Artık hamile miyim?

canım 5 haftalık hamileyken gittigimde kalp atislarinı duyamamıstık bebisimin.ama sende farklı olabilır belki umarım p.be bebisin kalp atısını duyarsın.

canım ınsallah ama oncelıkle keseyı daha goremedık belkıde ıkısı bır arada oluverır kım bılır senın 5. haftanda degerın kactı ki canım ?

Canim keseyi kesin goreceksin... Kalp atisini ben 7 haftada duydum hic kuruntu yapma olurmu Yarin once keseyi gor sonrasinda ins kalp atisi... Busefer sanirim alttan bakmaya gerel kalmaz karindan gorunur.... Yarinda senden guzel haberler bekliyorum...

Son düzenleme:

canım benim inşallah öpüyorummm

Barıştık tabi Kese değer 1500-2000 arası olunca görünür. Yarın görürsün bence.Yine aynı doktora mı gideceksin?Ben o doktoru sevmedim çok peşin konuşup moralini bozmuştu senin. Topiğe de gel kızlar da merak eder seni.Görüşürüz

mrb arkadaslar ben amerıkada yasıyorum.hemen kan tahlılı yaptırma ımkanım yok. benım adet gunum 4 gun gectı.adetımden 10 gun once başlayan belli şikayetlerım oldu.göğüslerim şişti ve 2 gün çok acıdı.şuan da şişlik devam edıyor.bel ağrısı.karın ağrısı ve sırt agrım var.kendımı cok yorgun ve uykusuz hıssedıyorum.ayrıca göğüsümdekı damarlar ve göğüs üzerindekı damarlar,kollarımdakı damarlar çok belirginleşti.ıdrarımda koyu ve kokuyor.göz bebeklerımde buyuk bununda belırtı oldugunu soyledıler ne kadar dogru bılmıyorum.test yaptım negatıf cıktı.bilgilendırırsenız sevınırım.tesekkur ederım

valla belirtilere bakarsak var gibi gerci olsaydi idrarada silikte olsa ikinci cizgi cikardi... Benim reglime 2 gun kala silik cikmisti....
Bir kacgun daha bekleyip bidaha test yapin idrar testlerinde 7 gun gecikmede kesin cikiyormus varsa... Erken gebelik testleri var onlar daha duyarli bulabilirsen onlardan al yap...

slmm kızlarr pazartesıı gıttımmm ama hamıle dglmısımmm
ama hala adet gormedımmm offff moralım bozukk yarın tekrar gıtcemm bugun 33 .gun ve tık yokk adet duzenslım yoktuu
acaba kotu bısımı var dıye dusunmeden edemymmm

KIZLAR BU GÜN GİTTİK DOKTORA VE KESEYİ GÖRDÜK ŞU AN BULUTLARDA UÇUYORUM RESMEN YA HARİKA BİŞEY BU GERÇEKTEN VE DOKTOR HERŞEY O KADAR GÜZELKİ SENİN GEBELİĞİN HAKKINDA KONUSMAK BILE ISTEMIYORUM HERSEY OLMASI GEREKTIGI GIBI KESE TAM GÜZEL YERDE HARİKA DEDİ O AN NASIL Bİ MUTLULUK ANLATAMAM VE DOKTOR HİÇ ARAMADI BULMAK İÇİN ELİYLE KOYMUS GIBI ALTTAN BAKTI VE GİRDİĞİ ANDA İŞTE KESE DEDİ 1 SN BİLE SÜRMEDİ ... HERŞEY YOLUNDA YANİ 10 GUN SONRA GEL TEKRAR HEM BEBEGIN YERINE BAKALIM HEM BELKI KALP ATISI DA OLABILIR DEDI AMA KALP ATISI ICIN COK HEVESLENME BELKI DUYABILIRIZ DEDI ŞİMDİ GELELİM DİĞER DOKTORUN DEDIKLERINE O DKTORUN TUM DEDIKLERINI SOYLEDIM DOKTORA DOKTORDA DEDIKI BU BEBEK SIMDIYE KADAR DUSERDI O ZAMAN NEDEN HALA DURUYOR SENIN KANAMAN BILE HIC OLMAMIS BURAYA GELEN HASTALARIMIN KANAMASI OLDUGU HALDE BEBEKLERINE BISEY OLMUYOR SENIN NASIL OLSUN DEDI DEGERLERININ DUSUK OLMASI NORMAL SEN DE SOYLUYORSUN REGL TARIHIMDEN ONCE OGRENDIM GEBELIGIMI DIYE NASIL DUSUK OLMASIN DEGER DEDI BANA VE SEN MERAK ETME DUSUK RISKI HER ZAMAN VARDIR TABIKI ILK 3 AY AMA ILLA DUSECEK BU BEBEK DIYE KESINLIKLE BIR SEY SOYLENEMEZ KI SENIN DUSUK SANSIN SU ANDA YOKGİBİ BENCE DEDİ ALLAHIM O AN DİĞER DOKTORU OLDURESIM GELDI BENI MAHFETTI RESMEN HERNEYSE SONUCTA HERSEY YOLUNDA DENİZ - CİNSEL İLİŞKİ- UZUN YOL VE TUZ YASAK (ASLINDA SORUN OLMAZ BUNLARI YAPARSAN AMA BEBEK SU ANDA HALİHAZIRDA TUTUNMA ASAMASINDA OLDUGU ICIN RAHATSIZ ETMEYELIM LUTFEN DEDI ) BOL SIVI KURU INCIR VE KAYISI CEVIZ VE BADEM SEBZE VE MEYVEDE MUTLAKA YEMEM GEREKENLER ONUN DIŞINDA HERSEY YOLUNDA VE 10 GUN SONRASINI SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUUM UMARIM KALP ATISLARINI DA DUYABILIRIZ

