Artık hamile miyim?

Canim oyle zorki anlatamam... Zaten kafayi siyirdim artik aglamalardan...

Ayyy bebisler geliyor az kaldi ibozll ve sen yakin dogumunuz ikitane cimcimemiz olacak Insallah...

Bu arada ksophie sekerim sana bi tahmin yapalim bakalim Kiminki tutacak...
Ben erkek diyorum...

Ayy yapın yapınn benm rüyalar da şaşırdı zaten bi kız diyo bi erkek anlamadım cuma gününü iple çekiyorum bazılarınn erken belli oluyomş..fburak canım senn tahminler tutuyo zaten biz de sürekli oğlum diye sevyrz ağzımızdan gayri ihtiyari cıkıyo hyırlısı olsun:)..

Beğenir bence bende kızım olursa eylül veya venüs koymayı düşünüyorum bakalım,erkek olursa da toprak:)İyi sayılırım canım az evvel sağlık ocağından geldim tsh ve glukoz baktrdım sık sık ölçtryrm onun haricinde gecende hiçbişey yokken evde başım döndü tansiyonu ölçtüm 13 e 8.5 çıktı moralm bozuldu biyandan annemde boyun fıtığı var dr ameliyat dedi kalp tansiyon şker ne ararsan var annemde riskli ameliyatı ona sıkılıyorum işte inşallah etkilemez bebeğimi.haftaya ikili teste gircem cok erken olcak ama inşallah cinsiyeti hakkında bi fikir belirtr dr gerci sağlıklı olsun da gec de öğrensek olur,naptın aldın mı bişeyler prensese:))

inşallah begenır prenses :KK16: senın sectıgın ısımler de guzel canım ınsallah hayırlısı olur senın adına da amaaaaaa fburak erkek demıs de benım de nedense hep senın de kızın olacakmıs dıye doguyor ıcıme once hayırlısı olsun tabı elı ayagı duzgun olsun da ne bılıyım oyle hıssettım bakalım bu bebıs ne olacakkk heyecan dorukta :KK16:

canım cok gecmıs olsun allah sıfa versın ınsallah annene evet kafaya takmamak elde degıl ama yınede bebegını dusun ve cok uzme kendını o herseyı hısseder cunku zaten tansıyonun problemlı aman ha dıkkat et kendıne umarım testlerın de guzel cıkar da ıcın rahat eder canım

almammıııııı teyzesi pembelere bogdum kızımı resmen dogsada b ı gıydırsem oyle guzel seyler verkı anlatamam canım ya hepsınden alasım var cıceklı fıyonklu dantellı tullu boncuklu cesırt cesıt kıyafetler oyle guzelkı senınkıde erken bellı olur umarım da sen de alırsın guzel guzel cıcıler :nazar:

FBURAK canimmm cok gecmis olsun.yavrum kiyamam ona allah acil sifa versin bida yasatmasin insalh..

KSOPHIE sen nasilsin nasil gidiyor tansiyon ne alemde umarim bebekte sende iyisindir

IBOZLL sen nasilsin ne var ne yok artik cok az vakit kaldi :) canta hazirladinmi

canım ıyıyım sukur ne olsun gerı sayımdayız ıste bızde evet coooook az kaldı heyecan doruka dusununce aklım yerınden cıkacak bıran once dogmasını ıstıyorum artık cok merak edıyorum neye benzıyor nasıl bısey dıye canta hazırlıyorum artık yavas yavas canım bıkac eksıgım kaldı bakalım onlarıda alınca hazır olucaz artık

sen ne yaptın nasılsın ? bu arada kardesıne omur boyu mutluluklar dılerım cok guzel bı gelın olmus maasallah allah bır yastıkca kocatsın ve eceye bıran once bı kuzen gelsın ınsallah :nazar: bu arada sen de coook seker gorunuyordun elbısen de cok yakısmıs optum sızı tatlımmm :KK16:

