Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Selam kızlar bende daha evvel femara + ovitrelle + aşılama oldum fakat tutmadı 2 ay saldım kendi haline bıraktım. Dün regli 2. Günümdü gittim yine yumurtalarım çok kaliteli idi bu defa gonalf 450 verdi dün ve bugün 50lik dozda vuruyorm kendime çarşamba kontrol var. Umarım bu defa tutar hepimiz birbirimize güzel haberler veririz..
Umarım hayırlı ve sağlıklı bir şekilde bu sefer alırsın kucağına 🍀🍀

Bana da gonal f dediler şu an güncel fiyatı ne kadar ve devlet raporda ne kadarını karşılıyor bir bilgin var mı
Ben 1200 verdim 2 tane 450ml olana canım ama her hafta neredeyse fiyat yükseliyor 10 gün önce bir hafta önce böyleydi ama şimdi daha da kesin üstüne koymuştur ilaçlara da zam gelmiş ya

Femara kaç gün kullanacaksınız gonal f 450 ne için benim ikinci yumurta takibi ama femara ve ovitrelle catlatma ignesi kullandırdi sadece doktor merak ettim gonal f 450 ne için acaba
Femara 5 gün kullanacagim. 5.gün salı ya denk geliyo o gün de gonal-f ye başlayacağını söyledi . Oda yumurtaları büyütmek ve güçlendirmek için dedi. Ama hangi ilaçla catlatir yada gonal-f ne kadar kullanacağım bilmiyorum henüz

Arkadaşlar aşılama ücretleri özelde şuan aşağı yukarı nedir?
Muayene ücreti 700 . Femara 350 + gonal-f 450 2340 TL. 1 günde bunları verdim . Aşılama 8000 TL. Ama daha çatlatma iğnesi yada baska takviyeler olur mu bilmiyorum. 6 aydır eşim promen-k bende ocean methyl balance kullanıyorum. Doktorum ne kadar olumsuz düşünmememi söylese de hazırlıklı olmak için sordum eğer olumsuz olursa bı kez daha deneyeceğimizi olmazsa rapor çıkarttırıp tüp bebeğe başlayacağımızı söyledi . İnşallah gerek kalmaz ama durum bu 🙄

Bu fiyat devlet desteği olmadan alınan bir fiyat değil mi? Bir de 2 tanesi yetiyor mu tüm tedaviye
Ben 1200 verdim 2 tane 450ml olana canım ama her hafta neredeyse fiyat yükseliyor 10 gün önce bir hafta önce böyleydi ama şimdi daha da kesin üstüne koymuştur ilaçlara da zam gelmiş ya

Merhabalar, ben de 13.07.2023 te ilk aşılamamı yaptırdım ,o gündendir hem fitil olarak hem de iğne olarak Progestan yapıyorum, 30 yaşındayım ve 5,5 Yıldır evliyim, 3 sene önce kendiliğinden hamile kaldım ama bir aylıkken düştü. ileri düzey pcos um var,eşimdede varikosel var, aşılamada doktor sperm sayısının düşük olduğunu ama yine de ihtimal olduğunu söyledi , bekliyoruz bakalım, kalan 12 gün nasıl geçecek bilmiyorum ,hayırlısı olsun ,inşallah Allah bu emeklerimizi boşa çıkarmaz, hayırlı ,sağlıklı evlatlar nasip eder hepimize 🙏🏻

Bana adetin 2. Günü gel dedi daha 10 gün var çok heyecanlı ve stresliyim. Üniversite hastanesine gidiyorum bu süreçte, bildiğim kadarıyla bana da gonal f verecekler ama eczanelerde genellikle bu ilaçlar bulunmuyor. Bulunsa da raporlu olarak satmıyorlar 😓
Ben de üniversite hastanesinde aşılama tedavisi görüyorum, ordan rapor çıkarttım ve eczaneden o raporla aldım bütün ilaçlarımı ,%70 ini falan devlet karşılıyor o rapor sayesinde ama eczacı ilaçların zor ithal edildiğini de söylemişti, tanıdık bir eczacı bulursanız çok iyi olur

