Aşılama yaptıracaklar toplanalım

inşallah onun için ağrıyordur düşünmek istemiyorum zaten hiç son 4 aydır günümden hep 3 gün önce geliyor bakalım nasıl geçecek bu sefer sen aklıma geliyorsun hep inşallah bende senin gibi güzel haber veririm

Kızlar devlet hastanesinde aşılama yaptıranlar nereye başvurmak gerekiyor üniversite hastanesinemi yoksa kadın doğum hastanesinemi

İğne gonal f diyorsanız doktorum rapor yazdı bana 500 tl ödedim iğneye. Eczaci rapor olmasaydı 5bin dedi

Amin canım, inan stres bitmiyor,keseyi görecek miyim, kalbini duyacak mıyım ,bir sorun olacak mı, neden ağrım oluyor kötü bişey mi olacak diye içim içimi yiyor ,Allah büyüktür ,inşallah güzel olacak sonucu hepimiz için

Sende haklısın rabbim hayırlarla sağlıkla kucağına aldırsın inşallah seninle beraber bizlere de versin insanın elinden hiçbişey gelmiyor dua etmekten başka sen yine yola başladın bize de nasip olsun inşallah

Benim çok iyimser baktığım bişey değildi devlette fakültede yaptırmak ama doktor etkili oldu , kime sorduysam herkes benim doktorumun adını verdi, çok tavsiye ettiler ben de ona gittim
Kızlar devlet hastanesinde aşılama yaptıranlar nereye başvurmak gerekiyor üniversite hastanesinemi yoksa kadın doğum hastanesinemi

Kızlar ben 21 çatlatma iğnesi 22’si aşılama yaptırdım 2/3 gün önce negatif gördüm ama hala regli olmadım acaba sonradan pozitif görür müyüm veya neden regli olmuyorum hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…