Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Dogru düşünmüşüm demek ki bakk 😄 özelde yaptirmakla devlette yaptirmak arasinda hic bi fark yok. Benim gittigim hastane hafta sonu falanda açık bu bölümü. En azindan burada yaptirinca ücretsiz tüp bebek hakkım da olacak. En azindan bir defa denerim devlette onu da. İnşallah o asamalara kalmam tabi de...

Ay insallah ya. Ani ani kramplar kasilmalar oluyor ama bi yandan da kasık agrim bugun baya regl agrisi gibi agriyor. Bende anlamadim 🥺 ufff cok stresli yaaaa
bence de yokmuş. Ve sana şöyle diyim. Çocukluğumdan beri hiç devlete gitmedim. Her şeyde hep özele gidiyorum. Tabiki daha konforsuz. Hep asistanlar ve kimin geleceği belli değil ama 25-30 bin az para değil.

Adet ağrının aynısı mı ?

Grupta olanları görmüştüm canım. Umarım gerçek bir pozitiftir :) ama onlar her gün tekrarladılar. iğneyi zaten aşılamadan 2 gün önce yapmadın mı? İğnenin en azından 10-11. Günündesindir.
21 temmuz iğne
23 temmuz aşılama
23-24 temmuz ilişki
25 temmuz boş
26 temmuz ilişki
Devamında size kalmış denildi

Bugün 9.gun(aşılama günü sayılıyor) çünkü aşılama günü dahil 2 hafta sonra salı inşallah kanda gebelikle haberin gelir dedi hemşireler.O yüzden aşılama günü ile sayıyorum 😅

9.gün çok çok erken ogrenmek içiiin. Catlatma ignesi 12.gün bile etkisi sürenler olmus. Benim 11.gün geçiyor mesela. Herkesin farklı oluyor aydan aya bile farkediyor. Ama tabi senin vucudunda erken geciyorsa onu tam bilemiycem. Ama 9.gün erken
Ya normal ve erken gebelikte 7den itibaren negatife dönen biriyim 9.gun normal kaset ve erken gebelik pozitif olmasi beni hem mutlu ediyor hem tedirgin ay aman 😅

21 temmuz iğne
23 temmuz aşılama
23-24 temmuz ilişki
25 temmuz boş
26 temmuz ilişki

Bugün 9.gun(aşılama günü sayılıyor) çünkü aşılama günü dahil 2 hafta sonra salı inşallah kanda gebelikle haberin gelir dedi hemşireler.O yüzden aşılama günü ile sayıyorum 😅
Ay aramızda tam 1 gün var. Ben cuma kan vereceğim ( bunuda forumun her bir konusuna yazdım resmen😂) ben yerınde olsam elinde test varda sabah tekrar test yapardım ama kanda verirdim ☺️

bence de yokmuş. Ve sana şöyle diyim. Çocukluğumdan beri hiç devlete gitmedim. Her şeyde hep özele gidiyorum. Tabiki daha konforsuz. Hep asistanlar ve kimin geleceği belli değil ama 25-30 bin az para değil.

Adet ağrının aynısı mı ?
Katiliyorum canim sana. Bende ayni seyleri düşünüyorum. Ama dedigin gibi yapilan islem çok büyük veya zorlu bi islem degil o nedenle o kadar para az degil. Önceden 3 5 bine yapiyormus ozeller o zaman herkes özelde yaptiriyormus simdi cok fazla.

Ya arada bir giriyor baya yogun bir adet agrisi gibi. Sonra bi anda geciyor. Belim falan da agriyor. Ama bir iki defa da bacagimi agritacak kadar sert bir agri girdi. Hic gebelik de yasamadim ki ayirt edeyim

21 temmuz iğne
23 temmuz aşılama
23-24 temmuz ilişki
25 temmuz boş
26 temmuz ilişki

Merhaba bende 23 temmuzda aşılama oldum ama çatlatma iğnesi vurulmadım. O yüzden yarın kan vermeyi düşünüyorum siz test mi yaptınız ya da yapacak mısınız

Ya normal ve erken gebelikte 7den itibaren negatife dönen biriyim 9.gun normal kaset ve erken gebelik pozitif olmasi beni hem mutlu ediyor hem tedirgin ay aman 😅
Ay cok iyi anlıyorum insanin kafasi karışıyor. Innnsallah dogru bir pozitiftir o zaman dualarim seninle 😍 sadece birazcikcik erken olmus. Bide aşılama günü sayılmıyor 😄 gönül ister ki sayılsın ama. Sen yarin da tekrarla. Bakalim varsa zaten koyulasir. Igne etkisi ise siliklesme baslar

Katiliyorum canim sana. Bende ayni seyleri düşünüyorum. Ama dedigin gibi yapilan islem çok büyük veya zorlu bi islem degil o nedenle o kadar para az degil. Önceden 3 5 bine yapiyormus ozeller o zaman herkes özelde yaptiriyormus simdi cok fazla.

