Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Yaa Allahım çok şükür ne güzel maşaallah böyle güzel şeyler duymak insana ümit oluyor kullandığın ilaçların resimlerini pylaşabilirmisin rica etsem yada tam isimlerini bu ay olur inşallah tabide olamzsa bende yaptıklarını uygulayayım çünkü progestronum hep 0.20 lerde

Bionorica; hayit otu ekstresi ilacı günde 1 tane
Mavi olan eşim için sabah tok 1 tane
Diğer maxiliv inositol sabah tok 1 tane
Şifa olsun canım inşallah
Progesteron benimde 0,50 degerlerdeymis
Maxiliv bizler icin hucre bölünmesi oluşturan en etkili ilaclardan (2.ay kullanımda oldu )
Faydası olsun dilerim

Eklentiler

• IMG_20241012_104006.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20241012_092644.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 2
  • IMG_20241012_084908.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 11
Çok teşekkür ederim canım inşaallah gerek kalmadan güzel haber veririm tabi

Gebelik olmadı mı canım bana 3 ay önerdi sen neden 1 ay kullandın
Henüz oluşmadı bu ay da 3. Kez femara kullandım umarım saonuç alırız. Doktorum impryl önerdi bana onu kullanmay başladım bu ay, pcosta iyi sonuçlar alıyoruz dedi yumurta kalitesine olumlu etkisi oluyormuş araştır bi sen de istersen

Kızlar merhaba adete 3 gün var soft diye bir erken gebelik testi ile yaptım 2 dk içinde belirdi bu şekilde oldu sizce gebelik var mıdır ayın 7 sinde çatladı yumurtam doktora kontrole gittiğimde o gün catlayacagini söylemişti çatlamak üzere değerlendir demişti değerlendirdik sizce varmı ?

Eklentiler

• 1000015647.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 10
Var bence hem daha erken silik çıkması normal, sabah ilk idrarla deneyin takip edin, hayırlı olsun

İnositol içermiyor pcosta genelde inositol içeren takviye öneriyolar ama ben zaten kullanıyorum takviye gynopol ve balık yağı

Bende miyom olmuş onunla alakası yok dedi doktor. Ama bence var.
Ben de hiç böyle bişey yoktu defalarca yumurta takibi yaptırdım. Aşılamadan sonra oldu. Bugün 2. Aşılama ya başlamak için gittim. Kist olmuş iki tane kocaman neden dedim gonalf yan etkisi yumurtaların fazla uyarılması sonucu dedi. İyi de yumurta takibine neden gidiyoruz o zaman aşılama yaptırırken bu nasıl fark edilmiyor? Aşılama günü de mi görülmedi yani ? Neyden sonra oluştu bu? Yumurtam hiç çatlamamış demek ki ! Çok kızgınım gerçekten. Sizde Ümraniye ye mi gidiyordunuz

Adetle atılıyor o kistler sanırım. Bişey dedi mi doktor ?
Yok ben zeynep Kamile gidiyorum

Adetle atılıyor o kistler sanırım. Bişey dedi mi doktor ?
Yok ben zeynep Kamile gidiyorum
Genelde adetle atılıyor dedi bi daha ay adetliyken gel bakalım hala gözükürse ilaç tedavisi dedi. Memnun musun Zeynep kamilden ? Dosyamı taşıyabilir miyim istersem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…