Ben dün ilaca başladım kızlar gonalf 75 ve femara ikinci aşılama olacak benimde ilki tutmamıştı siz ne zamandır istiyorsunuz ne sebeple olmuyor sohbet edelim biraz
Ben Pcos luyum,5,5 Yıldır evliyim, 5 yıldır da çocuk istiyoruz ama nasip olmadı, pandemiden, depremden dolayı bir türlü fırsat bulamamıştık tedaviye , 2 ay önce başlayabildik, tahliller yapıldı, hem rahim filmi hem histeroskopi temiz çıktı ama kist seviyem yüksek, pcos baya ileri düzeyde bende,gonal f ve Letuyla yumurtalar büyütüldü ,perşembe günü ilk aşılamamı yaptırdım, ağrılar eşliğinde bekliyorum bakalım ,normalde burda çok aktif değilimdir ama insan bu süreçte çok farklı ve yalnız hissediyor ,aynı durumları yaşayan başka insanlarla paylaşmak iyi gelir diye düşündüm, inşallah hepimiz evlat sahibi oluruz💜🙏🏻

Ben de üniversite hastanesinde aşılama tedavisi görüyorum, ordan rapor çıkarttım ve eczaneden o raporla aldım bütün ilaçlarımı ,%70 ini falan devlet karşılıyor o rapor sayesinde ama eczacı ilaçların zor ithal edildiğini de söylemişti, tanıdık bir eczacı bulursanız çok iyi olur
Evet öncesinde bir eczaneyle anlaşabilsek çok iyi olur 😓

Femara 5 gün kullanacagim. 5.gün salı ya denk geliyo o gün de gonal-f ye başlayacağını söyledi . Oda yumurtaları büyütmek ve güçlendirmek için dedi. Ama hangi ilaçla catlatir yada gonal-f ne kadar kullanacağım bilmiyorum henüz
Bende cuma günü femara ya başladım cumartesi sabahta gonalf kullanmaya başladım 6 gün kullanacağım

Ben Pcos luyum,5,5 Yıldır evliyim, 5 yıldır da çocuk istiyoruz ama nasip olmadı, pandemiden, depremden dolayı bir türlü fırsat bulamamıştık tedaviye , 2 ay önce başlayabildik, tahliller yapıldı, hem rahim filmi hem histeroskopi temiz çıktı ama kist seviyem yüksek, pcos baya ileri düzeyde bende,gonal f ve Letuyla yumurtalar büyütüldü ,perşembe günü ilk aşılamamı yaptırdım, ağrılar eşliğinde bekliyorum bakalım ,normalde burda çok aktif değilimdir ama insan bu süreçte çok farklı ve yalnız hissediyor ,aynı durumları yaşayan başka insanlarla paylaşmak iyi gelir diye düşündüm, inşallah hepimiz evlat sahibi oluruz💜🙏🏻
Kaç yumurta oluştu ve kaç mm Di canım

Bilmiyorum doktor bir kağıda 1 aylık tedavi için kullanılacak ilaçların hepsini yazdı gidip eczaneye sordum ve fiyatlar toplamda çok yüksek çıktı. Ben de üniversite hastanesine gitmeye başladım

Kaç yumurta oluştu ve kaç mm Di canı
Canım 4 temmuzdan 11 temmuza kadar gonal ve Letu kullandım ,en son 10 temmuz pazartesi ölçüm yaptı ,bir tane 16 ,bir tane 14, iki tane de 13 mm gelişmiş ,gayet düzgün olmuş dedi, salı günü de ilaçlarını kullan ,Salı akşamı ek olarak çatlatmayı vur, çarşamba hiç bir ilaç kullanma ,perşembe de aşılamaya gel dedi, pazartesinden perşembeye ne kadar büyümüştür ,en son kaç mm olmuştur bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

X