Artımed erken gebelik testi

Evet ben silik bir çizgi görüyorum ama Artımed bende regle 11 gün kala pozitif gösterdi. Sadece öylesine yaptığım bir testti 11 gün önceden çıkamaz yumurtlamanın üzerinden 3-4 gün anca geçmişti yani çıkması imkansızdı.Yalancı pozitif tabiki. Şu an hala 3 günüm var bugün yaptığım predictor test negatif gösterdi. Hamile olduğumu düşünmüyorum ben. Ama sizin kahverengi akıntınız olmuş. Daha iyi bir markayla tekrar deneyin isterseniz. Bebe time markası da bende 2 kere yalancı pozitif çıkarmıştı predictor hiç yalancı pozitif vermedi bana bunun da bilgisini vereyim 💞
Merhaba bende de aksine predictor yalancı pozitif sonuç çıkarmıştı farklı testler denediğimde negatifti ve öyle de oldu ilk defa bir testte yalancı pozitif sonuc görmüştüm 🙈🙈 sanırım en iyisi dediğimizde bile sonuç hatası olabiliyor

Beta hcg 100 :)) hamileyim 😂🥰🥰
Gizli gizli yazışmalarınızı okuyorum😅 ne zaman test yapacaksın sonucu öğrencez diye bekledim ne zamandır takip ediyorum.sanki kendim pozirif görmüş gibi sevindim senin adına.hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah🤲🏻 allah isteyen bizlere de hayırlı,sağlıklı evlat nasip etsin inşallah🤲🏻

Gizli gizli yazışmalarınızı okuyorum😅 ne zaman test yapacaksın sonucu öğrencez diye bekledim ne zamandır takip ediyorum.sanki kendim pozirif görmüş gibi sevindim senin adına.hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah🤲🏻 allah isteyen bizlere de hayırlı,sağlıklı evlat nasip etsin inşallah🤲🏻
Amin inşallah sanki ilk gebeliğim gibi heycanlandım :)) rabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin. İsteyen hiçbir annenin kucağını boş bırakmasın

Amin inşallah sanki ilk gebeliğim gibi heycanlandım :)) rabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin. İsteyen hiçbir annenin kucağını boş bırakmasın
Amin inşallah🤲🏻 Benim bu ay 2 yıllık evliliğim dolacak.ve 2 yıldır deniyoruz.eşimin eniştesi kadın doğum doktoru.ona gidiyoruz 1 seneyi geçti.Bi sorunum olmadığını söyledi.Klomen kullandım bi kaç ay.Faydası olmadı.2 yumurta oluştu ilacı kullandığım zamanlar.En son haziran ayında rahim filmi çektirdi.Orda da bi sorun çıkmadı çok şükür. 6 ay hiç birşey ilaç kullanmadan devam edelim dedi.filmden sonra hamilelik biraz dahaa artıyormuş.Son 3 aydır adetim düzensizleşti.ağustos ayında 10 gün gecikme yaşadım ve kesin hamileyim demiştim malesef değilmişim.Artık yorulduğumu hissediyorum.her ay olcak mı oldu mu diye.umudumu kaybetmiyorum tabi ama bu zaman diliminde olmazsa ocak ayı gibi tüp bebek tedavisine geçilecek.Bu daha da üzüyor beni çok zor bir süreçmiş çnkü.Hayırlısı olsun diyoruz bekliyoruz işte 😅

Merhaba bende de aksine predictor yalancı pozitif sonuç çıkarmıştı farklı testler denediğimde negatifti ve öyle de oldu ilk defa bir testte yalancı pozitif sonuc görmüştüm 🙈🙈 sanırım en iyisi dediğimizde bile sonuç hatası olabiliyor
Evet kesinlikle. En mantıklısı gecikmeyi bekleyip kan vermek ama nerde bizde o sabır😂

Merhaba bende artımed erken gebelik yaptım dün 7 gün vardı reglye zaten hamilelik düşündüğümden beri reglim öne çekti kendini şöyle testin içini açtım çekebilmek için fotoda görünmüyor ama pembelik var bakar mısınız
Tekrar yaptınız mı sonucunuz nedir

X