Artık mutlu hissetmiyorum ne yapmalıyım?

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Haftanın 6 günü 10 11 saat ayakta çalışıyorum yemek sektörü olduğu için 30 dk molam var sadece.5 ay oldu artık nedense çok bıkmış ve hiç gitme isteğim yok.Çünkü sürekli mesaiye kalıyorum ve herkes iş kitleme peşinde ve herkes birbirinin dedikodusunu yapıyor.Yalan yok para kazanmak tatlı geldi istediklerimi alabiliyorum ama eskisi kadar mutlu değilim dışlanıyorum ayaklarım hep ağrıyor.Sizce ne yapmalıyım? Ve bir ara soru sormuştum eski sevgili vs.Onuda özlüyorum sürekli yazsın diye belkliyorum anlayacağınız iyi değilim

İş bulana kadar sabret.
Başka bir iş ara.
Parasızlık daha mutsuz eder.

Seni en iyi ben anlarım.Bu çalışma seni sağlığından eder.Daha iyi iş ara derim.İsten çıkmadan önce.İs bulunmuyor.

Mesaiye kalmak istemiyorsaniz belirtebilirsiniz bunu yasal olarak 8 saat çalışma zorunluluğunuz var çünkü.
Yani keyfi değil de ailevi durumlardan dolayı mesaiye kalamayacağım diyebilirsiniz ona göre fazla eleman almaları gerekiyor.
8 saat çalışınca daha iyi hissedersiniz bence.
Birde iş dışında kendinize keyifli zaman geçireceğiniz alanlar yaratmaya çalışın bence.

Ben evde çok sıkılıyorum iş iyi geliyordu fakat ayaklarım çok ağrıyor ve amcamı kaybettim izin aldım bufün için.Laf yaparlar yarın kesin

B
Ben evde çok sıkılıyorum iş iyi geliyordu fakat ayaklarım çok ağrıyor ve amcamı kaybettim izin aldım bufün için.Laf yaparlar yarın kesin
Bu fuzuli bir istek degil, izninizi aldınız mı aldınız gerisini onlar düşünsün siz değil, acınıza odaklanmayı bile çok gördürecek ne yaptı bunlar size. Lütfen pabuç bırakmayın bazıları ancak başkalarını eleştirerek, mobbing yaparak besleniyor, böyle insanlar var ve girdiğiniz her işte de sayısı değişmek üzere olacaklar.

Yok yarın gelcekmisin diyolar avmde yemek sektöründeyim ve kasadayım gülmek zorundayım ama gülmek istemiyorum gitmek istemiyorum ama yarın mecbur gideceğim

Çalışırken başka iş ara bulursun mutlaka burası nasıl aldı

Aynı durumdayız ben de bütün gün ayakta çalışıyorum ama şartlarım daha iyi. Bir yılını doldurup ayrılmanı tavsiye ederim. O şekilde daha rahat iş bulursun. İşveren daha önceki iş yerinde ne kadar süre çalıştığına dikkat ediyor.

Yok yarın gelcekmisin diyolar avmde yemek sektöründeyim ve kasadayım gülmek zorundayım ama gülmek istemiyorum gitmek istemiyorum ama yarın mecbur gideceğim
AVM yemek sektörü yorucudur biliyorum yapılan baskının nedeni şimdi daha açık. Kimse işini sevmiyor orada ve beyinleri ancak fesatlıkla vakit geçirmeyi biliyor Satış danışmanlığı pozisyonu için avantajın olabilir kasada durman. Baş edemiyorum diyorsan mağazalara marketlere başvurabilirsin. Lütfen canını sıkma kendini bilmezler için.

Avm sektörü berbat hepsine arkadaşım dedim bir kez başın sağolsun dediler başkamhiçbir şey

Benim yakın dostlarımı ben iş hayatımda edindim. Sorunlu, sinsi, fitne, ikiyüzlü çok kişiyle çalıştım ama içlerinde pırlanta gibi insanlar da vardı. Yani önyargılı olma ama temkinli ol. Yakın dostun değilse işyerinde kimseyle lüzumsuz samimiyete, bi şeylerini paylaşmaya gerek yok. Astarı düzeyde muhabbet iyidir, seviyeyi korumak önemli.
Çalışmaya devam ederken bi yandan da iş araştırması yapmanı öneririm.
Saçlarını yeni boyatmıştın, içine de sinmişti, kişisel başka bakımlar da sana kendini iyi hissetirebilir, boş vakitlerin oldukça biraz daha kendinle ilgilen bence, illa süs püs değil, sevdiğin şeyler ne ise artık
Dalgalı ruh halleri normaldir, bunun da geçici olduğunu bil sadece.

Kuzum bira moralim bozuldu vefat etti amcam restorn müdürüm bile başın sağolsun diyip aramadı öbür arkadaş dediklerim sadece başın sağolsun dedi nasılsın demedi.O yerden soğudum çıkasım var

calismaktan sıkıldım yoruldum koca istiyorum diyorsunuz anliyorum bu da bir tercih fakat calisma hayati hepimiz icin hemen hemen ayni.hergun zevkten dort kose drgiliz malesefki .maddi acidan ayakta kalmaya calisiyoruz.

calismaktan sıkıldım yoruldum koca istiyorum diyorsunuz anliyorum bu da bir tercih fakat calisma hayati hepimiz icin hemen hemen ayni.hergun zevkten dort kose drgiliz malesefki .maddi acidan ayakta kalmaya calisiyoruz.
11 saat ayaktayım ne kocası pardon?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…