Artımed erken gebelik testi

Merhaba bende artımed erken gebelik yaptım dün 7 gün vardı reglye zaten hamilelik düşündüğümden beri reglim öne çekti kendini şöyle testin içini açtım çekebilmek için fotoda görünmüyor ama pembelik var bakar mısınız

Eklentiler

• 1000011464.jpg
    1000011464.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba bende artımed erken gebelik yaptım dün 7 gün vardı reglye zaten hamilelik düşündüğümden beri reglim öne çekti kendini şöyle testin içini açtım çekebilmek için fotoda görünmüyor ama pembelik var bakar mısınız
7 gün çok erken değil mi eğer belirtileriniz varsa kan verin bence yoksa da gününüz geçmesini bekleyin bence

Aslında çok yok cuma yada cumartesi olmam lazım benim döngüm 27den 24e düştü o yüzden ortalama 7 dedim teste gerek yok ya zaten regl gelirse öğrenirim dediğiniz gibi

Sadece o çizgiyi tek ben mi gördüm diye düşündüm atmak istedim
Ben göremedim ama belki ekrandan dolayıdır bende senin gibi bekledim günümü eve test bile almadım🤭😅 bugün günüm bakalım daha olmadım ama ara ara kasıklarım sızlıyor hayırlısı olsun

Canım bende tapmıştım ama benim daha belirgindi yani artımede de pek güvenmiyordum ama dün yaptım bebe time erken gebelik testi ve pozitifti gecesi kan verdim 100 çıktı hcg . Halkında hayırlısı inşallah

Merhaba kızlar adetime 2 gün var bugün artimed erken gebelik testi yaptım 5 dakika içerisinde silik çizgi çıktı hakkında çok fazla şikayet okuduğum için başka marka test aldım freely diye ondada daha silik bir çizgi çıktı sanki bilmiyorum fotoğrafta gözükmüyor ben çıplak gözle görüyorum sanki bilemedim ya kafam karıştı :KK43:

Merhaba kızlar adetime 2 gün var bugün artimed erken gebelik testi yaptım 5 dakika içerisinde silik çizgi çıktı hakkında çok fazla şikayet okuduğum için başka marka test aldım freely diye ondada daha silik bir çizgi çıktı sanki bilmiyorum fotoğrafta gözükmüyor ben çıplak gözle görüyorum sanki bilemedim ya kafam karıştı :KK43:
Testlerin fotoğrafını atsaydın keşke biz de ona göre yorumlardık

X