Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Yaşın kaç? Boş gebelik geçirmişsin. Bu hamile kalabildiğini göstermiyor mu? Zaman kaybetmeyin diye doktorun öyle diyor sanırım. İki yıl olunca belki de daha fazla beklemeyin istiyordur. Zamanın varsa gençsen biraz daha bekleyebilirsin bence bütün değerleriniz normalse.. walla hiç bilemiyorum ya kafam çok karışık. Kelin merhemi olsa kendi başına sürer. Benimki 4-5 aşılamaya kadar yolu var diyor.

İnşallah çok teşekkür ederim hayırlısı olsun hepimiz için inşallah

Senle aynı durumdayz bende 2 senelik evliyim ve 4 aylıkken hamile kalfm 8. Haftada kürtaj oldm snra bi daha olmadı bi sene geçti rahim filmi yumurtalıklarm eşimin spermleri falan herşey temiz ama olmuyor malesef nasib ben 1 kere denedm ve tutmadı aşılamayı bi daha yaptırmam sanmıyorm zamanı ne zamansa o zaman olsun bu saatten snra sadece dualarımı yapar ve gün aşırı ilişki yaparm elimden başka birşey gelmez

Birde bişey sormak istiyorm aşılama tutmadı ama adetim gecikti bunu yaşıyan varmı? Hamile değilim o kesin de

Merhabalar 1yil olacak evleneli hiç gebelik yaşamadım aşılamayı düşünüyorum devlete Hastanesi'nde bilgi aldim özel de yaptırmak istesem farkı ne olur devlette iyi sonuç alırım hem fiyat olarak devlet destek veriyor mu özelde bilginiz var mı ne önerirsiniz

Aşılamaya zaman kaybı diyorlar canım doğal gebelikle çokta farkı yokmuş ama belki bende Bi kere daha denerim

Çokta bir farkı olmaz canım bence aynı işlem sonuçta devlet yapacaksa eger devlette yaptır derim özelde aynı şeyi yapıyor ve şu an ilaç fiyatları almış başını gidiyor devlet ilaçların bir kısmını karşılıyor diye biliyorum

Hakkımızda hayırlısı olsun gülüm elbet vardır bundada Bi hayır imtihandan geçiyoruz sadece inşallah tez vakitte çifter çifter doğururuz

Devlet hastaneleri özelde yaptırman için sana rapor vermiyor ancak kendi hastanelerinde yapman koşuluyla rapor çıkarıyorlar. Rapor ile ücretsiz aşılama yapabiliyorsun ilaçların da büyük kısmını yine devlet karşılıyor. Özeldeki fiyatlar ve koşullar konusunda çok bilgim yok maalesef

Fsh 7.32. Ml 18milyon sperm var ama doktorum bana yıkama işleminden sonra hızlanan sperm vs demedi sadece eşinin ileri hızlı hareketli yok dedi

Fsh 7.32. Ml 18milyon sperm var ama doktorum bana yıkama işleminden sonra hızlanan sperm vs demedi sadece eşinin ileri hızlı hareketli yok dedi
Yıkamadan sonra hereketsizleri ayıklayıp, geriye kalan hareketlileri de ilaçla hızlandırıyorlar canım. YouTube'dan da bakabilirsin Google'dan da. Buna zaten yıkama işlemi deniyor. Aşılamada eşinin spermi direk sana enjekte olmuyor. İşlemden geçiyor sperm

Çok haklısın zaten sende yukarıda bahsetmissin normal doğumla aynı oranmis tutmasın Allah hepimizin yüzün hayırlı şekilde güldürsun özelde tüp bebek doktoruna randavu aldım aşılamada yapıyormuş bir muayene olup durumu degelendircem

Benim de pek bilgim yok teşekkür ederim devlet hastanesi görüştüğüm de sizin dediğiniz gibi ilaçların bir kismin devlet karşıladığını söylediler özelde randavu daha 1 ay var randavu Allah hayırlısıla nasip etsin herkese sağlıklı hayırlı evlatlar

Sen devlete gittinmi yani canım

Normal asilamada da ayni işlem demi mikrocip asilama yaptirmadik

Evet canım normal aşılama. Zaten elinize bi kağıt vermediler mi orda yazar. Devlette yaptırdıysanız e nabıza düşüyordur. Bak canım şöyle yazar ayrılma öncesi sonra diye

Eklentiler

• IMG_20230805_144300.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 43
Mikroçip normal aşılamadan biraz farklı canım mikroçipte spermler yıkandıktan sonra bir çipin içinde ayrıştıkıyor ve dna hasarı daha az olan en hareketliler seçilip enjekte ediliyor ama normal aşılamada sadece yıkama yapılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…