Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Aynen öyle

Salı günü adetim normal şartlarda.
Her şey dile kolay zaten adet tarihin ne zaman
Benimde cuma cumartesi günü falan. Insallah hamisko oluruz da bi 9 ay regle ara veririz
Ne beklemesi kolay ne tedavi sureci kolayy. Insallah gelir bebislerimiz de herseye deger ...

Sen hangi ilacla yumurta takibi yaptırmıştın

Benimde cuma cumartesi günü falan. Insallah hamisko oluruz da bi 9 ay regle ara veririz
Ne beklemesi kolay ne tedavi sureci kolayy. Insallah gelir bebislerimiz de herseye deger ...

Sen hangi ilacla yumurta takibi yaptırmıştın
Senin güzel haberi almana azcık kaldı desene

İnşallah canım amiiiin

Ben gonal-f kullandım canım sonra ovitrelle çatlatma için. Sen?

Evet çok azcık kaldıı bi an evvel gelsin artik hepimiz onun yolunu bekliyoruz ❤
Amiiinnn amiiinnn güzel enerjiler dualar dilekler gönderelim de pozitifleri alalım bu ay inşallah

Ben femara+ovitrelle kullandim canım. Igneyi kullanmak zor mu ? Kac defa vurdun günde

Yooo. Gözünü kapadım eşim yaptı ama onunmpür dikkat yapışı komiğime gittiği için hep güldüm. O da göbeğim hareket ediyor diye çok panikledi zorda kalsam kendimde yapardım da eşim yaptı. Günde 1 akşam vurduk. Bir hafta yaptık zaten. İğne çatlatma iğnesi gibi değil. Şeker iğnesi gibi.

Benim göğüslerim baya açıyor ya dokunamıyorum. Sende var mı öyle şeyler.

Aynen test yapma bekle yanlış sonuç verebilir çünkü. Çok istiyorum inşallah önce senden pozitif haberini alırız dua ediyorm

Canım selam nasılsın ne durumdasın T Tugce9242
Selam canım. Tekrar doktora gitmedim bi süre kendimi bırakmak istedim bakalım bu ay belki kendiliğinden olur diye umut etmeden de duramıyorum canım. Yumurtlama günlerini değerlendirmeye çalıştık ama öyle tedavilerdeki gibi değil oluruna bırakarak bakalım hayırlısı canım. Mesajları okudum seninde az kalmış sonucunu öğrenmeye hadi inşallah pozitif görürsün de hepimizide bir umut olursun canım

Hahaha olsun acimamis en azindan rahat geçirmişsin buna şükür canim. İnşallah gerek kalmaz benimde igneye. Benimde siradaki denemem igne ile olacak çünkü.
Var canim yaa.. şişti baya bide. Rahatsiz ediyor. Ama iste benim regl dönemi oncesinde de öyle oluyor bilmiyorum ki neden öyle su an. Bakiyorum burda göğüs ucu aciyormus belirti olarak da, benim oyle degil bütünü acıyor senin ?

Aynen test yapma bekle yanlış sonuç verebilir çünkü. Çok istiyorum inşallah önce senden pozitif haberini alırız dua ediyorm
Ayy Allah razı olsun, bende dualarimda hepinizi bulunduruyorum. Insallah dualarımız kabul olsun o mutlu haberlerle dolduralim buralari. Ben bazen biraz eski başlıkları okurken bakiyorum boyle bizim gibi konusanlar pozitif haberleri paylasmis ilerleyen sayfalarda, nasil mutlu oluyorum. Insallah bizim konusmalarimiz da birilerine umut olacak. Önce birbirimizi sonra diger isteyenlere umut olcaz iiiinsallah birbirimize her zaman güzel haberlerle gelelim canim insallah ❤

Sakin kalmak biraz kafani serbest birakmak iyi gelecektir canım benim. Cogu kisi bu tedavi streslerini birakinca bebis sahibi olmus. Ne zaman gelecegi hic belli olmaz. Insallah cabucak gelirler de bizi daha fazla bekletmez minikler..

Evet canim az kaldi insallah pozitif olur güzel haber veririm. Amiiiiinnn çok amin

Yok yok 0 acı. Bana hiç hap falan vermedi direkt iğne ile başladı.

Benim sol tarafım çok ağrıyor. Adım attıkça sancıyor. Şişkinlik fena zaten patlayacağım.

Göğüsüm komple dokunulmuyor ama dün daha hafifledi. Ucu da hassas kendi de bence. Ama karın ağrısı endişelendiriyor beni

Genelde önce hapla baslar dr lar aslinda sizde problem neydi bu arada ?

