Artık mutlu hissetmiyorum ne yapmalıyım?

11 saat ayaktayım ne kocası pardon?
calisma zorlugundan konu bi anda eski sevgiliye geldi cumle sonunda.bilincaltinizda boyle birsey istiyor olabilirsiniz.diye dusundum.11 saat olabilir bizde okadar calisiyoruz yani bazi gunler herkes calisiyor benm kardesim ailem hepsi oyle.yani yoruluyotsaniz birakin isi.ha birakmam diyorsaniz yapacak birseyimiz yok

Kııaaaz nası geldin orayaa koca nerden çıktı
calisma hayatinin zorlugundan en son cumle eski sevgiliyi ozlemekle bitti.yani aslinda eski sevgili ozlemi ivinde farkli bi duygudan geliyor olabilir diye dusundum.rahat yasama istegi guzel bir yuva kurup.bu normal bir istek yani aslinda kotu bir durum degil mesajda belki farkli algilaniyor.Allah yardimcisi olsun konu sahibinin.hayat zor

Kuzum bira moralim bozuldu vefat etti amcam restorn müdürüm bile başın sağolsun diyip aramadı öbür arkadaş dediklerim sadece başın sağolsun dedi nasılsın demedi.O yerden soğudum çıkasım var
Allah rahmet eylesin, başın sağ olsun.
Her zaman duyarlı insanlara denk gelip beklediğimiz tavrı göremiyoruz, ne yazık ki durum bu, şahsi algılama, kendini değersiz görme.
Herkes aynı şeyi önermiş, bi yandan başka işleri araştır.

Yeni nesil çok yoruluyor. Hızlı yoruluyor malesef. Sabah 7 de işe giderdim gece 12 de eve girerdim ben. Para kazanmak zorunda olunca ağlamaya vaktin olmuyor Rahat yaşamak diye de birşey yok pek. Ben çalışmıyorum şuan mesela bence çok daha sıkıcı. Evlenip evde oturayım diye düşünmemeli bence kimse. Ev işi çok sıkıcı ve bitmiyor. Berbat

Sanırım şokta başlıcam

Sorun yorulmak değil müdürümden bir başın sağolsun mesajı almadım yakın gördüklerimden almadım bu zoruma gitti.

yani rahatlik aslinda insanin kendine ayirdigi vakti iyi degerlendirmesi kadardir diye dusunuyorum bende.sorumluluklar ölene kadar pesimizj birakmayacak herkes bunu anlasa guzel olur

Sorun yorulmak değil müdürümden bir başın sağolsun mesajı almadım yakın gördüklerimden almadım bu zoruma gitti.
Hiçbir zaman almayacaksın aşkım. İş ilişkisinde iyi ve samimi insan az çıkar, onlar senin dostun değil kankan değil. Mecburi mesai arkadaşın. Takılma bunlara çünkü kalabalık iş yerlerlerinde sadece dedikodu ve kaos olur, samimiyet olmaz olan da sahtedir. Takma o yüzdenn

Yarın onların yüzünü göreceğim ya sahne tavırlar takımacaklar sırf ili gün gitmedim diye zaten mesaiyi kitlemişler dayanmalımıyım kaçmalımı bilmiyorum.

Muhtemelen asgari ücretle çalışıyorsunuz.
Dışarıda asgari ücretle çalışabileceğiniz daha az saatli işler var. Yemek sektörü mutfak kısmında değilseniz pek tecrübeye bakmaz başvuru yaparsanız kolay bulursunuz.

Bir yamım iş bul bir yanım burda kal diyor

ne mezunusun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…