BANA DESTEK OLAN EN BASTAN BERI BENIMLE ILGILENEN BENI MERAK EDEN HERKESE COK AMA COK TESEKKUR EDERIM KIZLAR

KIZLAR BU GÜN GİTTİK DOKTORA VE KESEYİ GÖRDÜK ŞU AN BULUTLARDA UÇUYORUM RESMEN YA HARİKA BİŞEY BU GERÇEKTEN VE DOKTOR HERŞEY O KADAR GÜZELKİ SENİN GEBELİĞİN HAKKINDA KONUSMAK BILE ISTEMIYORUM HERSEY OLMASI GEREKTIGI GIBI KESE TAM GÜZEL YERDE HARİKA DEDİ O AN NASIL Bİ MUTLULUK ANLATAMAM VE DOKTOR HİÇ ARAMADI BULMAK İÇİN ELİYLE KOYMUS GIBI ALTTAN BAKTI VE GİRDİĞİ ANDA İŞTE KESE DEDİ 1 SN BİLE SÜRMEDİ ... HERŞEY YOLUNDA YANİ 10 GUN SONRA GEL TEKRAR HEM BEBEGIN YERINE BAKALIM HEM BELKI KALP ATISI DA OLABILIR DEDI AMA KALP ATISI ICIN COK HEVESLENME BELKI DUYABILIRIZ DEDI ŞİMDİ GELELİM DİĞER DOKTORUN DEDIKLERINE O DKTORUN TUM DEDIKLERINI SOYLEDIM DOKTORA DOKTORDA DEDIKI BU BEBEK SIMDIYE KADAR DUSERDI O ZAMAN NEDEN HALA DURUYOR SENIN KANAMAN BILE HIC OLMAMIS BURAYA GELEN HASTALARIMIN KANAMASI OLDUGU HALDE BEBEKLERINE BISEY OLMUYOR SENIN NASIL OLSUN DEDI DEGERLERININ DUSUK OLMASI NORMAL SEN DE SOYLUYORSUN REGL TARIHIMDEN ONCE OGRENDIM GEBELIGIMI DIYE NASIL DUSUK OLMASIN DEGER DEDI BANA VE SEN MERAK ETME DUSUK RISKI HER ZAMAN VARDIR TABIKI ILK 3 AY AMA ILLA DUSECEK BU BEBEK DIYE KESINLIKLE BIR SEY SOYLENEMEZ KI SENIN DUSUK SANSIN SU ANDA YOKGİBİ BENCE DEDİ ALLAHIM O AN DİĞER DOKTORU OLDURESIM GELDI BENI MAHFETTI RESMEN HERNEYSE SONUCTA HERSEY YOLUNDA DENİZ - CİNSEL İLİŞKİ- UZUN YOL VE TUZ YASAK (ASLINDA SORUN OLMAZ BUNLARI YAPARSAN AMA BEBEK SU ANDA HALİHAZIRDA TUTUNMA ASAMASINDA OLDUGU ICIN RAHATSIZ ETMEYELIM LUTFEN DEDI ) BOL SIVI KURU INCIR VE KAYISI CEVIZ VE BADEM SEBZE VE MEYVEDE MUTLAKA YEMEM GEREKENLER ONUN DIŞINDA HERSEY YOLUNDA VE 10 GUN SONRASINI SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUUM UMARIM KALP ATISLARINI DA DUYABILIRIZ

