Aşılama Hakkında

CloudCloud

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2022
576
154
32
Merhaba 1 senedir denememize rağmen gebelik oluşmadı cuma günü hsg çektirdim bgn sonuç için doktora gittim tüplerim açıkmış adetin 2. günü gel aşılamaya başlayalım dedi sizin süreç nasıl ilerledi henüz hiç bir tedavi görmedm direk aşılama demesi şaşırttı açıkçası. Aşılama yaptıran arkadaşlar süreciniz nasıl ilerledi birde devlete gidiyorum tedavi ücretsizmiş ama ilaçlar ücretliymiş sanırım öle mi

evet cnm 850 tl tutuyo ilaclar baya pahali ben iki kere denedim ama olumsuz oldu bi sorunda yok ama olmadi insallah sizin olur

aynen cnm yeni bu ayda biraktim gitmiycem bir kac ay
Hsg den sonra gebelik şansı artıyomuş acaba aşılamadan önce bu bi tekrar mı denesem bilemedim şimdi birde saati oluyomuş heralde iğnenin iftara sahura denk gelir mi bilemedm de

Hsg den sonra gebelik şansı artıyomuş acaba aşılamadan önce bu bi tekrar mı denesem bilemedim şimdi birde saati oluyomuş heralde iğnenin iftara sahura denk gelir mi bilemedm de
aynen hsg cekinmek gebelik icin onemli bnde cekindim iyi cikmisti ignelerde biri gunduz saat 4 le 5 arasi cnm yani bu saatler daha iyi diyo doktorlar catlatma ignesinde saat aksam 10 da

aynen hsg cekinmek gebelik icin onemli bnde cekindim iyi cikmisti ignelerde biri gunduz saat 4 le 5 arasi cnm yani bu saatler daha iyi diyo doktorlar catlatma ignesinde saat aksam 10 da
Peki süreç nasıl adetin 2. Gel demişti ama sonra ne olcak hiç bi bilgim yok

Peki süreç nasıl adetin 2. Gel demişti ama sonra ne olcak hiç bi bilgim yok
evet adetin 2 veya 3.gunu gidiyosun ultrasyonda yumurtaliklarina bakicak once sonra sana igne yazacak şu gune ladar kullan o gun kontrole gel diyo o gun gidiyosun bakiyo yumurtaliklarin buyumusmu diye eger yeterli olduysa o igneyi birak yada olmadiysa şu gu yine kullan şu gunun aksami saat 10 da da catlatma ignesi yap 2 gun sonra gel diyo esinle gidip asilaman yapiliyo cnm benim ignem ganolf900 du 75 unite ayarlayip gobekten yapiyodum

Anladım canım çok özür dileyerek soruyorum eşimle gitmemdeki sebep ne sperm mi alınıo

zaten 18 cmle 20cm arasi olmasi lazim benim 18 cmdi
Anladım benim adetin 4.günü 14 mm imiş. Sağlıklı gelişecek mi bu ay bi takip edeceğiz bakalım. Çarş çağırdı bir de 17 nisana çağırdı. Hayırlısı olsun bakalım sen dinlenmeye mi aldın kendini

Hsg nedir ben çekmedim onu

aynen cnm ya cok fazla ilac kullandim sebepsiz yere bi sorun yok diyip duruyo yiksa olur kendiliginden belki bir kac ay dinlencem insallah sen olumlu sonuc alirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…