜL : Bihter bırak o silahı

BıHTER : Nihal, bir nefeste sönüverecek bir çiçek, peki ya Bihter?

BEHLÜL : Yalvarırım bırak o silahı.

ADNAN : Aç kapıyı!!!!” Bihter tabancayı kendi Göğsünde tutuyor.(Adnanın seslerini duyarken)

BıHTER : Bu kapı açılınca senin için de bitmeyecek mi her şey.. Ben o kapı açıldığında da öleceğim Behlül!

BıHTER : Benim ölmemi istiyor musun Beni kaybetmeyi göze alabiliyor musun
BEHLÜL : Bihteeer

BıHTER : Beni kaybetmeyi beni beni beni beni.. Bihterini
Adnan kapıyı kırdıktan ve o tabloyu gördükten sonra;Bihter silahı ateşler Herkes silahın sesiyle kalakalır.Bihter Behlülün kollarına yığılır...---bihterin son sözleri:gitme

Son düzenleme:
Her birinin oyunculukları şahaneydi...boshayallersmile

Yalnız, 'Behlül kaçar' repliğine koptuk ailecek...sempatiksalakcinni
Bence gereksiz olmuş, güldük yani ağlarken orta yerde.:roflol:

Keşkülüm Kaptan Mağara Adamı olmuş ya kıyamam...:teselli:
Bitterim de toprak oldu...:gitme:
Niyalcik yavrum yazık oldu...:gitme:

Firdevsim Çetin'ine kavuşur mu acaba?fisfisfis

Boynuzlu Ednan'a Matmazel Dönis'le mutlu bir hayat dilerim. Herşey onun boynuzlarının altından çıktı zaten. Kaşınmayacaktın Ednan.lmaz:

Hizmetliler de görevlerine kaldıkları yerden devam...:hulya:

Beşir öldü oh be! akannehir İçim şişti kaç bölümdür...Picamaları da olay oldu zati.:2:

Katia da kocasıynan mesud olacak belli...boshayallersmile

Kim kaldı ?
Bülent ah Bülent...:bbo: Küçük yaşta denyoya bağladı garibim, Yaprak Dökümündeki Ayşecik gibi, geleceğinden umutsuzum...:1no2:

Peyker, etkisiz eleman zaten...:1ninca:

İvit sanırsam bu kadardı...boshayallersmile
Güzel diziydi beh...
:içelim:

çok güzel bi yorum altına imzamı atıyorumsenağlamasenağlamasenağlama

bencede bihterin intiharından sonrası kesildi yarımdı orası dhaa açıklayıcı olması lazımdı ki önceki aşkı memnunada beşir adnana herşeyi anlatıyo bihterde duyuyo odada kendinş vuruyo behlülde kaçıyo önceki daha açıklayıcı yapılmış taaa kaç sene önce onlar daha iyi yazmış yapmış o sahneyi

bihterin kıymeti öldükten sonra anlaşıldı
hep yaptığımız gibi kaybedince bazı şeyleri daha çok önemsiyoruz

güzel finaldi, en komik kısmı Behlül'ün üzüntüden kahırdan saçları beyazlayacağına bunun ki koyulaşmış :))))))

yaw behlülün kaçmasına niye bu kadar yoruyonuz kafayı anlamadım ki

bihter öldü yere düştü

adnan da kapıya dayandı yere çöktü

behlül de ' behlül kaçar' dedi sekiverdi adnanın sırtından yallah atladı arabaya gitti 200 Km ile...

öle oldu yani canlarım

Düşünsene ne acı bişey... karısından hesap bile sormuyor, bakmıyor bile... o kadar değersizleşmiş gözünde... kim olsa o anda çekerdi o tetiği.... keşke önden Behlülü de serseydi yere...

Bihterin adını yazmaları zahmet olmuş anlaşılan

Sanki başrollerde yoktu.:mymeka:

İnsan bi ona da teşekkür eder :umursamaz:

Behlül ve bihtere daha fazla yorum yazılmalıydı bu vedalarında diye düşünüyorum.

ya okumadım burdaki senaryoları dönüp bakcam demek doğru çıktı kızlar he
tekonolojinin gözünü sevem sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…