BANA DESTEK OLAN EN BASTAN BERI BENIMLE ILGILENEN BENI MERAK EDEN HERKESE COK AMA COK TESEKKUR EDERIM KIZLAR

Aynı doktora gıtmedım canım ve keseyı gorduk hersey yolunda gelirim topiğe artık öptüm seniii

canım açıkcası ben hamıle oldugumu ogrendıgımde hıc belırtım yoktu ama senın bayagı belırtılerın var evet hepsıde hamılelıkte oluyor ve ben ıdrar testı yaptıgımda adetıme 3 gun falan vardı ve pozıtıf cıktı ama soyle bısey de var gec dollenme olabılır o yuzden bence en garantısı bıraz daha bekleyıp ya tekrar ıdrar testı yap yada bıran once kan testı yaptır umarım bebegın senınledır canım opuyorum

canım uzuldum yaaaaaa ee hala adet gormedıysen ne bılıyım gec dollenmede olsa sımdıye bellı olurdu sanırım 33. gun baya gecmıs yanı sen stres yapma yoktur kotu bısey hemen bı kadın dogumcuya gıt bı muaene ol olmazsa adet sokturucu versın sıkma canını tatlım lutfen opuyorum senı ama haber ver olur mu ? ...

Oh neguzel haberlerle donmussun. Insallah kalp atisinida duyacaksin. Artik vesvese yapmakta stres yapmakta yok.. rahatca simsiki tutunsun bebisine sana canim... Sag salim kucagina aldigin gunleride burdan paylasmak nasip olsun Insallah....

Canım bak başka doktora gitmen iyi oldu darısı kalp atışlarına inşallah..:))

evet tatlım doktor kontrolum vardı ve hersey yolunda cok sukur keseyıde gordukkk detaylı yazdım zaten olanları opuyorum canımmm bu arada senın bebısınde hayırlı olsun

senin adına ne kadar sevindim anlatamam.çnkü bende aynı şeyleri yaşıyorum.aramızda bikaç gün var.bende bikaç gün kala öğrendim gebeliğimi ve 2 gün önce gördük keseyi.şmdi sabırsızlıkla kalp atışını bekliyorum.ben daha önce 2 kere bebeğimi kaybettim.inşlh bu sefer olur.allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşlh

Aynı doktora gıtmedım canım ve keseyı gorduk hersey yolunda gelirim topiğe artık öptüm seniii

ibozll selamm canımmm senın adına o kadarr mutlu oldumkııı anlatamammmmm
bak ne guzel gıttı herseyyyy sonuna kadarda oyle olur ınallahh canım kendınıı sakın yorma emıı
iş guç onmı dgl bebişş onemlii olann,,
durumumu haber verırımm canımm

Oh neguzel haberlerle donmussun. Insallah kalp atisinida duyacaksin. Artik vesvese yapmakta stres yapmakta yok.. rahatca simsiki tutunsun bebisine sana canim... Sag salim kucagina aldigin gunleride burdan paylasmak nasip olsun Insallah....

evet artık strese son çok mutluyum ınan canım sankı omuzumda bı yuk varmısta atmısım o yuku gıbı rahatladım vallaa inşallah canım benım o gunlerıde gorucez allahın ıznıylee

Canım bak başka doktora gitmen iyi oldu darısı kalp atışlarına inşallah..:))

inşallah tatlım heyecanlı bekleyıs devam edıyor 9 gun sonra ınsallah duyarızzz bu arada sen ne yaptın canım atanma falan bı gelısme varmı merak ettım bi de ovulasyon testlerınden almıssındır umarım bu ay dene lutfen ve guzel haberlerle buraya gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…