Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Evet benimde ilk zamanlarda karnimda ağrı olmuştu. Ayakta duramiyodum. Yemek yiyememistm hatta masada. Ama birkaç saat sürdü sonra geçti.
İlişki sırasında canım. Eksik alıntı yapmışım 😅 ilişki yaşayın gün aşırı dedi doktor. Normalde iyiydi. Ama bugün çok ağrıdı 🙈

Amin inşallah zaman geçsin hemen herşey olsun istiyor sanki insan şuan yaptirmayi bekliyorum. Yaptırdıktan sonrada adet zamanını. Hep bı bekleyis var zaman o kadar önemli ki bu süreçte. Amin inşallah güzel sonuçlar alırız 🥰
Aynen yaa hep bi bekliyoruz hep bi zamanla savaşıyoruz 😊 bi an evvel yaptir da güzel sonuc icin bekle bu aşılamada 🥰

Kızlar konu açtım da görmedi kimse. Siz ne diyorsunuz ?
Bende de oluyor canim ya. Ben fitil kullanıyorum sanirim ondan oluyor gibi geliyor.
İlişki sırasında canım. Eksik alıntı yapmışım 😅 ilişki yaşayın gün aşırı dedi doktor. Normalde iyiydi. Ama bugün çok ağrıdı 🙈
O gün aşırı ilişki olayi aşılama sonrasi biraz zor geliyor insana ya haklisin ama 😐

Perşembeydi dimi senin ay inşallah senden yana güzel haber alirizda ümit bizde de daha çok yeşerir güzel haber verirsin inşallah 💕
Aslinda cuma da dayanabilirsem 😁 persembe de yapabilirim test. Aslinda bugun yapsam da belli olur gibi. Ama acikcasi test yapmaktan da cekinir oldum 😏 napiyim🥺

Iiinsallah yaaa o kadar cok isterim ki müjdeli haber vermeyi.. inşallah nasip olur bu ay da, bekleyenlere de umut olur ❤❤

Aslinda cuma da dayanabilirsem 😁 persembe de yapabilirim test. Aslinda bugun yapsam da belli olur gibi. Ama acikcasi test yapmaktan da cekinir oldum 😏 napiyim🥺

Iiinsallah yaaa o kadar cok isterim ki müjdeli haber vermeyi.. inşallah nasip olur bu ay da, bekleyenlere de umut olur ❤❤
Sormuşumdur kesin ama unuttum. Kaçıncı günündü canım.

Suan 12.gunde degil misin?
12.gun bile testte belli edebiliyor,ay ben 8.gundeyim catlayacagim aşılama ilk ama catlatma ignesi durumum ilk degil
Normalinde igne etkim 7 ve 8.gun geçerdi hâlâ etkisi devam ediyor
12 de olsam hemen yaparım 😅 7 deyim zor duruyorum Lilys Lilys

Şişkinliğin mi var canım senin ?

Suan 12.gunde degil misin?
12.gun bile testte belli edebiliyor,ay ben 8.gundeyim catlayacagim aşılama ilk ama catlatma ignesi durumum ilk degil
Normalinde igne etkim 7 ve 8.gun geçerdi hâlâ etkisi devam ediyor
Ben 11.günümdeyim 😊 aşılama günü sayılmıyor o nedenle daha var 14e. Su an da test yapsam yüksek ihtimal cikar ama iste yapacak cesaretim pek yok. Regl belirtisi benzeri seyler yaşıyorum testte istemedigim bisey görmek istemiyorum 😐 regle kadar beklerim belki de.
Igne etkisi aydan aya farkediyor cidden. Biraz daha beklemelisin 🙃

Canim 11.günüm bugünn 😊 unutuyoruz hep normal. Bi yanim regl belirtilerini hissetse de bir yanım hala umutlu bekliyor
Sabrını takdir ediyorum. En sağlıklı senin yaptığın 😂 inşallah güzel sonuçlar alırsın.
Ben 11.günümdeyim 😊 aşılama günü sayılmıyor o nedenle daha var 14e. Su an da test yapsam yüksek ihtimal cikar ama iste yapacak cesaretim pek yok. Regl belirtisi benzeri seyler yaşıyorum testte istemedigim bisey görmek istemiyorum 😐 regle kadar beklerim belki de.
Igne etkisi aydan aya farkediyor cidden. Biraz daha beklemelisin 🙃
Aşılama günü sayılmıyor mu 🫣 ben sayıyordum haha 🥶

Sabrını takdir ediyorum. En sağlıklı senin yaptığın 😂 inşallah güzel sonuçlar alırsın.

