Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Benimde o zaman 14.günüm olacak haftaya persembe yani. Sabredebilirsem tabi insallah guzel haberi pes pese alcaz. Ikimizde pozitif gorelim bu ayy. Bebisler bizimle sadece test yapmamizi bekliyorlar
Hadi ya o zaman perşembe test günümüz desene inşallah görürüz pozifleri tüp bebeğe geçmek zorunda kalmayız

Hadi ya o zaman perşembe test günümüz desene inşallah görürüz pozifleri tüp bebeğe geçmek zorunda kalmayız
Ayy insallaaahhh inşallah bu defa olmuştur ve bunca zamanki çabalarımız artik sona gelmistir. Haberimizi birlikte alcaz Allahın izniyle ve cok mutlu olcaz persembeye az kaldi

Ay bana sıkışık gel dedi o kadar sıkıştım ki hiç acı macı hissetmedim. Çok aferdersiniz altıma yapmak üzereydim. Acaba yapsam çok rezil olur muyum başlarına gelmiş midir diye bile düşündüm Sıkışık gidin ama benim kadarda abartmayın. Ben stresten durup durup su içtim bende çarşamba oldum. Herkesten güzel haberler bekliyorum

Hahahaha o kadar sıkışık olmaya gerek yok zaten. Dr a sordugumda demişti aşırı sıkışık olma biraz olsan yeter işlemi rahat yapmak icin istiyoruz demisti. Kıyamam ☺ insan bilmeyince iste fazlası daha iyi gelir diye düşünüyor normal yani ay hadi insallah güzel haberlerle çiçekler açtırırız buraları ❤ nasılsın aşılama sonrası

İnşallah bu sefer güzel sonuçlar alırsınız. Size dua ediyorum.
İnşallahh ❤❤ ayy Allah razı olsun dualarımız hep birbirimiz için bende her duamda burda bekleyiste olan çaba gosteren anne olmak isteyen tüm kizkardeslerime ve bana da nasip olsun diye ediyorum. İnşallah hepimiz bi gün o bizi mutlu edecek haberi alırız. Sağlıklı bebislerimiz mutlu anne babalarinin hayatina gelir konar

Ciddi birşeyim yok arada karnımda kramp oluyor. Hafif bel ağrısı. Ama 2 gündür göğüs hassasiyeti başladı. Bugün 5.günüm.

Senin kaçıncı günün var mı belirtiler?

Ciddi birşeyim yok arada karnımda kramp oluyor. Hafif bel ağrısı. Ama 2 gündür göğüs hassasiyeti başladı. Bugün 5.günüm.

Senin kaçıncı günün var mı belirtiler?
Catlatma ignesi epey etki yapiyor ya. Kasık bel agrilari bide göğüs şişkinliği hassasiyeti falan. Beni baya tüm etkileriyle vuruyor o iğne. Insallah güzel haberlerimizi alalim cabucak.

Benim 9.günüm dedigin gibi hassasiyet var bende de bide Kasık bel ağrım var. Insallah iyiye isaret olur. Bu defa olmasını o kadar cok istiyorum ki...

Sonuç güzel olsun da çekeriz. Sıkıntı değil güzel haberlerini bekliyoruz. Test yapınca haber ver

Amin amin inşallah Allah bekleyiste olanlara isteyenlere en kısa zamanda nasip etsin hayırlısıyla inşallah

Sonuç güzel olsun da çekeriz. Sıkıntı değil güzel haberlerini bekliyoruz. Test yapınca haber ver
Ay inşallah canım yaa inşallah güzel haber gelir bi an o önce haber veririm tabikii inşallah güzel bir haber olur verecegim inşallah sende güzel haber verirsin bize

Aminnn insallah en kısa zamanda senden de bekliyorum güzel haberler
İnşallah bakalım. Klomen verdi Çarşamba günü gitmiştim doktora 5 gün kullan 10 gün sonra gel dedi. Haftaya cuma gidicem. Sonra aşılama günü verir sanırım. Hayırlısı bakalım ama pes etmek yok devam edicm

Bu motivasyon önemli. Olana kadar devam edicez bi gün bizim bu gayretimiz de insalah bir mukafatla sonlacak..

Klomen niraz yavas büyütor ya canım ondan öyle demistir bence. Yumurtalarin büyümesi daha belli olur kontrol gününde. Güzelce büyüsün yumurtalar insallah canim da. Ben bu son asilamada 3kez kontrole gittim de anca büyüdü. Cok stresliydim resmen bu yaptırdığımda

Ben ilk kontrole gittiğimde iki tane var demişti güzel dedi. 3 gün sonra bidaha gitmiştim çağırmıştı. Sonrasında gün verir sanırım banada. Süreç böyle olmuştu ilkinde. Aşılama günü yaparken canım biraz acımıştı perdeyle yüzümü kapatmıştım hatta. İkinci günde ayakta durmakta zorlandım birkaç saatlik ağrım olmuştu karnımda. Bu süreç zor ama Allah dayanamayacagimiz bir şey vermez biliyorum. Hakkımızda hayırlısı inşallah

Aynen süreç hep ayni ilerliyor sadece yumurtalar her ay ayni hızla büyümüyor. Bazen daha gec büyüyor. Benim son son yaptirdigimda ilk kontrolde yumurtam yoktu bile mesela. Hepsi normalmis ama. Oyle seyler de gelebilir basiniza korkmayin diye söylüyorum aşılamada rahim agzinda kullandigi o ördek acitiyor bi iste aşılama islemi zaten anlık bir sancı gibi girip geçiyor hemen. Ama sonrasinda dedigin gibi bende de bolca agri falan oluyor ignenin sebebiyle o da hep. İnşallah bu zor süreçlerden de alnımızın akıyla çıkmayı nasip etsin Allah

Kızlar konu açtım da görmedi kimse. Siz ne diyorsunuz ?

Amin inşallah zaman geçsin hemen herşey olsun istiyor sanki insan şuan yaptirmayi bekliyorum. Yaptırdıktan sonrada adet zamanını. Hep bı bekleyis var zaman o kadar önemli ki bu süreçte. Amin inşallah güzel sonuçlar alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…