Aşk-ı Memnu Kanal D

Ya ben birtek Bihterin performansini sevdim.

Intihar sahnesinden sonra neler oldu, nasil cikti Behlül o evden, Firdevs hanim?

Firdevs hanima kim bakiyor, Peykermi?

Intihar olan o evde nasil kalmislar daha aylar boyunca, parasimi yok evden cikip bir hotele yerlesmeye adnan beyin?

Adnan beyin performansi sifirdi. Duygusuz. Hic begenmedim. Vasat.

Behlül niye ortada kalsinki? Benim bildigim kadariyla evi var, satar, is kurar kendine, gül gibi yasar gider. Fazla üzülmez, toparlanir. Vah gidene.

ay hayir bi de sanki devami varmis gibi bitti lank diye son yazdi o kadar.. ne bilim ozel bir parca secilebirlirdi hic degilse benneyaptımki

bence finalin en etkileyici sahnesi bihterin kalbine sıkması oldu ben nedense hep kafasına sıkcağını düşünmüştüm. ama kalp olayı bitirdi , birde sürekli beni beni deyişi..intihar sonrasını göstermeleri bence gereksiz olurdu çok güzel tadında bi finaldi fazlası vardı eksiği yoktu..

bana da beren saatten se özgü namal daha gerçekçi bir oyuncu gibi geliyor berne bakarken gözündeki ezberi görüyorum sanki bakıyor ama hissederek değil gibi

özgü namal bana o anı yaşatıyor gerçekten mesela o mutluluk filmi neydi bee

galiba hepimiz bu sonu beğenmedik ekranda son yazısı çıkınca ağzım açık kaldım
belki 6 ay sonraya gidilip neler yaşanılıyo gösterilebilirdi en çokta matmezelle adnan arasında bir aşk olucakmıydı

bende bihter kıymeti felan artmadı açıkçası asıl ölmeseydi üzülcekdim behlülde hak ediyordu
ölmeyi...ikisi yaşadı bu haltı...
adnanında odaya girdiğindeki tepkisi roman uyarlamasındaki ve senaryodaki kişiliğini
birebir yansıttı...
haklıydı sadece behlüle bakmakda bihteri kale bile almadı o anda muatabı oğlum dediği
behlüldü...
bihterde nihalde arızalı ve saplantılı aşklarının kurbanı oldu...

Oyyy kızlar, sizlere doyum olmuyor ayrıca taş taşımış gibi hissediyorum, yoruldum ya heyecandan, benden bu kadar valla.
Hepimize geçmiş olsun, yayında yapımda emeği geçen herkese teşekkürler olsun. alkisalkisalkis

Mona kaçar... (ama ağlamayın sakın, sabah geri gelicem... lülülülülülü )

Ayrıca final sahnesinde matmazelin arabaya binerken gülümsemesi beni rahatsız etti. Hadi Bihter'e üzülmedin, Beşir öldü yada o ailenin acısına ortak ol, biraz hüzünlü ol.
Galiba bunların yası sadece cenaze defnedilene kadar. Sonra herşey normale dönüyor.

.

matmazel sevincinden ölecekti nerdeyse

Adnan ona kaldi, neden aglasin ki
delikafadulden delikafadulden delikafadulden

aslında bihteri kaale almayışını son birkaç bölümde hazırladılar sanki. hep pişman mıyım diye düşündü günlerdir. bir de boşanalım diyince bihterin verdiği garip tepki çok şeyi kanıtladı adnan için

offff nasil uzuldum resmen agladim firdevs felci gecirdi bihter kendini oldurdu besir oldu nihal ay nekadar etkiliyice offf

Ben bu son bölümü çok beğendim herkes çok iyi performans sergilemiş, hele Beren ve Kıvanç duygu yoğunluğunu mükemmel yansıtmışlardı...

Tek kelimeyle süperdi.... :lepi:

Konuyu Toplam 174 Kullanıcı okuyor. (120 Kayıtlı kullanıcı ve 54 Misafir)
zeytin gözlü, smyraaa, melis-efe, NisaNurum, KapicininBitliKizi, tunami, bahar27, bebişim52, GULNIDA, dopiez, Nikoncan, angel_a291, ...nil, minenes, as!&güz£l, _ALmiNa_, zencefil26, epokhe, parlayanyildizim, MonaPisa, epic, stelina, elixsir, .asi., Eylul, ebrar_53, manikk, nilim, benzuzu, keri34, daisy_81, hatice1, Ebruli84, t002, poti, dudu8683, misspinky, Sonbahar, liena, ___Mina___, smeagol, Moonlight, f.ebrar, lawyersss, ggamsee, kocasinatapiyo, nepertes, Mavi, silent.scream..., burcuduru, zuzum24, ..yeliz.., mydecember, ilksubahar, meliike, MnKS, Asmin, peceli55, Setrinisa, mervishh, sarissa, simple, DepresifPolyanna, zeynep_67, nisanur_25, sallapati, Duygu.C, _laylaylom_, Pink_U, reyhan61, cilekw, azra_sila, derooo, merveeee., deliii, ebtuna, yasnurrr, Feryal06, turkiye, viva la vita, simla03, rockerx, CeYLo, hatic22, bitter41, **LiL@**, NektaR, kaiti, madre, jeesy, sseverina, Brokoli, electra_, Denmur, denklem444, sblue, LadySun, esma09, gizli, çalıkuşu, nesokos, emk87, sudeyoncaa, mel_ay, angelika3535, ayşel, elfkaya, nesquik_24, evdefnaz, b3bish, acı_hatıralar, psikolojik_danishman, balperisi, ezgi42, erenimm5, sude32, kipacu

ayrıyeten bu ne böle yıkılıyoo burasıııı

X