Aşılama sonrası ?

Naptınız kızlar? Bugün beni doktorum aradı progestan bittiyse kullanma dedi. Bende hamileliğimde hep kullandırdığı için elimde kalanlardan kullanıyordum. Progestan adetini baskıladığı için adet görmüyor olabilirsin. Kendisi pozitif olduğu için adet görmediğimi düşünüyor ama benim ümidim hiç kalmadı. Adet olacak gibiyim.

Bugün 13. gün aslında yarın istemişti testi. Belkide yarın veririm bilemedim. Sabrım kalmadı 🥲

Naptınız kızlar? Bugün beni doktorum aradı progestan bittiyse kullanma dedi. Bende hamileliğimde hep kullandırdığı için elimde kalanlardan kullanıyordum. Progestan adetini baskıladığı için adet görmüyor olabilirsin. Kendisi pozitif olduğu için adet görmediğimi düşünüyor ama benim ümidim hiç kalmadı. Adet olacak gibiyim.
Benimde progestan bugün bitti ama hala test yapmadım

Bitince kullanmaman gerekiyormuş. Bittikten sonra adet görebiliyormuşsun. Ben kullandım muhtemelen adetimi baskıladım. Çünkü adet ağrısı gibi bir ağrım var. Hayırlısı olsun inşallah
Aynen bitti benim ,normalde yarın regl günüm bakalım ama hiçbir şekilde belirtim yok

X