Ibozll buarada benin kizim da daha donmemis yavrum 2 buklum duruyo ne bekliyo bizimkiler acaba :)

al işte bi tembel bebiş de burdaymışşşş :) ya valla bılmıyom kı canım ne yapıyo bunlar ne beklıyorlar yerlerını sevdıler kı kıpırdamak ıstemıyorlar galıba sıpacıklarrr ama donmelerı gerek artık yaaa yoksa doktor amcaları annelerını kesecek :) benım de 28ınde kontrolum var canım bakalım ınsallah donmustur bu sefer ...

arkadaşlar ben 13 gün önce aşılama yaptırdım ama gebelik belirtisi olarak hiç bir şey hissetmiyorum denecek kadar yok belirtilerim sadece arada bel ağrısı ve arada bir göğsümün ucu beyazlıyor ve beyazladıgında sıkarsam süt gibi su geliyor sadece bu başkada bir belirti yok sizce gebelik belirtisi olabilirmi yoksa başka bir hastalık olabilirmi

Canim oyle zorki anlatamam... Zaten kafayi siyirdim artik aglamalardan...

Ayyy bebisler geliyor az kaldi ibozll ve sen yakin dogumunuz ikitane cimcimemiz olacak Insallah...

Bu arada ksophie sekerim sana bi tahmin yapalim bakalim Kiminki tutacak...
Ben erkek diyorum...

canım evet az kaldı cımcımeler gelıyor ınsallah cokk heyecanlı artık yaklastıkca daha da artıyo merak ve heyecan ...

sen ne yaptın eymenımız nasıl oldu bıtmedımı daha ıgnelerı kuzumun okudum cevapları cok aglıyormus ıgneden sonra ee kolay degıl kucucuk o daha ıgne tabı yakar bebegımı allah tez zamanda sıfasını versın de su kuzucuk da sen de bı rahatlayın artık valla sen de kendını harap etme canım bak ıkı tane oglun da sana muhtac sen de kendını salarsan ne yapacak onlar dıkkat et eymenı ve buragı op benım ıcın canım :KK16:

bnm adetim birgün geçikti normalde ağrılı bi adet dönemim olurdu bu sefer bi ağrı yok... böyle bi durum yaşayan var mı?

canım bende hıcbı belırtı olmamıstı acıkcası hamılelıgımde o yuzden olabılır bı test yap ıstersen evde yada en garantısı kan testı allah gonlune gore versın ınsallah hamılesındır :nazar:

kızlar bu arada bebeklerımıze neler aldıgımızı yada alacagımızı da paylasalım da unuttuklarımız olabılır yada onemsız sandıgımız seyler onemlı olabılır bırbırımızle paylasalım da hıcbı eksıgımız olmasın bu konuda en buyuk yardımı fburakdan beklıyorum :) bız acemı annelere bı yol gostersın sadece aldıklarımız da degıl yaptıklarımız falan da olur duydugumuz seyler yararlı bılgıler vs... umarım anlatabıldım derdımı

Ayy yapın yapınn benm rüyalar da şaşırdı zaten bi kız diyo bi erkek anlamadım cuma gününü iple çekiyorum bazılarınn erken belli oluyomş..fburak canım senn tahminler tutuyo zaten biz de sürekli oğlum diye sevyrz ağzımızdan gayri ihtiyari cıkıyo hyırlısı olsun:)..