Ya o şişlik epey zorlastiriyor insanin işini hormon ilaclari aliyoruz hep ondan oluyor yüksek ihtimal. Yoksa regl öncesi sisse de bu kadar olmuyor benim veya bu kadar agrimiyor. Ama simdi yatış pozisyonuna kadar etkiliyor ağrıyor.

Bizde bir problem yoktu. Sebepsiz. Benim kistim pcos um falanda yok. Adetim maşallah tıkır tıkırdır hatta. Zeynep Kamile gidiyorum belki orda tek tip tedavi yapıyor olabilirler mi ?

Eşimde varikosel vardı ameliyat oldu. Ama doktor gebeliğe engel bir durum olmadığını söylemişti.

Benim bugün karın ağrım iyice arttı. Akıntım vardı o bitti. Biraz endişeliyim. Allah büyük

Eşinin ameliyat durumunu göz önüne alıp igneyle baslamis olabilirler riske atmamak adına. Veya canı öyle istemis de olabilir

Olabilir canim hastaneden de farkedebilir bende devlet hastanesine gidiyorum orda da herkese ayni islem ayni yöntem hersey ayni ilerliyor genel olarak.

Ay deme yaa , bende ayni durumdayim. Birebir hemde. Akıntım gecti ağrım arttı regl agrisi gibi baya. Galiba bu defa da olmadı

Herşey olabilir :) bize bir şey soran ya da açıklayan çok olmuyor. Tedaviyi belirleyip bir rapor çıkartıyorlar. Benimle beraber bir grup kız vardı hepsi iğneydi. Denk gelmiş olabilir tabii :)

Olmadı demeyelim ya olunca ne olmalı ne beklemeliyiz onu da bilmiyorum ki. Reglimize var daha onun ağrısı zaten değildir de.

Dogru valla bize bisey soran da yok açıklayan da ne dogru söyledin gerçekten. Özele gitsemde ayni islemler diye o nedenle gitmedim ben yoksa sanki onlar icin siradakiiii diyip yaziyolar ilaci igneyi et muayene hadi evine. Sonrada aşılama yapiyolar hepsi farkli bisey yapiyo. Ben ilk asilamamda 30 dk uzandim orda 3.de 15 dk. Sen düşün.

Valla canim bana oyle geliyor ki erkene gelecek benim regl. Çünkü baya bi agrim artti bugun. Elim ayagim da buz gibi üşüyor. Hic normal degil bunlar sanki. Insallah guzel haberler verebiliriz diyorum hala umudum var ama nasip tabi.

Ben zaten Buraya gitmeden kendi özeldeki doktoruma sordum. Dediki devlette yaptırıyorsan yaptır. Basit bir işlem zaten. Özelde yaptırmak için gereksiz masraflı

Belki de hiç olmazsın hemen umutsuzluğa kapılma daha kan bile vermedin.

Aşılama 9.gun öğrenen var mı?
Ya da aşılama sonrası çatlatma iğnesi etkisi ne zaman geçiyor?(Benim 7 veya 8.gun igne etkim geciyordu) Şuan 9.gundeyim pozitif çıkıyor

Dogru düşünmüşüm demek ki bakk özelde yaptirmakla devlette yaptirmak arasinda hic bi fark yok. Benim gittigim hastane hafta sonu falanda açık bu bölümü. En azindan burada yaptirinca ücretsiz tüp bebek hakkım da olacak. En azindan bir defa denerim devlette onu da. İnşallah o asamalara kalmam tabi de...

Ay insallah ya. Ani ani kramplar kasilmalar oluyor ama bi yandan da kasık agrim bugun baya regl agrisi gibi agriyor. Bende anlamadim ufff cok stresli yaaaa

Ya da aşılama sonrası çatlatma iğnesi etkisi ne zaman geçiyor?(Benim 7 veya 8.gun igne etkim geciyordu) Şuan 9.gundeyim pozitif çıkıyor
Grupta olanları görmüştüm canım. Umarım gerçek bir pozitiftir :) ama onlar her gün tekrarladılar. iğneyi zaten aşılamadan 2 gün önce yapmadın mı? İğnenin en azından 10-11. Günündesindir.

9.gün çok çok erken ogrenmek içiiin. Catlatma ignesi 12.gün bile etkisi sürenler olmus. Benim 11.gün geçiyor mesela. Herkesin farklı oluyor aydan aya bile farkediyor. Ama tabi senin vucudunda erken geciyorsa onu tam bilemiycem. Ama 9.gün erken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…