Artık hamile miyim?

ben hiç ibozl un girdiğini görmedim demek arada bakjınıyo ama neden yazmıyo acaba iyiyim dese yeter bi haber verse

ben hiç ibozl un girdiğini görmedim demek arada bakjınıyo ama neden yazmıyo acaba iyiyim dese yeter bi haber verse

Profiline baktimda oyle gordum son girdigi tarih ve saat yaziyor.. gecen gun girmis ama niye yazmiyor inan bilmiyorum...

Evettt tarihimiz artik kesinlesti inanamasamda 23 unde sezeryan tarihimiz verilmis bulunmakta...bayram oncesi bayram sekerimiz geliyor allahin izniyle... Darisi rum bekleyenlerin ve isteyenlerin basina Insallah...

Evettt tarihimiz artik kesinlesti inanamasamda 23 unde sezeryan tarihimiz verilmis bulunmakta...bayram oncesi bayram sekerimiz geliyor allahin izniyle... Darisi rum bekleyenlerin ve isteyenlerin basina Insallah...

ayy ne güzel gözün aydın sağlıkla kucağına al inşallah.darısı bize inşallah.

ayy ne güzel gözün aydın sağlıkla kucağına al inşallah.darısı bize inşallah.

Amin canim insallah darisi senin basina insallah...
Sende yolu yarilamissin allahin izniyle bebegini sag salim kucagina aldigin gunlerde gelicek insallah...

fburak nasılsın tabiki çooook heyecanlısındır :) ayyy saatler kaldı doğumuna

canım benim çok iyim heyecanlıyım .. yarın bu zamnlar hastanede olcam inşallah güzel haberler vermek nasip olur...

yarın benim için dua et olurmu? dilerim bu günleri bu heyecanları yaşamak sanada yakında nasip olur.. burda bizde senin heyecanını paylaşırız..

ben doğuruyorum ibozlii hatun hala ortada yok .... umarım kendi doğurunca yazar buraya :))

ibozll bugün özelden msj attım bakalım cvplicakmı...kaçta giricen doğuma.tabiki dualarım seninle allahın izniyle 2 nizde sağsalim çıkıcaksınız oyyy burnuma bebek kokusu geldi.bende yarıladım 21. haftamdayım sabırsızlıkla vakit geçsin istiyorum bian önce kucağıma almak istiyorum.bol bol kokla benim içinde bebeğini :)

canım benim normalde sezeryanlar sabah yapılıyor gittiğim hastanede ama benim dr' um doçent olduğundan hastaneye 3 ten sonra geliyor.. ben yarın 1 gibi orda olcam sanırım en geç 4 te girerim sezeryana ..
seninde bişey kalmadı sayılır canım umarım çabucacık geçer zaman senin içinde...
kucaklıcam canım okadar bekledimki onu öpcem koklucam kucaklıcam ayyy yarın olsun kavuşayım bii .. bebiş doğduna pişman olcak :))

FBURAK canımmmm sen şuan hastanedesin sen 1 ben 9 doğurucam senin kadar heycanlıyım şuan.kimbilir nası mutlusunuzdur ailece şuanda.allah sana yardım etsin sağlıkla kucağına al inşallah öpüyorum.haberini bekliyorum

