Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Minevram günaydın
Hamile olduğumu öğrendim çok çok şaşkınım,size de haber vermek istedim

Bilgi işinize yarar mı yapar mısınız bilmiyorum ama geçen ay adetim bittikten 3 gün sonra yapmaya başladıklarımi yazayim
Pcos olduğumu belirteyim.

Soğan suyu kürü (sabah ve akşam tok karnına kabukları soyulmuş şekilde)
Siyah çay yerine günlük 1 veya 2 fincan yeşil çay
Zeytinyağlı incir kürü
İnositol, hayıt otu ekstrası ilacı (doktor tedavi öncesi hazırlık için 3 aylık vermişti inositolu 2.ayda gebelik oldu)
Ve yürüyüş

Bunların hepsini doktorun miyom var bu ay tedavi olmasın (Eylül de olan adette) demesiyle kendimce uyguladığım ekimde ki tedaviye hazır olmak için yaptığım şeyler.
Ekstra hicbisey yapmadım.

Zeytinyağlı incir kürüne prolaktini yükseltiyor diyorlar denemeye korkmuştum. İnositol ne kullandın canım

Zeytinyağlı incir kürüne prolaktini yükseltiyor diyorlar denemeye korkmuştum. İnositol ne kullandın canım
İlk gebeliğimde incir kürü kullanmıştım tedaviyleydi (kanama alani oldu tutmamisti) ama kür yumurtami buyutmustu buyusun diye kullanmistim

Doktorumun söylediği marka çok pahaliydi ben de icerik ayni olan şu markayı aldim trendyoldan;

Eklentiler

• IMG_20241012_084908.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 17
Eşin için bişey kullandınız mı canım

Eşin için bişey kullandınız mı canım
Kullandık canım,az şekil bozukluğu dışında bişey yoktu şükür.yine doktor ilaç önerdi ama ben 3 ay boyunca aylık 1000 tl bir ilaca veremezdim içerik tamamen aynı bu markayı trendyoldan aldım
Bence vitaminler her şey vesile en önemlisi inanarak kullanmak ilerlemek
Hayıt otu içmek yerine eczaneden eczacı tavsiyesiyle ilacını aldım ona çok çok inandim pcos ve aciklanamayan kısırlık için en etkili şey hayıt otu zaten
Eğer tedavi surecindeysen hepsini danisarak al istersen(ben doktorun eş olarak verdiği vitamin dışında hayıt otu ilacını danışmadim)

Eklentiler

• IMG_20241012_092644.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 16
Hayır otu ilacı hangisi canım

İçinden hangi gün gelirse o zaman yap, şuan varsa belli eder zaten ama çok iyi bilirim bu duyguyu
14 gün sonraya randevu al gel demişlerdi ona bile cesaret edemedim düşün pazartesine denk geliyor ama ben perşembeye aldım. Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…