Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurta gelişimi için ne kullanıyorsun ? Kaç doz
Merional 75 lik gecen ay tam aldim bu ay yarim aliyorim elimde az var diye tanidik ecz de yok tu heyet raporum ayin 10 decikcak o yuzden yarim yarim igne vuruldum. bu ay igneler yarim diye takviye bal tarcim corek otu gunde 2 3 incir yiyorum

Merional 75 lik gecen ay tam aldim bu ay yarim aliyorim elimde az var diye tanidik ecz de yok tu heyet raporum ayin 10 decikcak o yuzden yarim yarim igne vuruldum. bu ay igneler yarim diye takviye bal tarcim corek otu gunde 2 3 incir yiyorum
7 günde 15 mm bence normal stres yapma :)

14.gündesınız sanırım ,değişiklik var mı vucudunuzda ,akıntı vs ?
Hayir yok kasik agrim oluyor arada bir adet olucam diye korkuyorum. Birde geçiçi gorme kaybi yasadim. Onun disinda baska belirtim yok. Ha ama dun biraz kahvetengi akimtim geldi kati, kucucuk bi kırmızılık vardı icinde. Inşallah dedim yerleşmedir :) Fazla su icmedigimden saniirm katı oluyor akıntılarim. Başka hiç belirti yok. Sizde durum nasil

Onun dışında akıntım yok hic. Yarın kontrolüm var test yapmak istemedim varsa da yoksa da doktor söylesin istiyorum.

Kız sen nie test yapmadım 13.gununse ayrıca haladir adet olmadıysan umut vardır insallah ben 12.gunde adet oluvermistim bi test yapsaydın keşke ya merak ettim
Mesajın gözünden kaçmış :) ya negatif çıkarsa diye yapmak istemiyorum varsa da yoksa da doktor söylesin istiyorum

Kizlar yaaa ben cuma gunu asilama oldm bugun asiri derecede kasik agrim var yasayan varsa mutlu olucam normal dicem ama yururken oturup kalkarken zorlaniyrm catlamayip kist mi oldu yunurtlqar tirsmaya basladim basina gelen ya da okuyan varmi kizlar

Kizlar yaaa ben cuma gunu asilama oldm bugun asiri derecede kasik agrim var yasayan varsa mutlu olucam normal dicem ama yururken oturup kalkarken zorlaniyrm catlamayip kist mi oldu yunurtlqar tirsmaya basladim basina gelen ya da okuyan varmi kizlar
Yumurtalarının oldugu tarafın mı agrıyor , çoksa ağrın dr una sot bence ,benim sadece aşılama günü agrıdı

Benim ilk aşılama da sürekli bel ve kasik agrım olmuştu uzun süre. Çok da şiddetliydi sürekli ağrıyordu ayakta duramıyordum. Normal birşey bence korkma

Yumurtalarının oldugu tarafın mı agrıyor , çoksa ağrın dr una sot bence ,benim sadece aşılama günü agrıdı
Iki taraftada birer yumurta vardi cnm cift tarafli agriyo..hissettiriyo ama vurmuyo gunduzki gibi hayurlara vesile olsn insallah cok fazlaydi sabahtn beri

X