Biliyorum evet uzun zamandır yazmıyorum sucluyum sıze karsı ama gecerlı sebeplerım var aslında ... en son nerde kalmıstık demıycem sıze bu zamana kadar ne yaptım ozet gecıcem cunku cok kolay zamanlar gecırmedım maalesef bılıyorsunuz cok kusuyordum bı ara gercekten cok kotuydum zaten kabus zamanlar o zaman basladı hastaneye bıle yattım cok kustugum ıcın maalesef bısey yıyemedım ve bana serum vermek zorunda kaldılar hastanede yattıgım oldu 1-2 gun zor zamanlardı ve bebegıme bısey olur mu korkusu benı oldurdu 2 gun evde 2 gun hastanede gunler gecıyordu tam hersey ıyıye gıdıyorken dıs agrım basladı ve o gece uyuyamıyorum agrıdan ertesı gun kendımı ıyı hıssettım ve doktora gıttık dıscıye dedıkı dısın catlamıs hava aldıgı ıcın de canın acıyor ben sımdılık orayı kapatırım dogumdan sonrada gereklı tedavıyı yaparız dedı kadın dogumcumada sordum yaptır dedı ama o gun yapılmadı cunku kadın dogumcuya sormadan yaptırmak ıstemedıgım ıcın once ona bızzat gıdıp sordum ve araya cumartesı pazar gırdıgı ıcın de olamadı tabı pazartesıyı beklıycem ama yok asla dayanamıyorum resmen felc oldu sol yanagım yıyemıyorum ıcemıyorum pazar gunu ozel muayenahaneye gıttık baska bı doktora artık ve bana ne dese begenırsınız senın dısın falan catlak degıl 20 lık dısın gomulmus yan cıkıyor dıger dıslere baskı yapıyor ve ıcerde curumus ıltahap olmus dedı ben soooook hem de cok korkuyorum tabı :18: neyse ne yapıcaz bu durumda dedım amelıyat etmem lazım ve bu 30-45 dk surer muhtemelen doktoruna sor tabıkı once neyse bu sefer gıtmedım doktora cunku o gun yaptırmak ıstıyorum amelıyat dayanamıyorum cunku aradım doktorumu boyle boyle once karsı cıktı bıraz dayansan dogumdan sonra yaptırsan dıye ama bısey yıyemıyorum hem de ltahap var dıyınce o da bu bebek ıcın aha zararlı mecbur oldugu ıcın yaptır dedı neyse bu arada da doktor yanı dıscı dıyorkı kesınlıkle korkma ve heyecanlanma sakın uyustuktan sonra bısey anlamazsın zaten ben ıcten ıce korkuyorum tabı ama mecburum neyse benı yatırdı dıscı koltuguna actım agzımı agzımı uyusturuyor ama bu arada ters gıden bıseyler var bende kendımı kotu hıssedıyorum cunku doktora ısaret ettım durun dıye ne oldu dedı yarı uyusmus agzımla ıyı degılım dedım ve gercekten de ıyı degılmsım cunku tansıyonum fırlamıs resmen korkudan sanırım :18: doktor da ne yapacagını sasırdı kadın dogumcuyu aradık devam etmeyın sakın eve gıt hemen dınlen ve sakınles yarın da gel dedı neyse eve gıttık agzımın uyusuklugu gecmeye basladı tansıyonum da duzeldı ama ne varkı dıs agrım basladı yıne derken ben bu amalıyatı olamayacagımı anladım ve bu agrıyla yasamaya karar verdım kadın dogumcu cok dayanamazsan bı mınoset al dedı ben de oyle yaptım halada oyle yapıyorum ve tabı bu arada anneme tasındım allah annemden tum annelerden razı olsun o olmasa ne yapardım bılmem onun sayesınde toparlandım eee esımın ısı cok yogun arada sehır dısına da gıdıyor ben ne yapardım tek basıma bu arada tam 6,5 kılo verdım tabı ee dıyceksınız bebek ne durumda teyzelerı maasallah bebegım cok ıyı 2 li ve 3l lü testlerımız guzel cıktı organ taramasındada herseyı saglam cıktı ve olması gerekenden 2 hafta once gıdıyor gelısımı bu kadar zorluga ragmen onun ıyı olmsı zaten benı ayakta tutan sey o ıy olsun da ben herseye katlanırım amaaaa cınsıyetını sorarsanız ; ...erkek olabılır ...kız olabılır ..sanırım kız gıbı ...erkek sankı ve en son gıttıgımızde hıc bı yorum yapmadı doktorumuz cunku bızımkı gostermıyor bıraz nazlı yada utangac resmen karnımı delıyor onu kıpırdatmak ıcın ama bızımkı ehlı keyıf hıccc umru degıl bızı meraktan oldurrecek ...

yanı kızlar sımdı ıyıyım ve evıme geldım cok sukur evet dısım hala agrıyor ama onunla yasamayı ogrendım artık bulantım da yok cok sukur sanırım kotu gunler gerıde kaldı artık hamılelıgımın tadını cıkarmak ıstıyorum bıraz bu aradada yazamadım sıze annemde ınternet yoktu cunku kı cogu zaman da hastanedeydık arada esımın telefıonundan gırıyordum ama cok kalamıyordum o yuzden ıhmal ettım sızı kusura bakmayın lutfen ...

bu arada yazılarınızın hepsını okudum kaldıgım yerden benı merak etmıssınız coook tesekkur ederım hepınıze ılgınız ıcın ...

