Aşılama Hakkında

Benimde nasipse bu ay olacak aşılama canım bana da Klomen verdi yumurta istediğimiz olgunluğa ulaşırsa çatlatma iğnesi yapıcaz dedi. İğneyle deneyince şans daha mı yüksek oluyor acaba ondan mı olumsuz olduğunu düşünüyorsun

Ben öyle düşündüm burada okuduklarıma göre iğneyle aşılama yaptırankarın çoğu gebe kaldı

evet cnm 850 tl tutuyo ilaclar baya pahali ben iki kere denedim ama olumsuz oldu bi sorunda yok ama olmadi insallah sizin olur
merhaba her devlette asilama yapiliyo mu ve kendimiz istersek asilamayi kabul ediyorlar mi ben ikinciyi duunuyorum ilki asilama ile oldu devlette yaptirabilir miyim kendim istesem bilginiz var mi surec nasi ilerliyo

merhaba her devlette asilama yapiliyo mu ve kendimiz istersek asilamayi kabul ediyorlar mi ben ikinciyi duunuyorum ilki asilama ile oldu devlette yaptirabilir miyim kendim istesem bilginiz var mi surec nasi ilerliyo
tabi yapilir devlette cnm ben ikisinide devlettre oldum

Aşılama ağrılı mı oluyor. Nasıl yapılıyor bende olucam bu ay

merhaba tabiki üni hastaneleri yapıyor iğne ücreti ve kullandığn haplara ücret veriyorsun o kadar sizin ilk aşılama tutmuşmuydu hangi ilacı kullanmıştınız peki gonalf kullandınızmı

merhaba tabiki üni hastaneleri yapıyor iğne ücreti ve kullandığn haplara ücret veriyorsun o kadar sizin ilk aşılama tutmuşmuydu hangi ilacı kullanmıştınız peki gonalf kullandınızmı
evet ilk denemede tutmustu benimki bes gun klomen kullanmistim universte disinda normal devlet hastanesi de yapiyo mu mesela sehir hastanesi

evet ilk denemede tutmustu benimki bes gun klomen kullanmistim universte disinda normal devlet hastanesi de yapiyo mu mesela sehir hastanesi
ne güzel inş yine ilk seferde tutar şehir hastaneleri illere göre değişir bizim buradaki kadın doğum has. çok küçük yapmıyorlar mesela ama büyük şehirlerde yapılır bence sorman lazım

Kızlar şimdi doktordan çıktım yumurtam 24 mm olmuş doktor güzel dedi ama okuduklarım hep 18 20 mm kan tahlili istedi sonuca göre ilerleyeceğiz dedi kafamı karıştırdı bu durum

Kızlar şimdi doktordan çıktım yumurtam 24 mm olmuş doktor güzel dedi ama okuduklarım hep 18 20 mm kan tahlili istedi sonuca göre ilerleyeceğiz dedi kafamı karıştırdı bu durum
merhaba öyle oluyor kan tahlilinde bi değere bakıyor onunda 200 üstü olması gerekiyordu yanlış haırlamıyorsam o değerinde yüksekse eğer tamamdır bence yumurtan çok güzel gelişmiş yoo banada 22 24 olması daha iyi demişti 18 20

Değerlerim çıktı doktorum güzel dedi değerler için ovitrellayla progestan verdi iğneyi vurdur hemen sonra 3 gün ilişki olsun dedi aşılama yapmadı e2 değerinin 200 üstü olması gerektiğini duymuştum bende benimki 870 çıkmış aşılamadan neden vazgeçti anlamadım

Gerek duymadı demekki olumsuz düşünme 36 saati geçirme sakın sonra 1 gün arayla ilişki ve imkanın varsa bolbol yat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…