Aşk-ı Memnu Kanal D

bulent ne sinirdi.
bi olayin ardinda sorunca `yok bisey` deyip sonrasinda, herseyi ortaliga dokmesi ne aptalcaydi.

Bu fotodaki siyah tshirlü çocuk,adnan eminönündeyken arkasında olan çocuk.

Güya çaktırmadan koruması yani..

Bir de ;

Bihterin yanında oturan sarışın çocuk,behlülün partisinde zıvanadan çıkan çocuk

bihterin nihalle konustuktan sonraki oyunculugu cok iyidi tam siyrikti valla helal olsun kiza cok iyi oynamis ama dizinin finaline yazik ettiler fotograflarin ve senaryonun yayinlanmasi kotu oldu hic degisiklik yoktu gercekten ama yinede heyecanla izledim

bence özellikle böyle yapmışlar, en etkileyici sahne bihterin intiharıydı işte, ve firdonun felç hali.
ona yoğunlaşılmış, adnanda matmazelde nihalde, yani, dizi boyunca kandırılan kişilerde çok bi yıkım olmadı, suçlu olanlara oldu olan. Olay bundan ibaret. ıbret verici olsun diye yapılmış, öyle de oldu.

bende cevab versemmi dedim hadi vereyim
1.bazen kimliklerde yanlis yaziliyor ayrica bihterin annesi galiba biterin ilk bölümde dedigine göre onlari istemiyomus kocasi israr edene kadar o tarihte yazdirabilmis
2 takma sac takmistir canim ya ne olcak
3 olayin üstünden uzun bi zaman gecmistir belki yani bihteri gec defnetmislerdir behlül cok daha sonradan onu ziyarete gitmistir sakali o sirada uzamistir ve saci niye uzun degil dedin yaodaa bihtere yalan söyledi ya hep bari öldükten sonra dogru diyim demistir belki bihter inanamza diye bi laf var ya sakalmiz yokki lafimiz dinlensin demis ve bi o uzamistirkaydirigubbakcemile3:sm_cool:
4belki cumartesi günü demistiri o sözü ev nasil toplandi demissin dizi icindemi gercek hayattami??okadar insna var tabi ki yaparlar hemencecik
ve son olarak daaa bence adnanla matmazel evlenecegi icin güldüler söylmdiler ama belliydi yanii ayrica nihal okadar hastanede yatti zaman cok gecmistr filimdeki gibi 1 haftada olmadiki hersey sekerimkaydirigubbakcemile3 hersey tabi normale döncek ölenle ölünmüyoki ama
benden bukadar..

ben de gaçtım gözümden yaş geliyor artık uykusuzluktan

nikom yarın yohum topik saa emanet gülo kahvaltı neyimi unutma biberitom öptüm

herkeşe selam

aynen katılıyorum.nihal ölüyorum bitiyorum diyodu ama gördükki sevmemiş behlülü hiç de üzülmüş yıkılmış gibi değildi.bide ailecek çok çabuk atlattılar sanki hiç bi olay olmamış gibi

adam bihterr diye bağırdı daha ne yapacaktıki odada ikisini göreceğinide düşünmüyodu sadece hizmetciler yukarda dedi o direk yatak odasına daldı aslında bihtere soracaktı ama behlülü görünce ona yönünü çevirdi sonuçta emek verdi büyüttü ve bihterle zaten ayrılma kararı almıştı yani umrunda değildi artık ona sorsa ne olur sormasa ne olur oğlu gibi görüyodu behlülü hatta bülentle birdi ama sadece intihar sahnesinin devamı gelmedi orası yarım kaldı behlül nasıl çıktı adnan ne yaptı kızı bağırdığında nihal diyebilirdi yada yanına gidebilir yanına çökebilirdi orası yarımdı ama gerisi normaldi çokda detaylı olsaydı o zamanda sıkıcı olurdu

çok ağladım ya hüngür hüngür selpakları ağlayıp ağlayıp attım vallaa senağlama

diziyle ilgili daha fazla yorum yapamıycam çok kötüyüm :çok üzgünüm:

vaay be ne finaldi bihterin oyunculuğu muhteşemdi gercekten
dayanamayıp ağlayanlardanım bende
firdevs hanımıda böyle gördüm ya
ne büyük yıkım dedim

Konuyu Toplam 156 Kullanıcı okuyor. (111 Kayıtlı kullanıcı ve 45 Misafir)
turkiye, Moonlight, dopiez, strawberrylips, Setrinisa, reyhan61, ebtuna, liena, ...nil, smyraaa, epic, hatice1, t002, burcuduru, f.ebrar, ___Mina___, Asmin, oykullua, nilim, nicksiz, dudu8683, bahar27, benzuzu, Eylul, chloes, KIRMIZIdonluKIZ, bulancak28, acı_hatıralar, yesilgosluMELEK+, nezomemo, NisaNurum, as!&güz£l, keri34, lawyersss, LOCA, ilksubahar, deliii, zeyn77, rapunzel77, daisy_81, bebişim52, .asi., portakal_suyu, melis-efe, Sonbahar, mel_ay, smeagol, CeYLo, yasnurrr, nevban, silent.scream..., stelina, ilarzu, **LiL@**, _ALmiNa_, carefully, Princess of Rain, KapicininBitliKizi, kocasinatapiyo, iremiremirem, poti, MonaPisa, DepresifPolyanna, zeytin gözlü, kardelen07, Ebruli84, epokhe, er_ca, buurcuum, youthanasia7, Mavi, türkiyem, saturnn, Nikoncan, ebrar_53, mydecember, electra_, angel_a291, tunami, elixsir, misspinky, ggamsee, nepertes, meliike, MnKS, mervishh, zeynep_67, nisanur_25, Pink_U, azra_sila, derooo, merveeee., Feryal06, viva la vita, rockerx, hatic22, bitter41, kaiti, madre, jeesy, sseverina, Brokoli, Denmur, denklem444, sblue, LadySun, esma09

valla kzılar firdevse üzüldük diyosunuzya ben hiç üzülmedim tersine ölse sevinirdim...kendi kzıının başını yaktı nihalle behlülü firdevs yakınlaştırdı ve her şey onun yüzünden oldu...yanarım yanarım bihtere yanarımm mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…