Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Tüh ya , kötü olmuş canım, belli olmaz ,inşallah bitti dediğin yerden başlar, Allah bir an önce nasip etsin

Kızlar aşılamadan önce amh değerim 1.8 di aşılama olcağm zaman 2.60 oldu aşılamadan snra 3.30a çıkmış Polikistik için sınır 3.30muş. Femaradan olduğunu düşünüyorm değer sonucuda doktordn snra çıktı gösteremedm 2. Aşılamaya başlıyorm daha da yükselmesinden korkuyorm başına gelen varmı?

Kızlar aranızda letu ile aşılama süreci devam eden var mı

Bugün tedavinin 17. Günüydü muayeneye gittim. Ve hala yumurtaların en büyüğü 11 mm olduğu için tedaviyi yarıda bıraktılar. Kabul ediyorum benim hastalığım zor yanıt veren bir hastalık ama kesinlikle doktorların da hatası vardı.
Neredeyse 2 günde bir kontrole gidiyordum ve aşırı yavaş yanıt verdiğini görüyorlardı. Buna rağmen dozunu asla yükseltmediler. Her gittiğimde bakın değişmiyor hala aynı boyuttalar dozu yükseltelim dedim ama asla yükseltmeme müsade etmediler. En son 2 gün önce iyi hadi yükseltelim büyümüyor diyip 75 den 112.5 yükselttiler. Ve bugün gittiğimde hala aynı olduğu için yapacak bişey yok devam etme ilaçlara yarıda kestik dediler.
Hepsini geçtim benim hastalığımın ilacı meriofertti ve bu ilaç piyasada yokmuş bunu bile bile git bul kullan dediler zor bela günler süren çaba sonucu ilacı kendime çok uzak bir şehirde buldum ama orada da yeterli sayıda yoktu. Tabi ilaç bitince bambaşka asla alakası olmayan bir ilacı kullanmamı istediler. Ha işe yaramaz sende ama napalım git al kullan dediler. Ve tabiki işe yaramadı sonuç olarak tedavimi yarıda bıraktılar.
Üniversite hastanesi olmasına rağmen raporlu olmama rağmen bana yaşattıkları aksaklıklar yüzünden sonunu bile göremediğim tedaviye yaklaşık 10 bin tl ödedim ilaçlara.
Velhasıl insanla dalga geçer gibi zaten zor olan sürecimi daha da zorlaştırdılar iyi ya da kötü bir sonuca bile varamadım!
Burası en iyi üniversitelerden birinin hastanesi profesörler çalışıyor anlamıyorum nasıl bu kadar berbat bir işleyiş olabilir. Bu süreci yaşayan herkese Allahtan sabır diliyorum, dualarınızı bekliyorum

Hayret bir şey ya! Neden son anı bekliyorlar ki dozu arttırmak için ,çok kötü olmuş canım ya ,gerçekten çok rahat ve gamsızlar, üzme canını, adet olunca başka bir hastanede dene, gerçekten düzgün /ilgili doktora denk gelmek ve doğru tedavi almak şans işi devlette, Allah ellerine düşürmesin

Rapora rağmen çok yüksek fiyat çıkmış ya

Son düzenleme:
Amin canım gerçekten çok yordu beni devlet hastanesi. Rabbim kolaylaştırsın bundan sonrasını

Bende yeni yaptırdım cipli aşılama 7 bin iğne 1300 tuttu ekstra muayene ücreti 1200 aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…