Ya arada bir giriyor baya yogun bir adet agrisi gibi. Sonra bi anda geciyor. Belim falan da agriyor. Ama bir iki defa da bacagimi agritacak kadar sert bir agri girdi. Hic gebelik de yasamadim ki ayirt edeyim
Aynı durumdayım bende. Demek ki ya ikimizin de tuttu. Ya ikimizin de tutmadı 😂😂

Aynı durumdayım bende. Demek ki ya ikimizin de tuttu. Ya ikimizin de tutmadı 😂😂
Hahahah😄😄 inşallah tutmustur ya ne diyeyim. Benim oncekilerde bunlar olmadi mesela bu kramp seklinde agrilar. Ama bi arkadasimda bu soylediklerime benzer sikayetleri vardi olumsuz olmustu sonucu. Ay insallah bizim tutmustur yaa

Hahahah😄😄 inşallah tutmustur ya ne diyeyim. Benim oncekilerde bunlar olmadi mesela bu kramp seklinde agrilar. Ama bi arkadasimda bu soylediklerime benzer sikayetleri vardi olumsuz olmustu sonucu. Ay insallah bizim tutmustur yaa
Deme öyle mukaddes deme 🤪🤪 herkesin belirtisi başka sonuçta. Siz Ozlenenhanim Ozlenenhanim la yarın kan verin ve bize güzel haberlerinizi iletin 🥰

Ay aramızda tam 1 gün var. Ben cuma kan vereceğim ( bunuda forumun her bir konusuna yazdım resmen😂) ben yerınde olsam elinde test varda sabah tekrar test yapardım ama kanda verirdim ☺️
Aynen kiz 1 gün var,beni unutmus bak bak😅
Hadi bakalım ikimizde cuma kan vereceğiz desene🥰🥰

Merhaba bende 23 temmuzda aşılama oldum ama çatlatma iğnesi vurulmadım. O yüzden yarın kan vermeyi düşünüyorum siz test mi yaptınız ya da yapacak mısınız
Merhaba canim🥰
Yumurta büyümesiyle birlikte catlamasi kendi mi oldu?
Kaset ve erken gebelik testi yaptım hatta erken gebelik fotoğrafi şu şekilde

Eklentiler

• IMG_20240731_155136.jpg
    IMG_20240731_155136.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 22
Ay cok iyi anlıyorum insanin kafasi karışıyor. Innnsallah dogru bir pozitiftir o zaman dualarim seninle 😍 sadece birazcikcik erken olmus. Bide aşılama günü sayılmıyor 😄 gönül ister ki sayılsın ama. Sen yarin da tekrarla. Bakalim varsa zaten koyulasir. Igne etkisi ise siliklesme baslar
Hemşireler ve doktorum sayılıyor dedi lilysm ya😅
Hatta net dedi ki 6 Ağustos Salı kanda beta bekliyoruz diye
Hepimiz pozitiflenelim ya🥺

Yarın 10. Günüm kan vermeyi düşünüyorum canım. Yine pek bişey hissetmiyorum dün biraz akıntım oldu o kadar. Sen nasılsın yaptın mı hiç test
Aslinda sen evde test yapsan bile belli olur galiba yarin. Çünkü igne kullanmadin ya. Yok canim bende yapmadim test falan. Bekleyeyim diyorum olmadi regl gecikmesine kadar. Insallah olur da

Merhaba canim🥰
Yumurta büyümesiyle birlikte catlamasi kendi mi oldu?
Kaset ve erken gebelik testi yaptım hatta erken gebelik fotoğrafi şu şekilde
İğne kullandım yumurta büyümesi için ama pazartesi çatlamış dediler Salı da aşılama yaptılar. O yüzden iğne vurulmadım. Bu testi bugün mü yaptın canım

X