Canim bana herkez kiz olacak dedi bende erkek olcak dedim kendimde tuttu... Nebiliyim ogun oyle dusundum bi sebebi yok... Ibozll icin kiz demem sadece gostermemesinden dolayi cok basit bir tahmindi % 75 dogru olma olasiligi vardi... Sende inan bilemiyorum bakip gorecegiz....
16. Haftanda kesinlesir cinsiyet... Insallah hayirlisi neyse o olsun...

canım evet az kaldı cımcımeler gelıyor ınsallah cokk heyecanlı artık yaklastıkca daha da artıyo merak ve heyecan ...

sen ne yaptın eymenımız nasıl oldu bıtmedımı daha ıgnelerı kuzumun okudum cevapları cok aglıyormus ıgneden sonra ee kolay degıl kucucuk o daha ıgne tabı yakar bebegımı allah tez zamanda sıfasını versın de su kuzucuk da sen de bı rahatlayın artık valla sen de kendını harap etme canım bak ıkı tane oglun da sana muhtac sen de kendını salarsan ne yapacak onlar dıkkat et eymenı ve buragı op benım ıcın canım :KK16:

Igneler az kaldi cuma sabah bitiyor Insallah... Cuma tahlil vericez yine bakalim Insallah sorun yoktur...

Bu arada alis veris tiyolari olarak size şunu diye bilirim çok 0_ 3 ay almayın çabuk buyuyorlar Malesef.. mesela biz 6 ay kıyafeti giyiyoruz...
Şimdilik ihtiyaç kadarını alın zamanla alırsınız gelişimine göre...
Beslenme bakım için zaman var daha...
Insallah uzun uzun yazarım vakit bulunca..

canım bende hıcbı belırtı olmamıstı acıkcası hamılelıgımde o yuzden olabılır bı test yap ıstersen evde yada en garantısı kan testı allah gonlune gore versın ınsallah hamılesındır :nazar:

keşke benmde öyle olsaydı maalesef bu akşam adet oldum...rabbim ne zaman nasip edecek o duyguyu bilmiyorum ama çok istiyorum...çok üzücü bi imtihan bu..:KK43: :KK43: :KK43:

.....eau03......

canim inan uzuldum cunku benim yaklasik 2 sene olmadi bebegim ve her ay o adet gelince burukluk beni mahfederdi cok uzulurdum ama vakti zamani varmis rabbim verdi banada bir melek o yuzden kendini cok yipratma bol bol dua et ki allahim sana tez zamanda bi bebek nasip etsin bu duygu bambaska her kadin yasasin insallah bu guzelligi bu arada ben ovulasyon testi kullanmistim istersen sen de dene canim opuyorum ...

inşallah begenır prenses :KK16: senın sectıgın ısımler de guzel canım ınsallah hayırlısı olur senın adına da amaaaaaa fburak erkek demıs de benım de nedense hep senın de kızın olacakmıs dıye doguyor ıcıme once hayırlısı olsun tabı elı ayagı duzgun olsun da ne bılıyım oyle hıssettım bakalım bu bebıs ne olacakkk heyecan dorukta :KK16:

canım cok gecmıs olsun allah sıfa versın ınsallah annene evet kafaya takmamak elde degıl ama yınede bebegını dusun ve cok uzme kendını o herseyı hısseder cunku zaten tansıyonun problemlı aman ha dıkkat et kendıne umarım testlerın de guzel cıkar da ıcın rahat eder canım

almammıııııı teyzesi pembelere bogdum kızımı resmen dogsada b ı gıydırsem oyle guzel seyler verkı anlatamam canım ya hepsınden alasım var cıceklı fıyonklu dantellı tullu boncuklu cesırt cesıt kıyafetler oyle guzelkı senınkıde erken bellı olur umarım da sen de alırsın guzel guzel cıcıler :nazar:

Hayırlısı tatlım yarını bi atlatsamm,sağol canım ya valla bugün sinirimden dr işlerini ayarlayamadık babamın da bikaç sorunu var ikisi birden koşturuylar burdaki hastaneleri cok iyi bilmiylar beni de istemiyolar yanlarnda yorulmym diye nette dr araştrdım 2 saat hep bi pürüz cıktı randevuda fln otrdum sinirmden ağladım moralim cok bozuk bu dönemde bunları yaşıyo olmam cok kötü ama Allah daha beternden korusun herkesi..canım süslü kıyafetler al tabide bebeğinn rahat etceği şeyler olmasına dikkat et en önemlisi onun rahatı hep pamuklu yumuşak kıyafetler al derim ne de güzel olcak ayy çok az kaldı yaa hayırlısıyla bi kucağına alsan sende bebeğini canım ondan sonra artık bende ama bana da var daha..