Aşılama günü sayılmıyor mu 🫣 ben sayıyordum haha 🥶
Ilkinde baya zor dayanmistim 10.gün yapmistim ama sonrakilerde oyle olmuyor insan biraz cekimser kaliyor. Bide regl belirtileri başladı ki sormaa hic yapasim kalmiyor su an..

Sayilmiyorr 😁 ertesi günden sayiliyor. Tam 2 hafta sonra aşılama günün ile ayni gün test günü oluyor. Diyorum ya bi asilama yaptirmak icin beklemesi zor bide test icin beklemedii.. epey zor epeyyy

Ilkinde baya zor dayanmistim 10.gün yapmistim ama sonrakilerde oyle olmuyor insan biraz cekimser kaliyor. Bide regl belirtileri başladı ki sormaa hic yapasim kalmiyor su an..

Sayilmiyorr 😁 ertesi günden sayiliyor. Tam 2 hafta sonra aşılama günün ile ayni gün test günü oluyor. Diyorum ya bi asilama yaptirmak icin beklemesi zor bide test icin beklemedii.. epey zor epeyyy
Haklısııın. Aslında kafaya bu kadar takmadan sürece bırakmak lazım.

Çok az kalmış senin inşallah güzel haberlerle gelirsin. Doktorum 15 gün sonra gel dedi. Çarşamba yaptırmıştım ama perşembe gidebilcem maalesef. Bir gün geç öğrenmiş olcam 😅

Ablam çok ısrar etmişti geçen ay bana yap test diye arkadaşlarımda öyle ama yapmadım. Ogrenirsem doktorun ağzıyla duyayım diye istedim hep. Bence bekle sende daha zamanın var zor beklemek biliyorum. Güzel haber alırsın inşallah 🥰

Haklısııın. Aslında kafaya bu kadar takmadan sürece bırakmak lazım.

Çok az kalmış senin inşallah güzel haberlerle gelirsin. Doktorum 15 gün sonra gel dedi. Çarşamba yaptırmıştım ama perşembe gidebilcem maalesef. Bir gün geç öğrenmiş olcam 😅
Ay olsun pozitif olsun da bes gün sonra öğren gerekirse 😁 regl tarihin ne zaman senin ?

Kafaya takma demek kolay bide sürecin içindeyken takmamak ne kadar zor ondan bahsedelim 🙄😄 2.asilamamda biraz daha rahatti kafam ama yine son günler o stres geliyor insana. Bu aşılamada da sanki günler gecmiyor gibi.. benim dr da 14 gün sonra gel kan ver dedi ama bakalim evde önce test yapip sonra giderim ben yine galiba. Diger türlü kan sonucu beklemek bi zulüm

Ablam çok ısrar etmişti geçen ay bana yap test diye arkadaşlarımda öyle ama yapmadım. Ogrenirsem doktorun ağzıyla duyayım diye istedim hep. Bence bekle sende daha zamanın var zor beklemek biliyorum. Güzel haber alırsın inşallah 🥰
Beklemeyi düşünüyorum zaten bende yapsam da su an varsa bile çıkmama ihtimali var çünkü cok yeni olacak daha. Durduk yere moralim bozulur. Hem bebisim gelecek ben ona cok inanıyorum ve çok büyük aşkla bekliyorum onu 🥰🙏
İnşallah o güzel haberi alırım da sizlerle paylasmak icin kosarak buraya gelirim. Ayni sekilde sende ve diger bekleyen tüm arkadaşlar da hepimiz pozitifleniriz innnnnsallah. O bebek buraya gelecekk yapacak bisey yok 😍🍀🙏

Ay olsun pozitif olsun da bes gün sonra öğren gerekirse 😁 regl tarihin ne zaman senin ?

Kafaya takma demek kolay bide sürecin içindeyken takmamak ne kadar zor ondan bahsedelim 🙄😄 2.asilamamda biraz daha rahatti kafam ama yine son günler o stres geliyor insana. Bu aşılamada da sanki günler gecmiyor gibi.. benim dr da 14 gün sonra gel kan ver dedi ama bakalim evde önce test yapip sonra giderim ben yine galiba. Diger türlü kan sonucu beklemek bi zulüm
Aynen öyle 😅

Salı günü adetim normal şartlarda.
Her şey dile kolay zaten 😂 adet tarihin ne zaman

X