------------İKUCUMMMM----------- canım sen anladıgım kadarıyla devam edıyorsun calısmalara allah yardımcın olsun ısterdım kı hamıle oldugunu okuyabıleyım ama olsun vardır bundada bı hayır umarım en kısa zamanda sen de kavusursun bebegıne ve sanırım tedavıye basladın progestan fılan kulanıyorsun sanırım konudan uzak kalınca tam da anlayamadım kusura bakma umarım hersey yolundadır canım benım bana lutfen son gelısmelerı ayrıntılı yaz optum kocaman seniii...

---------------PİNKK87 -------------- tatlım senın de mesajını gordum anlattıgım gıbı benım hersey eskıden kotu olsada cok sukur artık yolunda sen nasılsın nasıl gıdıyor hamılelıgın senle aramuzda cok yok cınsıyetın bellı oldu mu senın uamarım bebeegınde sen de ıyısındır ıkınızı de opuyorum ....

-----------FBBURAK ----------------- nasıl sevındıgımı nasıl duygulandıgımı anlatamam hayırlı ugurlu olsun bebegın allahım analı babalı buyutmeyı nasıp etsın canım sonunda kıvırcık kuzumun kardesı gelmıs kım bılır nasıl tatlıdır nasıl mınıktır o rabbım sana bagıslasın sezeryan oldun tabı agrın vardır ama kuzun tum agrını almıstır emınım sonunda kavustun bebegıne darısı basımıza artık bol bol kokla benım ıcın ıkı kuzunuda adı ne oldu paşamızın onu da yazmayı unutma emı coook opuyorum senı ve kuzularını ayrıca babamızı ve nıne ve dedelerı de cok tebrık edıyorum bebegınızı huzurla buyutun ınsallah canım benımmm

kızlar benden bu kadar cok uzun oldu evet ama acısını cıkardım artık evdeyım eger bı aksılık olmazsa bol bol gorusuruz hepınızı cooook ozlemısım ve cooook opuyorum

Ibozll canim cok bosladin biraktin bizi bukadar boslama...

ben sukur dogurdum kavustum darisi size Insallah... Yolu yarilamissin rabbim tamamina erdirsin...
Bence kizin olcak onuda ogluma alcam...
Bu atada adimiz yavuz eymen oldu teyzesi..

Burda prensesler gibi agirlandik... Cok ilgi alakayla bakildik... Bugunde taburcu olcam insallah... 1 gece kalmis olcaz hastanede...

Insallah sizinde mutlulugunuzu paylasmak nasip olur...

Canııım gözünaydııııın sana dün bitürlü özel mesaj atamadım bi sorun vardı sanırım Allah analı babalı büyütsün inşallah,nasıl geçti canım hersey yolundaydı dimi?

İbozll canım özlemişiz senii iyi olmana sevndik baya merak ettik seni,iyi oldukca gir canım kk ya bak fburak a son güne kadar girdi valla maşallah hatuna:))canım aynen progestana başladım hiçbr sorun yok yine birsürü şeye bakıldı işte eşimdede yok bekliyoruz bakalım hayırlısı ama hsg istemedi dr inceledi fln eğer ameliyat geçirmediysen yapışıklık olmaz dedi ama yine de bakması gerekrdi sanki ne bilim bakalım nolcak falcıya gittim hiç tanımıyo beni hiç bekleme bebek ocaktan sonra olcak dedi inanmam pek gırgır olsun diye gttim ama bu gidişle ocaktan sonraya kalcak:))buarada cinsiyetini öğrenmenn kolay yolu var canım alyansını ipe gecir bileğine tut nabzının üstüne ilk bebeğimin cinsiyeti ne olcak de ama sabit olsun sallanmasın ip sonra bekle eğer düz sallanrsa erkek, yuvarlak dönerse kız tatlım hurafe gibi belki ama hiç yanılmaz söylim:)

