Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

İğne kullandım yumurta büyümesi için ama pazartesi çatlamış dediler Salı da aşılama yaptılar. O yüzden iğne vurulmadım. Bu testi bugün mü yaptın canım
Aynen canım az önce yaptim
Elinde test varsa yapabilirsin suan
Çatlatma ignesi olmadiysan erkenden bile sana ceee eee diyebilir

Aslinda sen evde test yapsan bile belli olur galiba yarin. Çünkü igne kullanmadin ya. Yok canim bende yapmadim test falan. Bekleyeyim diyorum olmadi regl gecikmesine kadar. Insallah olur da
Testte negatif görmek beni o kadar mutsuz ediyor ki o yüzden yapmak istemedim yarın sağlık ocağı tarafında işim var gitmişken vereyim dedim zaten sadece Salı perşembe alıyorlarmış kan.

Deme öyle mukaddes deme herkesin belirtisi başka sonuçta. Siz Ozlenenhanim la yarın kan verin ve bize güzel haberlerinizi iletin
Demicem demicem tamam

Öyle tabi herkesin farkli belirtisi ama bakalim azicik daha beklemek istiyorum belki regl gecikmesine kadar. Kan vermem hemen ya onu beklerken ben kırk yerimden doguruyorum evde test yaparim önce ama ne zamannn

Demicem demicem tamam

Öyle tabi herkesin farkli belirtisi ama bakalim azicik daha beklemek istiyorum belki regl gecikmesine kadar. Kan vermem hemen ya onu beklerken ben kırk yerimden doguruyorum evde test yaparim önce ama ne zamannn
Bende test alcam dedim dedim almadım. Kandan sonra çıkan değere göre üzerine düşünmeye karar verdim. Ne kadar gereksiz halbuki oluruna bırak be kızım di mi? Ama yoook illa bir stres yüklenecek

Hemşireler ve doktorum sayılıyor dedi lilysm ya
Hatta net dedi ki 6 Ağustos Salı kanda beta bekliyoruz diye
Hepimiz pozitiflenelim ya
Sayalim o zaman seni mi kircaz yeter ki pozitif olsun çatlatma ignesinden sayariz

Ay amiiiinnn hepimiz pozitif görsek nasil mutlu oluruz yaaa.
Merhaba canim
Yumurta büyümesiyle birlikte catlamasi kendi mi oldu?
Kaset ve erken gebelik testi yaptım hatta erken gebelik fotoğrafi şu şekilde
Baya var belli burda haklisin pozitifi ama yarin tekrarla sen canimcim. Varsa zaten koyulasir

Sayalim o zaman seni mi kircaz yeter ki pozitif olsun çatlatma ignesinden sayariz

Ay amiiiinnn hepimiz pozitif görsek nasil mutlu oluruz yaaa.

Baya var belli burda haklisin pozitifi ama yarin tekrarla sen canimcim. Varsa zaten koyulasir
Yarin haber vercem canim
Ben tez canliyim ama inaniyorum hepimiz patir patir pozitif göreceğiz
Suan ezan okunuyor Ya Rabbim dualarimiz belli duyanda sensin kabul eyle inşallah

Testte negatif görmek beni o kadar mutsuz ediyor ki o yüzden yapmak istemedim yarın sağlık ocağı tarafında işim var gitmişken vereyim dedim zaten sadece Salı perşembe alıyorlarmış kan.
Anlıyorum canim seni. Ayni durumdayim. Yapsam belli olur benimde aslinda ama bende de test fobisi olustu ayni sekilde. En iyisi ver kan bakalim ne cikacak.

Bende test alcam dedim dedim almadım. Kandan sonra çıkan değere göre üzerine düşünmeye karar verdim. Ne kadar gereksiz halbuki oluruna bırak be kızım di mi? Ama yoook illa bir stres yüklenecek
Ay stresin hicbir faydasi yok ya. Her ay yasiyoruz öğreniyoruz ama yine kaldigimiz yerden strese devam ah bir birakabilsek kendimizi ... nerdeeee

Anlıyorum canim seni. Ayni durumdayim. Yapsam belli olur benimde aslinda ama bende de test fobisi olustu ayni sekilde. En iyisi ver kan bakalim ne cikacak.
Evet aslında senin belli olur. Yarın sabah ilk idrarla yap bakalım eğer çıkarsa cuma da kan verirsin haftasonu girmemiş olur hem

Yarin haber vercem canim
Ben tez canliyim ama inaniyorum hepimiz patir patir pozitif göreceğiz
Suan ezan okunuyor Ya Rabbim dualarimiz belli duyanda sensin kabul eyle inşallah
Amiiiiiiinnnnn innnsallah duamizi sesimizi duyar da bu ay hepimiz guzel haberlerle mutluluk gözyaşları yaşarız. Bu yol zorlu ve sabır gerektiren bi yol hic kolay degil. Insallah bu defa olmustur da hep birlikte seviniriz
Yarinki testini de soyle bize bakalm nasil ilerleyecek

Evet aslında senin belli olur. Yarın sabah ilk idrarla yap bakalım eğer çıkarsa cuma da kan verirsin haftasonu girmemiş olur hem
Zaten cumartesi regl günüm. O nedenle diyorum bekleyebilirim diye. Yarin 13.günüm. bu defa tam 14 bekleyim diyorum. O zaman da zaten cumartesi regl günüm geliyor. Gecikmem olursa yaparim diyorum test. Belki bir pazar sabahi kahvaltisina 3 kisi otururuz ay insallah ya

İnşallah canım benim ya o zaman burdan mutlaka haber et bize merak ederiz

İnşallah canım benim ya o zaman burdan mutlaka haber et bize merak ederiz
Etmem mi hiiic. Insallah da güzel haber olur da o zaman umut olmak icin hemen kosa kosa gelirim haber vermeye

Cok hayalini kuruyoruz insallah cok yakında gerceklesecek. Iiinsallah

İnşallah inşallah
Olumlu düşünelim olumlu olsun neyi cok istersek onunla sinaniyoruz ama olsun cok şükür
Yarin inşallah koyulasir bu susamcigim

İnşallah inşallah
Olumlu düşünelim olumlu olsun neyi cok istersek onunla sinaniyoruz ama olsun cok şükür
Yarin inşallah koyulasir bu susamcigim
Dogru dedin onu ya. Aslinda hic takmayin diyolar da yapabilsek ahhh... insallah pozitiflerle dolsun burdaki yazışmalarimiz. Koyulassin bakakim susamcugimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…