Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Ilk gün baya agridi karnim ve sol kasigim, simdi azaldi ama normal dediler bende uc gundur dus bile almadim :) cok dikkatli hareket ediyorum. Allah ol deyince kosup ziplasakta tutacak ama benim kalbimden geçen bu süreçte dinlenmek
Normal ilişkiden hiç bi farkı yok çalışanlara rapor bile yazmıyorlar aşılamadan sonra günlük hayatınıza devam edin diyorlar

Bu kadar kısıtlama kendini bana yürüyüş bile yapabilirsin cam silme halı yıkama geri her iş yapabilirsin dedi duş alabilirsin vücudunu dinleme pek
Uc gün gecsin dus oyle alirim dedim benim de doktorum dedi dinlenmene bile gerek yok dedi ama bakiyorum okuyorum ilk gunler dinlenenlere iyi geliyormus hatta yengem de ilk asilamada halime kaldi gecen hafta dogum yapti cok sukur oda oyle birkac gün dinlemis guzelce sonucu ne olursa olsun pisman olmak istemiyorum 😕

Normal ilişkiden hiç bi farkı yok çalışanlara rapor bile yazmıyorlar aşılamadan sonra günlük hayatınıza devam edin diyorlar
Evet biliyorum bana da dedi doktor ama vaktim ve kosullarim uygun ô yüzden tadini cikariyorum 😊ben günlük 15 20 dk yuruyorum onun disinda bol bol dinleniyorum 🤗

Ilk gün baya agridi karnim ve sol kasigim, simdi azaldi ama normal dediler bende uc gundur dus bile almadim :) cok dikkatli hareket ediyorum. Allah ol deyince kosup ziplasakta tutacak ama benim kalbimden geçen bu süreçte dinlenmek
Selam canım ne durumdasın?

X