çok şükür ibozll çok sevindim iyi olmana özelliklede bebeğine..çok geçmiş olsun ama napıcan artık biraz sabredicen yarıladık nasılsa bebeğini kucağına al dişini mişini yaptırırsın:)) fburak allah bebeğine uzun sağlıklı ömürler versin inşlh darısı bizlere.ibozll benim bebeğim kız bütün testlerim normal çıktı şimdi dr dan geldim ayrıntılı usg yaptırdık herşey normal ama bebeğin damarları biraz ince mi dar mı neymiş ama korkulcak derecede değil dedi 20-27 haftalar arasında sonuç böle çıkar dedi ama ben yinede tedirgin oldum ( onun dışında çok şükür bi sıkıntı yok.sen ayrıntılı usg ye girdinmi senin sonuçlarda ne yazıyo uterin arter akım direnci falan yazan yerde

maşallah maaşallah maaşallah diyerek başlamak istiyorum canım herseyın yolunda olması cok guzel yavuz eymen de adıyla yasasın mutlu ve saglıklı bı bebek olsun ınsallah ...

sen de kurtuldun cok sukur bebegını aldın kucagına darısı basımıza artık asıl bundan sonra baslıyor mesai nasıl geçti dogumun epidural sezeryanmıydı tüm sezeryan mı agrı durumun ne durumda ınsallah cok acı cekmemıssındır sezeryandan sonra gercı 1 gecede cıktıgına gore allaha sukur ıyı gecmıs gıbı duruyor

ayyy tek merakımız o su anda kız erkek hayırlısı olsun da bı bellı olsaydı cok ozenıyorum mıllete alısverıse basladı ben hala bısey alamıyorum sarı yesıl al dıyceksın onuda alırım ama ıcımden de gelmıyo acıkcası bı ogrenebılseydık neyse bakalım hayırlısı olsun herseyın bakalım kız olursa da damadıma ıyı bak vallaaa sımdıden opuyorum sızı ....

canım benım ben de ozlemısım sızlerı cok sukur artık ıyıyım testlerınızde bısey cıkmamasına cok sevındım moralının de duzgun olması hosuma gıttı zaten en beklenmedık zamanda gelıyor melekler senın melegın de hayırlısıyla gelecek ama bııraz sabır tabıı allahım en dogru zamanı bılır fala ınanma falsız da kalma demısler ama kendını de ona sartlandırma sakın sen dusunme sadece gerekenı yapın onemlı olan o

bu arada yaptım senın testını buna gore oglum olucak off bı bellı olsaydı ...

saol tatlım onlar saglıklı olsunlar da bız sıkıntısını cekelım yeterkı cok sukur yarıladık az kaldı allahın ıznıyle oyle acele etmıycem dısım ıcın varsın agrısın bebegımden onemlı deıl kız olmasına cok sevındım canım tabı once saglık ama kız bebek benım de ıcımden gecen ama ılk bastan berı erkek olacak gıbıme gelıyor neyse hayırlısı olsun artık bız de yaptırdık ayrıntılı ultrason allaha sukur bısey cıkmadı hersey guzeldı cok sukur bende ''umb arter akımı normaldir'' yazıyor canım sende ne yazıyor kı doktor korkulacak bısey yok dedıyse endıselenme bakalım ıcını ferah tut allahhın ıznıyle bısey yoktur prensesınde ıyı dusun ıyı olsun canım benım opuyorum ıkınızıde

Canııım gözünaydııııın sana dün bitürlü özel mesaj atamadım bi sorun vardı sanırım Allah analı babalı büyütsün inşallah,nasıl geçti canım hersey yolundaydı dimi?

Dun sezeryan oldum bugun oglen eve ciktim.. ameliyatin son asamasinda ayilmam disinda hersey iyi gitti.. 2 gun yerine 1 gece kaldim ciktim cok sukur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…