Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Şuan femara da ikinci günüm salı günü de kontrolüm var .gonal-f 450 ye başlayacak doktorum . Siz de durum ne haberleselim belki stresimize iyi gelir . Sürekli düşünüyorum 🙄
Bana adetin 2. Günü gel dedi daha 10 gün var çok heyecanlı ve stresliyim. Üniversite hastanesine gidiyorum bu süreçte, bildiğim kadarıyla bana da gonal f verecekler ama eczanelerde genellikle bu ilaçlar bulunmuyor. Bulunsa da raporlu olarak satmıyorlar 😓

Ben dün ilaca başladım kızlar gonalf 75 ve femara ikinci aşılama olacak benimde ilki tutmamıştı siz ne zamandır istiyorsunuz ne sebeple olmuyor sohbet edelim biraz

Şuan femara da ikinci günüm salı günü de kontrolüm var .gonal-f 450 ye başlayacak doktorum . Siz de durum ne haberleselim belki stresimize iyi gelir . Sürekli düşünüyorum 🙄
Hiç stres yapma kuzum stres çok etkiliyor haberin olsun olacağı varsa aşılama vesile olacak içini ferah tut ve bol bol duanı et

Femara kaç gün kullanacaksınız gonal f 450 ne için benim ikinci yumurta takibi ama femara ve ovitrelle catlatma ignesi kullandırdi sadece doktor merak ettim gonal f 450 ne için acaba

Merhaba bende 2 kez aşılama yaptırdım olmadı dok. bi kaç saat dinlen sonra normal hayatına devam edebilirsin diolar ama buradaki tecrübeli kişilerden okuduğum ve araştırdıklarıma göre 2 gün duş alma aşılama sonrası eve gelince belinin altına yastık koy 2 saat öle yat süt yoğurt tüket ihtiyaçların dışında o gün kalkma ve tabiki dua. ben ilk aşılamamda ilk gün dinlendim 2. gün işe gittim olmadı 2. aşılamamda 2 gün hiç kalkmadım yine olmadı nasip birazda ama olanların çoğu hep dinlendiklerini yazmışlar. avakado ve ananas tüketimide öneriliyor.
Bir kaç saat dinlenmek yeterlidir , normal rutine dönülür ,2 gün yat, banyo yapma falan abartı bence tutunacak bebek her türlü tutunur 😄 diye düşünüyorum

Bir kaç saat dinlenmek yeterlidir , normal rutine dönülür ,2 gün yat, banyo yapma falan abartı bence tutunacak bebek her türlü tutunur 😄 diye düşünüyorum
Kesinlikle öyle ben ilk aşılamamda sürekli yattım doktorumda süpürge kullanma yemek yapma demişti hiç birini yapmadım ama yinede tutmadı olacağı varsa zaten oluyor

Ben dün ilaca başladım kızlar gonalf 75 ve femara ikinci aşılama olacak benimde ilki tutmamıştı siz ne zamandır istiyorsunuz ne sebeple olmuyor sohbet edelim biraz
Ben hipo hipo hastasıyım eşimde sorun yok. Hastalığımdan dolayı normal yolla olmasının imkanı yok mecburen tedavi ile olacak. Mart ayından beri çok doktorla görüştüm özeller bile üniversite hastanesine yönlendirdi bu yüzden üniversite hastanesi ile aşılamaya başlicam. Senin ilk aşılamada edindiğin bir tecrüben var mı ikincide kesinlikle şunu yapıcam dediğin

Ben hipo hipo hastasıyım eşimde sorun yok. Hastalığımdan dolayı normal yolla olmasının imkanı yok mecburen tedavi ile olacak. Mart ayından beri çok doktorla görüştüm özeller bile üniversite hastanesine yönlendirdi bu yüzden üniversite hastanesi ile aşılamaya başlicam. Senin ilk aşılamada edindiğin bir tecrüben var mı ikincide kesinlikle şunu yapıcam dediğin
İlk aşılamada işlem esnasında çok kasılmıştım biraz ağrılı geçmişti ve doktorum kasılmamın tutma olasılığını düşürdüğünü söylemişti bu aşılamada olabildiğince rahat olmayı düşünüyorum canım onun dışında da pek Bi tecrübem yok aslında Allah kucaklarımızı boş koymasın tez vakitte kavuşalım bebişlerimize

Üniversitede ne kadar ücret ödeniyor kuzum aynımı oluyor özelle

İlk aşılamada işlem esnasında çok kasılmıştım biraz ağrılı geçmişti ve doktorum kasılmamın tutma olasılığını düşürdüğünü söylemişti bu aşılamada olabildiğince rahat olmayı düşünüyorum canım onun dışında da pek Bi tecrübem yok aslında Allah kucaklarımızı boş koymasın tez vakitte kavuşalım bebişlerimize
Aminn canım unutmayayım dediğin gibi rahat sakin olayım inşallah 🙏

Selam kızlar bende daha evvel femara + ovitrelle + aşılama oldum fakat tutmadı 2 ay saldım kendi haline bıraktım. Dün regli 2. Günümdü gittim yine yumurtalarım çok kaliteli idi bu defa gonalf 450 verdi dün ve bugün 50lik dozda vuruyorm kendime çarşamba kontrol var. Umarım bu defa tutar hepimiz birbirimize güzel haberler veririz..

X