Hayırlısı tatlım yarını bi atlatsamm,sağol canım ya valla bugün sinirimden dr işlerini ayarlayamadık babamın da bikaç sorunu var ikisi birden koşturuylar burdaki hastaneleri cok iyi bilmiylar beni de istemiyolar yanlarnda yorulmym diye nette dr araştrdım 2 saat hep bi pürüz cıktı randevuda fln otrdum sinirmden ağladım moralim cok bozuk bu dönemde bunları yaşıyo olmam cok kötü ama Allah daha beternden korusun herkesi..canım süslü kıyafetler al tabide bebeğinn rahat etceği şeyler olmasına dikkat et en önemlisi onun rahatı hep pamuklu yumuşak kıyafetler al derim ne de güzel olcak ayy çok az kaldı yaa hayırlısıyla bi kucağına alsan sende bebeğini canım ondan sonra artık bende ama bana da var daha..
neoldu canım ya valla fransız kaldım bişeyleri kaçırdım galiba..
kendini bukadar yıpratma canım dikkat et kendine tansiyonun daha çok çıkar böyle ...

Kizlar bugun kontrolumuz vardi ve sonunda kizimizin minicik yuzunu gorduk :) Hersey yolunda 1405 gr ve 39 cm ve bebegim donmus artik cok sukur cok mutluyum darisi sana pink87

ama bi de kotu haberim var tansiyonum cok yukselmis kucuk tansiyon sinirdaymisss ona moralim bozuldu umarim duzelir opuyorum hepinizii

Canlarım ben geldim çok teşekkürler ilginiz için ,sabah dr daydım drum değişti ya biraz stresli gittim ama cok tatlı bi bayan cıktı hemen cep numarasını verdi fln bebeğime de baktı ense kalınlığı fln normal cıktı çok şükür kan testi sonuçlarını bekliyorum işte..bugün cok yoruldum ama anneminde hastane işi vardı bir de hasta ziyareti yaptık sürekli araçlardaydk içim dışıma cıktı..annemde boyun fıtığı var 5 tane 2 si riskliymiş şeker ve kalp hastası da olduğu için daha riskli annemde ilk gördüğü drun önüne ameliyata yatıyo bugün başka dr a götrdm kireçleme de olduğu için önce ilaç verdi hemen olmaz dedi bana mantıklı geldi ama annem beni kobay gibi kullancaklar ben diğer tarafta olcam ameliyat diyo bi de vasiyet vermeler fln ben zaten hassas bi dönemdeym hiç beni düşünmüyo çok üzülüyorum babamnda tomografi işleri var canım burnumda yani onlar hep iyi olsun istiyorum bugün bebeğimi gördüm hatta annem kynvalidem de geldi ama hiç mutlu değildim olamadm aklım çok dolu sınavlarda var yakında ders de calışamadım doğru düzgün bugün yine yorgunluktan mide bulantısından kötü oldum annemde inatlaşınca benle yine aynı ağlama krizim tuttu birazda kalbini kırdım zaten cok huzursuz oldum tansiyon yükseldi tabi hastanede de yine 13 8 cıktı tansiyon bilmyrm nolcak..ibozll senn kaç çıktı canım??

Ksophie cok gecmis olsun cnm hallolmicak hastalik degil allah beterinden korusun ama kendinede bwbeginede cok yazik ediosun bukadar yipratma kendini lutfen.

Ibozll cok sevindim senin adina donmus kizin :)) benim icin farketmio donmesede olur nasilsa sezeryan ama kafasi midemi rahatsi edio 2 lokma yemek yesem patliyorum ondan donmesini istiyorum artik.

X