Aşılama ile ilgili bilgi alışverişinde bulunalım mı canlar?

Merhaba kuzum Antalya da mısın

Bu gece yumurta çatlatma iğnesi vurulacam pazartesi 13:30 da aşılama yapılacak şuan akıntım var yumurtam dün 22 ml di gonalfi dün vuruldum sondu bu gece yumurta çatlatmayı vuracam bana dua eder misiniz canım inşallah tutar

Merhabalar 16agustos saat 12:15te aşılama oldum 26agustos saat 09:30 da kan verdim ve sonucum 2,01 çıktı içim bi garip oldu aşılamadan sonra 3. Gün hafif kahvemsi bir akıntı olmuştu başka olmamıştı kasıklarım hep ağrıyordu pazartesi kan ver demişti doktor dayanamadım ben böle olup yükselen varmı yoksa negatif mi

Allah isteyen herkese anne olmayı nasip etsin. Bu ay 3.aşılama tedavisi görüyorum. İlk aşılama tutmadı yumurtam vardı yeterli büyüklüğe ulaşmıştı negatif oldu maalesef, zaten şaşırmadım çünkü aşılamada başarı oranı çok düşük. Ordan hazırlamıştım kendimi.
2.aşılama da ise 2kalem gonal f 450 kullanmama rağmen, yumurtam cevap vermedi büyümedi dolayısıyla işlem başarısız oldu aşılama hakkımı kaybettim.
Gelelim 3.aşılamaya. Ben bu son aşılama hakkımı tüp bebek olarak kullanmak istedim. Bu aşılama da boşa gidicekti zaten eminim. 1yıl hastaneye git gel git gel çok zaman kaybettim zaten. Çok çok ısrarlarıma rağmen tüp bebek yapamam dedi doktor. Bu hakkımı da aşılama olaraj kullanmalıymışım. Devlette tedavi gördüğüm için süreç bu şekilde ilerliyormuş.
İstemeye istemeye hemşireye gonal-f 450 iğnemi reçete ettirdim. 750 lira da para ödedim. Bu da çöp olcak.Yazık günah. Hemşireye boşa zaman kaybediyorum dedim o da belli olmaz belki bu tutar dedi moralini yüksek tut. Başarı oranı yüksek olsa, bu kadar kişi şu koridorda endişeli gözlerle sabahtan akşama bekler mi dedim.
Sonuç dünden beri iğneyi sıfır umutla yapıyorum. Çünkü biliyorum bu da olmayacak.Hele aşılama günü için çağırdıkları o günü,stresi, tuvalete aşırı sıkışık halde aşılama sırası beklerken ki ızrabımı hatırlıyorum ölsem de bu anı yaşamasam diyorum. Zaman geçmiyordu doktor da gelmek bilmemişti kalkıp masadan gitmemek için çok direndim.O an travma oldu bende.Dilerim yine aynısını yaşamam hiç kimse yaşamasın. Salı günü kontrol elimdeki iğne bitmeden inşallah aşılama olur. Sonuç ne olursa olsun bunu da sağ salim atlatıp önüme bakmak istiyorum.

Kızlar dün çatlatma iğnesine vuruldum gece 1:30 biraz önce wc ye girdim şeffaf akıntım var devam ediyor içinde ufak lekeler var kahverengi tarzında doktoruma mesaj attım inşallah kötü bişey değildir ilk defa başıma geldi böyle birşey

Dün aşılamamı oldum kızlar doktorum kanaman gelebilir az bişi normal dedi akıntımla karışık leke geldi sadece dün yürürken kasıklarım acıyordu bugün geçti şükür ama göğüs uçlarım acımaya başladı şimdide sizlerde ne gibi belirtiler vardı?

Canım benimde leke gelmişti ilk yedi gün hamile gibi hissettim göğüs ağrısı aşırı derecede uyku açlık halsizlik karışık duygular vardı. Sürekli uyumak istedim. Sonra belirtiler kayboldu gitti. Sonuç zaten negatif. Umut desen yok. Artık umrumda bile değil. Kendi kendimi kandırmaktan başka bir şey de yapmıyorum. Rabbim bizim bu yaşadığımız sıkıntıya rağmen bize sıkıntı dert veren üzen insanları da kahretsin. Nasıl biliyorsa öyle yapsın...
Kusura bakma canım çok sıkkın. Canıma tak etti derler ya öyle işte.
Umudunu yitirme sende canım valla ilk aşılması tutan çok fazla kişi var. İnşallah inşallah rabbim sana nasip etsin

Kızlar merhaba bugün aşılamanın 9 üncü günü göğüs uclarımı dokununca acıyor ama ilk günlerdeki gibi değil. Çok acıkıyorum sabahları felan çok aç kalkıyorum. Sizler kaçıncı gün test yaptınız ben pazartesi kan verecem ya da ilk idrar testi mi yapayım cumartesi felan kararsızım.

Kızlar aşılamanın 11 günü yani sabahtır kahverengi lekelenmem var saece sildikçe geliyor. Diğer türlü pedimde felan bişey yok sabaha bekliyorum adetim mi gelecek diye adetime 1 hafta var daha

Merhaba canım nasılsın durumun nasıl?
Eylülün 9 unda adet oldum canım bugün lekem geldi test yaptım pozitif inanmadım 2 tane yaptım biri erkendi o da pozitif çıktı doktoruma aradım kan verelim dedi verdim 146 çıktı o da (hala şoktayım) doktor progestan verdi cuma günü hastaneye gidecez gel dedi yumurtlama gününde olmam gerekiyor aslında şuan ama testlerim pozitif inşallah bebeğimiz bizimledir allahım isteyen herkesi nasip eder

Merhaba, insallah bebegınız sagklıkla sızınledır. suan nasıl gıdıyor gebelık surecınız. asıla mı yaptırmıstınız?

Merhaba, insallah bebegınız sagklıkla sızınledır. suan nasıl gıdıyor gebelık surecınız. asıla mı yaptırmıstınız?
Eylülün 9 unda adet olduktan 1 hafta sonra öğrenmiştim pozitif olduğunu 1 hafta kadar progeston hapını kullandım vajina yolundan 2 güne bir kan veriyordum değerlerim bi çok az artıyordu sonra düşmeye başladı doktor progeston ilacını bırakalım demişti bende bırakmıştım 1 hafta sonra kan verdim değerlerim sıfırlanmıştı. 2 ay boş bırakalım dedi 2 adet gördüm üstüne şuan 11 gün adetim geçikti 1 ocakta dikloran iğne ve antibiyotik almıştım soğuk algınlıktan dolayı ondan dolayımı geçikti bilmiyorum test yaptım negatif kan verdim o da negatif akıntım oluyor arada şeffaf doktor bi 10 gün daha bekleyelim dedi gelmezse test yapalım tekrardan dedi ona göre ilaç yazarız dedi hayırlı şubatta aşılama için tekrardan gidecem allahım nasip eder inşallah kimsenin kucağına boş bırakmasın rabbim en kısa vakitte sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…