Aşk-ı Memnu Kanal D

açığa çıktıktan sonrada bölüm olsun sonuçta geride kalanların ne olacaklarını ne yapıcaklarını görmemiz lazım

mesela yıllar geçsin ve behlül ne hallere düştü veya bihter intahar edince behlül duyunca ne olacak

firdevse ne olcak peyker nerde ne yapacak

of son bölümde bolca ağlıcam
kesinlikle ve kesinlikle menekşe ile halildeki gibi bir finalle haftalarca aklımızdan çıkmıcak

Kızlar yalnız kasa anahtarı düştü Beşir in odasında kaldı.. alan olmadı da o ne olacak acaba

bebişim52, kuzeymila, huri37, O.........Mavi.........O, eylulguzeli, urkek, minos, dids, LOCA, nesrinyumma, rockerx, pelinsubahar, Princess of Rain, Duygu.C, eliff87, nilim, CEYDACAKMAK, guz_1, PembePanter, sudeyoncaa, kipacu, kardelen07, _denef_, gonca2206, Ayseda, ezgi42, Lalin_85, fffatma, Mestitosh, DeLiBoNCuK

aşkları yenıden alevlenıcekk nıhale ıyıce suphelenmeye baslıycak anladıgında hastalanıp yataklara dusucekkk beşir itiraf edip ölücekbihter intihar edicekk bunlar hep düğün gunu olcuakkkk sanırsammmm kıtaba sadık kalıcaklar cnku kıtapptada nihal anlıyor..buyrunnnnnnnnn

aynen bende okulda arkadaslarıma dıyorum kı ya hemen bıhter kendını wurup orda bıtırmesınler bıraz ılerıyı gostersınler nıhal ne durumda fırdews bu olayda nasıl dawrancak we tabıkı behlull kımle nerde ne yapıo:dilcikar:

Behlül bağardı çık içimden Bihter diye,kim kimin içinde tövbee tövbee aklinialirimsmile

Takipçi seniii :mymeka:

sempatiksalakcinni

ama eski dizisinde nihal görüyo ve merdivenlerden düşüyo

şimdiki dizidede nihal düştü behlül gitme diye kolu kırıldı hastanedeki yataklara düştü

bence nihal yataklık olmıcak

diziyi izliyemedim simdi bu bihterle behlül sahi essahtan öpüsüyormu yine :) yooooksa rüyamii

behlulle bıhterın askı yenıden alewlenmıcek cunku behlul cok pısman oluomus bıhterı oprtugune.

LOCAmmm bana katılll,bende katılıom sanaaaaaakaydirigubbakcemile5:lepi:

haklısın tatlım da sadece aşkla da olmuyor evliliklerde mantık da olmalı
hahahaaha arsen hanımın gözlüklerinhe koptum yaa :roflol:
ayy evet yaa sanki göz gibiydi çok tuhaftı
ayy aynen tatlım yaa ben de öle istiyorum bihterin kurşun sesiyle pat diye bitmesin. 1975 dekinde baba kızı gösteriyordu. biraz toparlanmışlar matmazel de dönüyor bak artık eve diyordu babası kızına.nihal behlülülün hayalini görüyordu

bu arada gelecek haftaki bölümün tiyosu behlülün doğum günü olacakmış.bihter buna bi sürpriz yapacakmış behlül buna sinirlecekmiş. acaba diyorum romanda nihal bihterin çarşafını o zamanki kara çarşaflar var ya onu giyiyordu. behlül de nihali bihter sanıp aşkım diyordu. nihal burda kıllanıyordu. acaba bihter nihale bi kıyafetinimi falan giydirecek saçını onun gibimi yaptırtacak mıki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…