Aşılama yaptıranlar

Canım pcosum ne demek bide ne zaman yaptın testi belirtin varmıydı bizede anlatırmısın benim ilk aşılamam ve beklemek çok zor duphaston kullanıyorum aşılamayı 27 martta yaptırdık test ne zaman yapsam bilmiyorum göğüslerim agrıyor sürekli uykum var sürekli tuvalete gidiyorum ve sadece aşılamadan sonra hafif agrım oldu 3 gün sonra şükür birsey yok inşallah vardır bebeğim böyle yaşayan varmı aranızda bide sürekli su içmek istiyorum cevap verin ne olur
Anlatayım. Polikistik overliyim. 3 defa çatlatma iğnesi yaptım olmadı doktorluk aşılama yapalım dedi hiç umudum yoktu. Yaptık, ilk 10 gün çok kasık ağrım oldu. 12. Gün gene olmamıştır ama en azından beklentiye girmeyeyim diye idrar testi yaptım silik 2. Çizgi çıktı. 14. Gün test yaptım kan verdim ve pozitif sonuç aldım Allahın izniyle. Cuma günü değerim yükseliyor mu diye gene test vericem. Çok şiddetli olmayan göğüs ağrım var arada kasık ağrım var ve adet olacakmış gibi geceleyin uyurken özellikle yaşadığım sırt ağrım var. Allah dbu mübarek günlerde bebiş için açılan ellerimizi çok çevirmesin. Hayırla sağlıkla nasip etsin inşallah hepimize

Anlatayım. Polikistik overliyim. 3 defa çatlatma iğnesi yaptım olmadı doktorluk aşılama yapalım dedi hiç umudum yoktu. Yaptık, ilk 10 gün çok kasık ağrım oldu. 12. Gün gene olmamıştır ama en azından beklentiye girmeyeyim diye idrar testi yaptım silik 2. Çizgi çıktı. 14. Gün test yaptım kan verdim ve pozitif sonuç aldım Allahın izniyle. Cuma günü değerim yükseliyor mu diye gene test vericem. Çok şiddetli olmayan göğüs ağrım var arada kasık ağrım var ve adet olacakmış gibi geceleyin uyurken özellikle yaşadığım sırt ağrım var. Allah dbu mübarek günlerde bebiş için açılan ellerimizi çok çevirmesin. Hayırla sağlıkla nasip etsin inşallah hepimize
Amin canım amin inşaallah. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sana da evladını 🙏

İnşallah canım Allah’ın izniyle hepimizin bebekleri dağlıkla olur bize dua edermişim hamillerin duası kabul olurmuş acaba ben bugün idrar testi yapsam mi 🙈🙈

bekleyen herkesin inşaallah tutar 🙏 bu ağrılardan dolayı umudum pek kalmadı benim oturup hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum :KK43:
Aynı durumdayız herkes üzülme bi hayır vardır diyor ama bilmiyorlar bir sürü hormon ilacı kullanıyoruz bugüne kadar ne stresle geldik yada bir cocuklu aileye maşallah diyip ne özenle baktıgımızı allah kimseyi bu yolda sınamasın inşallh en yakın zamanda herkesin dileği kabul olur

Aynı durumdayız herkes üzülme bi hayır vardır diyor ama bilmiyorlar bir sürü hormon ilacı kullanıyoruz bugüne kadar ne stresle geldik yada bir cocuklu aileye maşallah diyip ne özenle baktıgımızı allah kimseyi bu yolda sınamasın inşallh en yakın zamanda herkesin dileği kabul olur
Ne yazık ki üzülmemek elde değil söylemesi kolay ama içimizde neler yaşıyoruz kimse bilmiyor. Herkes beklenti içinde takmamak mümkün değil :KK43: Amin arkadaşım Rabbim evlatla sınamasın kimseyi aratmasın 2.de deneyeceğim olmazsa tüp bebek düşünüyorum artık :KK43:

Ne yazık ki üzülmemek elde değil söylemesi kolay ama içimizde neler yaşıyoruz kimse bilmiyor. Herkes beklenti içinde takmamak mümkün değil :KK43: Amin arkadaşım Rabbim evlatla sınamasın kimseyi aratmasın 2.de deneyeceğim olmazsa tüp bebek düşünüyorum artık :KK43:
Aynen bende 2.aşılamayıda yaptırıcam oda olmazsa tüp bebek yaptırıcam inşallah verir allah hepimizede ikimizede 🙏

99321A9E-E329-4C6C-BE8C-776CDC06DE1D.jpeg
Kozlar az önce yaptım ama aşılama gününü sayarsak 11 gün oldu 😓😓

Benimde aşılama günüyle beraber bugün 9.gün ikili olan resimde alttaki 7.güne ait tek çizgi üstteki bugün yaptığım ama bilemedim yani inşallah koyulaşır

Eklentiler

• IMG20230406115437.jpg
    IMG20230406115437.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG20230406115310.jpg
    IMG20230406115310.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 73
Selamlar, bana da bugün aşılama yapıldı kasıklarım çok ağrıyor..Başlığı takibe alıyorum umutla bekleyenler olarak pozitifleri görmek dileğiyle😊

Canım sendeki sağlık sıkıntısı neydi mesala benim normal yolla bebeğim olur ama durmuyor düşük yapıyorum kan pırtılaşması yüzünden
Nerde oturuyosun acaba izmir kent hastanesinde bir profösor var namık adı galiba ona giden bi hasta yorum atmıştı bu kan pıhtılaşmasına çözümüm oldu diye okumuştum yakınmısın uzakmı bilmiyorum ama hersey bir ümit işte

Benimde aşılama günüyle beraber bugün 9.gün ikili olan resimde alttaki 7.güne ait tek çizgi üstteki bugün yaptığım ama bilemedim yani inşallah koyulaşır
Ay hadi inşallah her gün daha da koyu gör o çizgiyi canım :) benim umutlarım azaldı adet olacakmış gibi ağırıyor kasıklarım

Benm yumurta tembelliğim var rahimde duvarın kalınlaşmasında hiç bi sıkıntı yok yumurtalar olgunlaşmıyor ilaçla olgunlaşıyor
Aynı şekil bende de sağ tüpüm açık sadece orda da yumurtalar tembel hap ile gelişmedi iğne ile geliştiler

Ay hadi inşallah her gün daha da koyu gör o çizgiyi canım :) benim umutlarım azaldı adet olacakmış gibi ağırıyor kasıklarım
Bugünkü de bu şekilde yani ilk 2 dk da değil ama 10 15 dk sonra gördüm bu şekilde bilemiyorum ümitlenmek istemiyorum predictor marka alıp denemeyi düşünüyorum bi arkadaşım o markada bh şekilde çok az çizgi gördü o gün kan verdi değeri 7 çıkmıştı öyle öğrendi az beta HCG yi bile algılıyo

Eklentiler

• IMG20230407095918.jpg
    IMG20230407095918.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 74
Bugünkü de bu şekilde yani ilk 2 dk da değil ama 10 15 dk sonra gördüm bu şekilde bilemiyorum ümitlenmek istemiyorum predictor marka alıp denemeyi düşünüyorum bi arkadaşım o markada bh şekilde çok az çizgi gördü o gün kan verdi değeri 7 çıkmıştı öyle öğrendi az beta HCG yi bile algılıyo
Açıkçası benimde hep değil ama ağrı olduğu zaman ağrı adet sancısı ama adet tarihime de daha 7 8 gün var bu kadar erkenden ağrım olmazdı

X