Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Aa direkt tüp bebek yapmaları lazımdı o değere

Ben de de göğüs ağrısı var canım uyku hali oluyor bu ara tuvalete zor çıkıyorum ve cildim aşırı yağlandı ben de bu farklılıklar var
Adet geliyorum dercesine yüzümde bir tane sivilce çıktı ve bugün baş ağrısı geliyo gibi hatta geldi. Benm adetimin habercisi baş ağrısı sanırım olmadı bu ayda

Adet geliyorum dercesine yüzümde bir tane sivilce çıktı ve bugün baş ağrısı geliyo gibi hatta geldi. Benm adetimin habercisi baş ağrısı sanırım olmadı bu ayda
Canım daha adetimize var ama seninle aynı ayda başladık aşılama sürecine benim adet günüm ayın 19 u. Önümüzdeki pazartesi tam 14 gün oluyor aşılama olalı. Düşünme şimdi adeti

Canım daha adetimize var ama seninle aynı ayda başladık aşılama sürecine benim adet günüm ayın 19 u. Önümüzdeki pazartesi tam 14 gün oluyor aşılama olalı. Düşünme şimdi adeti
Evet cnm öyle ama ben bugün yada yarın bekliyorum. Sabah gözümü açtığım gibi başıma ağrı yine girdi dün kısa sürmüştü ama sabah 8 den beri başım agiriyor gözümü açamıyorum. Adet olcam yani çok belli cnm. İnşallah sen hayırlı haberler alırsın

Aşılama günü sayılıyorsa eğer bugün 11. Günümüz test için erken mi

selam kızlar. Ben sadece iğne etkisi ne zaman geçecek diye test yapmak istedim. 1 ekimde aşılama olmuştum. Dün negatifti net bir şekilde, bugün ise pozitif çıkmış (fotoğraf ekledim). Daha erken olduğunu biliyorum ama garip geldi başına böyle bir şey gelen oldu mu diye bir sormak istedim.

Canım kan ver bence inşallah gebelik vardır

Cnm ilk testte netken ikinci ve üçüncüde azalmış siliklik. En son testinde artmış bu iyiye işaret ama yinede aldanmamak gerek. Yarın ilk idrarla dene bence. İnşallah vardır inşallah. Artık birinin aşılamadan pozitif olduğunu görelim

Çatlatma iğnesi etkisi bende 12. Gün azalmıştı negatifi gördüm hep iki ay denediğimde. Erken bence yanıltır. İnşallah vardır cnm bakalm hayırlısı
Biraz daha bekleyeyim o zaman canım inşallah tutunmuştur benim aşılamanın 4. Gününden beri kasık ağrım var regli olacak gibi ve göğüs ağrım var

Canım kan ver bence inşallah gebelik vardır

Ayy inşallah kızlar hepimizinki pozitif olsun artık ben kafamın karışmaması için pazar gününü bekleyeceğim. O gün 12. Gün oluyor netleşir bir şeyler.

Bugünde test yaptın mı canım

Çok erken canım. 14 ekimden önce silik çıkan hiç bir şeyi referans alma

Evet canım bencede bekle bi kaç gün daha net emin olursun şuanki sonuçlara göre var ya da yok diyemeyiz ama inşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…