Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Kızlar ben çok korkuyorum çok açıyorum alttan muane dahi olamayan kasılan biriyim splektum çok mu kasıyor vajinayu

Biz devlet Hastanesi'nde üroloji gittik yazmıyor anlam veremedim yapmak zorunda değiller galiba heryerde farklı değerlendiriyorlar çok ilginç
Evet bazı hastaneler morfoloji ye bakmıyor biz özel Bi kliniğe gitmiştik orda bakmışlardı ama morfoloji yine belirtirsenizz bakarlar bence

Biz devlet Hastanesi'nde üroloji gittik yazmıyor anlam veremedim yapmak zorunda değiller galiba heryerde farklı değerlendiriyorlar çok ilginç
Evet bazı hastaneler morfoloji ye bakmıyor biz özel Bi kliniğe gitmiştik orda bakmışlardı ama morfoloji yine belirtirsenizz
Kızlar ben çok korkuyorum çok açıyorum alttan muane dahi olamayan kasılan biriyim splektum çok mu kasıyor vajinayu
Canım bende muayene olurken çok zorlanan biriyim spekulum takılırken bebeğim için buna da dayanırım diyip yattım kendinide fazla kasma ne kadar rahat olursan o kadar az canın yanar 2 defa yaptırmış biri olarak söylüyorum

Diğer hastaneler nasıl bilmiyorum ama ben üniversite hastanesine gidiyorum orada eşinden örneği aldıktan 1.5 saat sonra yapıyor aşılamayı

Canım,doğru zaman değilmiş demekki ,Allah en doğru zamanda en güzel şekilde nasip edecek ,sen güzel kalbini ferah tut ve tekrar dene, ilk aşılaman mıydı ?
Evet ilkti. Benle birlkte aşılama yaptıran ablanın pozitif sonuç Onunda gecikti ve testde çizgi birqz daha belirgindi benmkinden. Aynen öyle zamanı var demekki Rabbim en kısa zamanda nasib etsin inşâAllah banada dua edicem başka çarem yok

Ben de hep dua edeceğim ,Allah hepimize hayırlı ,sağlıklı ,güzel evlatlar nasip edecek ,geç olsun güzel olsun

2. De tutma ihtimali de yükseliyor , bu sefer daha umutluyum ben ,içimden bir ses olacak diyor

Kesinlikle et ,adetinin kaçıncı günü? 3. Gününe kadar gidebiliyorsun ,bence hemen başla ,hazır vücudun uyarılmışken, ön hazırlık yapmışken hemen başla bence
Bugün 1 daha yarın 2 yarına randevu alıym o zmn. Zaten beta hcg 2.30 çıkmıştı o yükselmeye meyilli bi değermiş bakalm yükselsin iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…