Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Canım 4 temmuzdan 11 temmuza kadar gonal ve Letu kullandım ,en son 10 temmuz pazartesi ölçüm yaptı ,bir tane 16 ,bir tane 14, iki tane de 13 mm gelişmiş ,gayet düzgün olmuş dedi, salı günü de ilaçlarını kullan ,Salı akşamı ek olarak çatlatmayı vur, çarşamba hiç bir ilaç kullanma ,perşembe de aşılamaya gel dedi, pazartesinden perşembeye ne kadar büyümüştür ,en son kaç mm olmuştur bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Canım sen kaç mm lik kullandın ilacı her gün bana 75ml yazmışlardı

Canım 4 temmuzdan 11 temmuza kadar gonal ve Letu kullandım ,en son 10 temmuz pazartesi ölçüm yaptı ,bir tane 16 ,bir tane 14, iki tane de 13 mm gelişmiş ,gayet düzgün olmuş dedi, salı günü de ilaçlarını kullan ,Salı akşamı ek olarak çatlatmayı vur, çarşamba hiç bir ilaç kullanma ,perşembe de aşılamaya gel dedi, pazartesinden perşembeye ne kadar büyümüştür ,en son kaç mm olmuştur bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Çok güzel büyümüş canım inşallah benimde öyle gelişir

arkadaşlar bişey sorabilir miyim ben daha önce femara ovitrelle ile yumurtaları büyütüp aşılama oldum bu defa gonalf kullanıyorum gonalf ve famera kalite farkı varmı acaba

Muayene ücreti 700 . Femara 350 + gonal-f 450 2340 TL. 1 günde bunları verdim . Aşılama 8000 TL. Ama daha çatlatma iğnesi yada baska takviyeler olur mu bilmiyorum. 6 aydır eşim promen-k bende ocean methyl balance kullanıyorum. Doktorum ne kadar olumsuz düşünmememi söylese de hazırlıklı olmak için sordum eğer olumsuz olursa bı kez daha deneyeceğimizi olmazsa rapor çıkarttırıp tüp bebeğe başlayacağımızı söyledi . İnşallah gerek kalmaz ama durum bu 🙄
Nerede oluyorsunuz tedavinizi inşallah en güzel yanıtı alırsınız

Aşılamayla tutan var mı arkadaşlar, bende düşünüyorum ama hiç olumluya denk gelmedim. Denk gelen var mı?

Hangi ilaçlar vardı sizde neden herkesin ilaçları çok uyguna geliyor anlamadım
Hangi ilaçlar vardı sizde neden herkesin ilaçları çok uyguna geliyor anlamadım
Gonal f kullandık biz 4500 e yakın o tuttu
Aşılama 6000
Spermiogram için de 2300 verdik
Ayriyetten Proceive hem eşim hem benim için vitamin takviyesi aldık onlar da 1000 lira civarında tuttu

Sadece işlem canım hepsi birlikte iğnelerler muayene ücreti derken 17.500 tl ödedik
Aşılama ücretimi bu? Şayet öyle ise :oha: Ben özel klinikte oluyorum muayene ücreti 500₺ aşılama 7500₺ bunun içerisinde sperm yıkama vs dahil. Sadece gonalf aldım 2340₺’ye birde ovitrelle alırım 10.000₺ ortalama:KK8:

X